Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz KRoy19 #1267 üzenetére

    Mivel megfelelően van méretezve a hütő, jól működik a vga így ezen a téren semmi lényege.

    kis gyakorlati ezaz.
    100W os izzó talán még megvan a legtöbbeknek. Én anno bekapcsolás után 6-7seccel rá akartam fogni, hogy még nem meleg durván ráégett a bőröm. 6-7sec alatt 100C fölé került a hőmérséklete úgy, hogy ott amit kisugároz annak jórésze kisugárzódik.
    Egy 3080 kb egy bélyeg méretű felületen adja le a 370Wot. Az jórészt infra nem sugárzódik ki a falra. Nagyon komoly hütő kell és van rajta.

    Más: Nekem játék közben I7-8700K + 1070TI átlag 270-290W környékén evett hálózat felől mérve, peak volt max 300W. És ez a konfig télen kényelmesen befütőtte a hazaérés után 17Cs szobám, nyáron meg vagy légkondi vagy 45C.
    Ha a jelenlegi konfigomba beleraknám csak a 3080 többet enne mint eddig minden 1070TIstűl. Game közbenaverageban bedobna a rendszer 500W+t.... hálózat felől 570-600Wot. MIndha 6db 100as izzó fűtene.

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés