Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) Csupingo válasza Drachande (#7050) üzenetére


Csupingo
veterán

Igazad van, talán ez a legjobb döntés.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#7052) MK VII válasza Drachande (#7050) üzenetére


MK VII
veterán

Azért azt közölnöd kell velük, hogy, ha nem jó a kártya... Csak akkor állhatsz el a vásárlástól, ha semmi baja a kártyának.. Ha hibás akkor nem. És a te esetedben valószínűleg hibás példányt fogtál ki. Akkor csak gariztatni tudod.

(#7053) Årpi válasza MK VII (#7052) üzenetére


Årpi
őstag

És te bevallanád? Mert én pl. biztos nem :U

A magyar gariztatással elég rosszak a tapasztalataim.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#7054) MK VII válasza Årpi (#7053) üzenetére


MK VII
veterán

Itt most nem erről van szó...
Visszaküldi a kártyát, letesztelik és rossz... Nem fogják visszaadni neki a pénzét főleg, hogy nem is jelezte a hibát..

(#7055) Redneck válasza MK VII (#7052) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Nagyon egyszerű. Ettől indoklás nélkül eláll és másikat választ. A különbözetet rendezik.

Eláll mert csak, de egyébként sem akar már ilyet, a rossz tapasztalat miatt. A bolt majd intézi a nagykerrel.
Egyébként csak kommunikáció kérdése. Elmondja, vagy jobb ha leírja a problémát az üzletnek. Ha normálisak és nem komplett idióták, belemennek. Nekik is egyszerűbb.

Szerk:
Bocsi, túl sok Tékozló Homárt olvasok. Mitől jobb ha a cserekártyától áll el?

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7056) MK VII válasza Redneck (#7055) üzenetére


MK VII
veterán

Jó... Meg kell csinálni...
Majd kíváncsi vagyok a fejleményekre.. Jöhet PM-ben is.

(#7057) Drachande válasza MK VII (#7052) üzenetére


Drachande
tag

A kártya jó, működik, 50 fokon idle és pár játékban nem adja le a teljesítményét. Ennyi a különbség, de működik. Ha gariztatom, megvan az esélye arra, hogy visszadobják, hogy jó. Mert ha berakják a gépbe, senki sem fogja letesztelni BF1en pl, hogy fele annyi az fps, mint amennyit kéne adnia. Killing floor 2ben simán leadja, amit kell pl. Plusz lehet, hogy az én gépemmel van valami kompatibilitási baj. Plusz még a gariztatás szállítását is ilyen esetben a vásárló fizetni, ha mégis jónak ítélik meg a cuccot, volt már ilyen, hogy velem akarták kifizettetni.
Biztos nem kockáztatok... Elállás, kész, ha valami jogi ütközés lenne és nem tudom, csak utána gari.

[ Szerkesztve ]

(#7058) Årpi válasza MK VII (#7054) üzenetére


Årpi
őstag

Ha teljesen hibás kártyáról lenne szó akkor egyetértenék,de ebben az esetben nem hiszem,hogy gpu-zvel ellenőrzik a hőmérsékletet meg bf1-el az fpst...

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#7059) Redneck válasza Årpi (#7058) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Ad képet? Jó. Mehet vissza refurbishednek. Én is tesztelem az enyémet. Ha anomália lesz, szerdán visszamegyek és elállok. A fólia miatt amúgy is ugathatok... Az enyém is visszavett kártya.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7060) MK VII


MK VII
veterán

Értelek titeket srácok.. És természetesen az mellett vagyok, hogy minden sikerüljön úgy, hogy jó legyen.. Csak számításba kell venni azt is, hogy esetleg máshogy alakul.

(#7061) ggbuffon1897 válasza MK VII (#7060) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

általában hozzáállás kérdése

ha az ember az asztalra csap (mmint idézőjelesen), nem nagyon fognak bohóckodni, ellenkező esetben keményen visszaélnek a helyzettel

mondjuk nekem legutoljára monitorral kapcs-ban volt ilyen elállással kapcsolatos rossz tapasztalatom, igaz én is bizonytalan voltam, mert alapvetően csak szokatlan volt a brutális méret, de ott pl. nagyon húzták a szájukat, amikor telefonon feldobtam 1 napot követően a témát (ahogy azt is, h kb hasonló árúra cserélnék, ami szintén nem 20ft (ráadásul az eredetire kért kalibrálást árának visszatérésétől eltekintenék) pedig mindenki agyba-főbe dícséri ezt a monitoros szaküzletet, meg a hozzáállásukat.

[ Szerkesztve ]

(#7062) BReal válasza MK VII (#7054) üzenetére


BReal
addikt

Valakinek múltkor azzal küldték vissza a kártyáját, hogy 90 fok nem gáz VGA-nál... :D Szóval remélhetőleg idle 50 fokba se kötnek bele. :D

(#7063) Drachande válasza BReal (#7062) üzenetére


Drachande
tag

Pontosan ezért fogok elállással élni inkább, mint a garanciáztatással. Az idle 50 még amúgy nem is érdekelne igazán, ha a teljesítményt leadná...

[ Szerkesztve ]

(#7064) EVL2 válasza dewil666 (#7047) üzenetére


EVL2
aktív tag

Mondom én hogy marha jó az Extreme mert az én G1-em 35 fokon van alapjáraton szintén 20 fokos szobába. Most már elkezdtem én is aggódni. Kezd visszatérni a pc hipochondriám. :DDD

(#7065) EVL2 válasza Drachande (#7050) üzenetére


EVL2
aktív tag

Ez most WF2 volt?

(#7061) ggbuffon1897 Ez egy sivatagi vízlelőhelyes üzlet volt?

[ Szerkesztve ]

(#7066) Årpi válasza EVL2 (#7064) üzenetére


Årpi
őstag

Az én Inno3Dm is 29-30 körül mozog idleben,mondjuk elég jó szellőző házban van (1-2-1 venti)

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#7067) Pubszon


Pubszon
veterán

A Gigabyte WF2 ventije ezt a hangot adja felpörgéskor meg leálláskor, de máskor nincs hangja, csak a minimális szélzaj.
Emiatt cserelné a PCX szerintetek?
Egy Inno3D iChill 3 ventiset néztem ki helyette.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#7068) Drachande válasza EVL2 (#7065) üzenetére


Drachande
tag

Igen, WF2. Nekem az a szomorú, hogy a Giga cuccok tök jól szolgáltak eddíg, most egymás után két VGA is gyári hibás volt, spanomé is (R9 370 asszem) és az enyém is. Mostanában nem veszek Gigát, az biztos.

De a Dell monitorokra is furcsán nézek már, pedig tudom, hogy nagyon jó minőség. 3 volt eddíg nálunk, mindhárom pixelhiba, egy el is romlott, gariztatás. Spanom Dell monitorja szintén pixelhiba, utána el is romlott és mindegyik ultrsharp volt. Már nincs biztos, ahogy látom.

[ Szerkesztve ]

(#7069) FroZone99


FroZone99
aktív tag

#6957 Speed_Speed és #6958 Askformore köszönöm a válaszaitokat!
Nincsen még senkinek negatív tapasztalata az Asus 1060 Dual(6gb)-al? Edigitaltól venném meg, de hallottam már 1-2 rossz kritikát róluk. Nektek valami vélemény?
Köszi!

(#7070) Redneck válasza FroZone99 (#7069) üzenetére


Redneck
Topikgazda

A helyedben nem ott venném. Inkább a 4 betűs a 3 betűs vagy valami hasonló normális shopból ahol nincs akkora kiskereskedői haszonkulcs... Edigital drága.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7071) FroZone99 válasza Redneck (#7070) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Pont ez a kártya a "digitálisoknál" is elég jó árban van + nem kp-ra venném és a konstrukció náluk eléggé kedvező.

A 3 betűs az melyik bolt? Én több 4 betűset ismerek, de 3 betűs nem ugrik be. Privátba is megírhatod.

[ Szerkesztve ]

(#7072) Drachande válasza Redneck (#7070) üzenetére


Drachande
tag

Höhöhö... ezt így még nem hallottam, zseniális rejtjelezés. Én is ezekből a 3-4 betűsekből rendelek.

(#7073) Pubszon válasza FroZone99 (#7071) üzenetére


Pubszon
veterán

Ipon és PCX. Szerintem ezekre gondol.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#7074) devast válasza Pubszon (#7067) üzenetére


devast
addikt

Röviden és tömören saját véleményem, mint aki valamilyen szinten kisker közelben dolgozik:
- Itthon nincsenek jelen a gyártói képviseletek nagyon, így a garancia stb sem ezek intézik, hanem az importőr.
- A gyártói képviseletnek elsődleges célja, hogy az ügyfél elégett legyen, míg az importőr ott sz*rja telibe, neki mindegy melyiket választod legközelebb, importál 5 másik márkát is...
- Nagy vonalakban, ami bekapcsol, működik, azt általában jónak nyilvánítják.
- Ez csak a hivatalos magyar importőr csatornán érkezett cuccokra szokott jellemző lenni, van pár nagy kisker, ami magának importál.
- Azt, hogy ezeket a bukókat a kisker hogy gazdálkodja/ügyeskedi ki, minden kisker egyéni szoc problémája kb.
- Szóval én spec erre ráfognám, hogy nem probléma mert specifikáció szerint működik.
Aztán ha jó fejek, lehet okosba valahogy megoldják.... meg kell kérdezni.

(#7075) FroZone99 válasza Pubszon (#7073) üzenetére


FroZone99
aktív tag

Tényleg...Nem ugrott be a nevük, tőlük még nem vásároltam. Köszi :)

(#7076) Pubszon válasza devast (#7074) üzenetére


Pubszon
veterán

Köszi.
Az lesz, megkérdezem.
Ha 2 hónap után ezt csinálja, ettől csak rosszabb lesz attól félek. Rákerestem és látom, hogy nem egyedi a probléma. De hogy csinálhat sorozatba ilyet a Gigabyte? :F
Ezelőtt 4 évig ment egy AC twin hűtőm a VGA-n, amit amúgy is használtan vettem, na azok jó ventilátorok voltak. Hátha meg tudok velük egyezni.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#7077) Redneck válasza Drachande (#7072) üzenetére


Redneck
Topikgazda

FroZone99: Az más. Ha konstrukció van és ott éri meg, vedd ott. Tabletet gariztattam anno, nem volt gondom velük.

Igen, az említett két üzlet, csak nem akartam reklámot. Mondjuk mindegy mert az E D is ki lett írva.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7078) ggbuffon1897 válasza EVL2 (#7065) üzenetére


ggbuffon1897
őstag

igen, a sivatagi vízlelőhely volt

nemtudom, 2.szor vettem náluk cuccot, mindenki odáig van meg vissza tőlük, hát én ilyet nem igazán tapasztaltam pedig szimpla laikus vásárló voltam és nem 30ezres monitorokkal jöttem ki..azonkívül h legutóbb is annyit nem segítettek, h elhozzák ezt a 20kilós jelenlegi dögömet a kocsiig, kicsit több rugalmasságot vártam tőlük, bár tisztában vagyok h nem szeretetotthon egyik sem

a másik 3 nagyobb IT üzlet-be meg bele se merek gondolni, a 3 betűsnél jó ha le nem hánynak rendelésátvételnél nemhogy köszönnének, a másik 4 betűs szintén maga a bűbáj, talán a vizes bolt, amivel eddig nincs negatív tapasztalatom.

(#7079) #70516736 válasza ggbuffon1897 (#7078) üzenetére


#70516736
törölt tag

Kereskedelemben melózok de a pcx az egy undorító hely inkább fizetek többett és megyek a két másik 4 betüshöz vagy az aprón a 3 betüs eladóhoz

(#7080) jcs válasza EVL2 (#7064) üzenetére


jcs
tag

Ez az átka annak a sok nagy hűtönek. ! Ott az MSI Gaming...jó nagy páncéllal a hátán, 50 C idle! :Y
:))

[ Szerkesztve ]

...szakmaiatlan vagyok ! diszlexiás és a csökkent értelmi képességű :(

(#7081) Mika1227 válasza jcs (#7080) üzenetére


Mika1227
őstag

Az én MSI Gaming X-em 34-38 között van ha nem játszom!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#7082) jcs válasza FroZone99 (#7071) üzenetére


jcs
tag

Szia! Nem nagyon emlékszem hozzászólásra ezzel a kártyával kapcsolatban. Ár / érték arányban nem jó. Ez a kártya átlagos felépítésű, nem félpasszív hűtésű. Olcsóbban kaphatnál más gyártótól jobb hűtésű modellt...

...szakmaiatlan vagyok ! diszlexiás és a csökkent értelmi képességű :(

(#7083) jcs válasza Mika1227 (#7081) üzenetére


jcs
tag

A Tied! ...na de amit a Techpowerup tesztelt? :DD

...szakmaiatlan vagyok ! diszlexiás és a csökkent értelmi képességű :(

(#7084) jcs válasza Pubszon (#7067) üzenetére


jcs
tag

...picit visszaolvasol ...és pont belinkeltem ennek a gondnak a megoldását. Ennek alapján szerintem ott jóindulatúan helyben megcsinálják és viheted haza... ( vagy átveszik....és 3 hétig várod amíg visszanyomják a gumit...)

...szakmaiatlan vagyok ! diszlexiás és a csökkent értelmi képességű :(

(#7085) hash99


hash99
senior tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy MSI 1060 6gb GT OC-t. Röviden leírnám a tapasztalatokat.

Elég sokat gondolkodtam melyik 1060 legyen. Először WF2OC gigát akartam de olvastam mennyi a negatív tapasztalat itt. A GT OC kb. egy 10essel olcsóbb mint a gaming x. Kicsit féltem a low budget hűtőtől hogy meleg lesz és hangos. Aztán olvastam tesztet ahol nagyon dícsérték. Végül ez lett.

Low budget ide vagy oda. A kártyát 2100Mhz boost clocra húztam föl ezen teljesen stabilan működik. A memóriáknak is adtam +200 mhz-t. Két óra witcherezés után a kártya 62-63 fok között stagnál az említett 2100mhz-en. :) A hűtő olyan csendes hogy a noctua ventik hangosabbak a házban.

Nagyon kellemes meglepetés. Bátran ajánlom mindenkinek és bár biztos jobb a gamingx szerintem aki nem nézegeti a gépet naphosszat és leszarja a ledes világítást meg a fölösleges backplatet annak nem éri meg a +10k-t. :)

Az egyetlen apró negatívum bár ez nem az msi hibája hogy wqhd-ban a 1060 teljesítménye kezd néha kevés lenni. Szóval lehet jön majd egy 1070-es bár így is high / ultrán megy a witcher stabilan 60 fps-el.

[ Szerkesztve ]

(#7086) EVL2 válasza Mika1227 (#7081) üzenetére


EVL2
aktív tag

Az nem számít 50 és kész! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7087) ult1mate válasza FroZone99 (#7069) üzenetére


ult1mate
tag

Nekem az van, milyen negatívumokat hallottál?

(#7088) Mika1227 válasza EVL2 (#7086) üzenetére


Mika1227
őstag

Jól van na elnézést! :DDD

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#7089) Redneck


Redneck
Topikgazda

Próbálgattam ezt a Fast Syncet BF4 alatt, 100-as fps fixálással 75Hz-en. Nem rossz.
Van valakinek tapasztalata vele?

OC: 2000/2100 és 2100/2200 simán megy, BF4 alatt 54 fokos volt a kártya, igaz akkor még sima V-sync és 74-es limit volt.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7090) , válasza ggbuffon1897 (#7078) üzenetére


,
addikt

Az én tapasztalataim alapján pedig vizesék a legrosszabbak. Konkrétan tolvajnak és hazugnak tituláltak engem! A megrendelt videokártya mellé játék járt volna, de nem küldték el. Jeleztem nekik, erre közölték, hogy ők biztos, hogy elküldték. A vége az lett, hogy közölték, hogy mivel ők 100%, hogy elküldték (a kód a videokártya dobozára volt felragasztva szerintük), így biztosan én nem mondok igazat, és csak még 1 példányt szeretnék az adott játékból. Azóta is meg van a levelezésünk az ügyben, B. Tamás volt az illető, aki engem, mint vásárlót hazugsággal és lopással vádolt meg, holott vagy ő, vagy valamelyik kedves kollégája nyúlta le az adott játékkódokat! Mert mint utólag kiderült, jópár vásárlót károsítottak meg így.
Aztán persze még sorolhatnám, az újként megrendelt, de valójában karcos és rozsdás(!) számítógépháztól kezdve, a levelekre nem válaszolástól át, a "Raktáron" státusszal rendelkező termék 1 hét alatt nem ideérkezéséig a dolgokat.
Én vagy nem vásárolok már tőlük, vagy a megérkezett csomag felbontásáról videofelvételt készítek. Azt kénytelenek elfogadni.

(#7091) EVL2 válasza , (#7090) üzenetére


EVL2
aktív tag

Sajnos nem kénytelenek elfogadni. Legalábbis jogilag nem kötelezhetőek rá. De persze azért jó ha készítesz róla videót. Én is gondolkoztam már rajta.

(#7092) Redneck válasza Redneck (#7089) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Unigine Heavennel próbálgattam az OC órajeleket. Ki is írja hogy GPU: 2100Mhz, VRAM, 4400Mhz, de GPU-Z és Afterburner szerint csak 2025-2050Mhz-en megy közben a VGA. Kitolt (123%) Power limittel is. Ez a dinamikus Boost miatt van? Csak kíváncsiságból nézegettem, így felment 65-66 fokra pár másodpercre, alap órajelen pedig 64 volt a max.

Szerk:
Fast Syncről írjatok ha van tapasztalatotok. Nekem nem kell 100 fps, csak 75, képtörés és input lag nélkül.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7093) mcs válasza Redneck (#7092) üzenetére


mcs
veterán

Én a fast syncet régebben kipróbáltam 950el UT3 alatt, ahol a 60 egész számú többszöröseire lőtte be dinamikusan az fps-t (60, 120, 180, 240).

(#7094) , válasza EVL2 (#7091) üzenetére


,
addikt

Nem bizonyító erejű a bontáskor készült videó? Tehát le szoktam videózni körben a csomagot, hogy bontatlan, majd pedig ezután magát a bontást is, egészen a termék kivételéig és szemrevételezéséig. Volt már sérült terméktől kezdve hiányos megrendelésen át mindennel dolgom, szükség esetén ezt így el kellene fogadniuk tudtommal. Vagy mégsem?
Több céggel volt már ilyen jellegű problémám, de eddig vizeséket kivéve sehol sem problémáztak, és sehol sem a vásárlót vádolták meg! Sőt, sehol máshol nem is kellett bizonygatnom az igazam fotókkal/videóval.

Nem szeretnék reklámozni senkit, de a 3 betűsék pl. nem annyi, és nem olyan SATA kábelt küldtek, mint amilyent én rendeltem. Jeleztem nekik, és mondták, hogy ezeket ingyen megtarthatom (kb 20 db SATA kábel), és ingyen elküldték az általam kért kábeleket. Ja, és elnézést kértek a kellemetlenségekért!

(#7095) Mika1227 válasza Redneck (#7092) üzenetére


Mika1227
őstag

Én most is használom semmi gondom vele!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#7096) Redneck válasza Mika1227 (#7095) üzenetére


Redneck
Topikgazda

Milyen játékkal? Milyen képfrissítéssel, és mennyi fps-sel? Fps limit be van állítva?

mcs: Nekem most nem állít be fps korlátot rá automatikusan. Manuálisan tudok korlátozni ha akarok.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7097) Mika1227 válasza Redneck (#7096) üzenetére


Mika1227
őstag

60 Hz, nincs állítva limit. Witcher 3, Project Cars, GTA 5, Dirt 3. Ezekkel játszom nagyjából mostanában.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#7098) Czvik2.0


Czvik2.0
tag

Én is használom a fast sync-et. Mindenre be van állítva. Legtöbbet Bf1-el játszok.. Képtörés nincs és input lag se :)

(#7099) EVL2 válasza , (#7094) üzenetére


EVL2
aktív tag

Sajnos manapság tényleg szükség lehet ezekre a videókra. Borzalmas hogy én is milyen termékeket kaptam már párszor. Van ahol még azzal is zsarolják az embert hogy ha nem fizetsz + pénzt a csomagolásért akkor elküldik kopaszon. 500ft ha jól emlékszek egy doboz náluk. Vagy például zsarolnak hogy fizess csomagbiztosítást mert fizikailag sérült termék esetében csak akkor cserélik. Ezeket a szolgáltatásokat ép eszű boltokban alapból adják a termékhez. Eddig bárhonnan rendeltem sosem kértek + pénz még egy dvd csomagolásáért sem és mégis tökéletesen becsomagolva kaptam.
Legutoljára viszont egy 90e ft-os kártyánál szaroztak azon hogy fizessek a dobozért a csomag biztosításért stb. Tudom hogy nem nagy pénz ,de vicces hogy ezeket külön kell megvásárolni a termékhez miközben máshol ez alap hogy benne van. Igy már drágábban is jött ki mint a 4 betűsnél.
Röhögő görcsöt kapok az ilyen pitiáner dobozpénzeken főleg egy 90e ft-s vásárlásnál. Inkább lenne olyan szolgáltatásuk hogy + pénzért tuti hogy nem újracsomagolt 4x visszaküldött dolgot küldenek ki.
Múltkorában leírtam a kálváriámat egy táppal kapcsolatban szóval most nem fogok még + ban is ezzel offolni itt. De ledöbbentő hogy képesek voltak egy levert sarkú egyértelműen használt, bontott dobozú, gyári fólia nélküli 30e ft os tápot küldeni. Ilyenkor leszáll a köd az agyamra... Még ha korrekten utána el is ismerték és (igaz bocsánatot nem kértek de saját költségükre) küldtek egy futárt egy tényleg jú táppal. Akkor is felháborító!

Elnézést az offért de ez a dolog még mindig csípi nagyon a szemem. Minden bizodalmam oda veszett lassan az összes webes boltba.

[ Szerkesztve ]

(#7100) devast válasza EVL2 (#7099) üzenetére


devast
addikt

Néha majd gondolj bele a bolt oldaláról is....
Hogy törvény kötelezi őket, hogy x napig visszavegyék a bontott árut, és annak az értékcsökkenését se az állam, se a nagyker, senki nem fogja állni... És igen valószínű, hogy a kisker is inkább trükközik és megpróbálja majd újra újként eladni, miközben korrektul bontott-ként értékcsökkentve kellene eladniuk. Tudtommal amit eladnak neked mint "új" annak jogilag kell csak újnak lennie, gyakorlatilag nem.
ps: Ezzel nem védem az ilyen hozzáállást, csak mondom, megértem. Ha újat vennék, és használtat kapnék, én is szó nélkül állnék el a vásárlástól.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.