Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:37

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 1050 / 1050 Ti (GP107) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#762) Dendytv


Dendytv
senior tag

Lenne egy kérdésem.
(Ha valaki ismeri a The Divisiont)
Meg vettem ugye a Gigabyte GTX 1050 2GB OC-t ami cserélt egy R7 360 2GB OC-t ! Nah már most az R7-es alatt nekem a Divisionnal nem volt semmi bajom de a 1050 ugyan olyan grafikai beállítások mellet olyan szinten laggol és esik le az FPS-em 60-ról 2-re meg 5-re 10-másodpercig is akár ! Vagy csak áll egy helyben a kép és nem csinál semmit jó 15-másodpercig mint a fene ! és nagyon idegesítő mikor ezért ölnek meg Dark Zone-ban ! A CPU-m alatta 100%-pörög de ez az R7-es el is annyi volt ! Mi lehet a gond ? Egy ember egy jobb VGA-tól nem ezt várná el hanem azt,hogy pont hogy jobb legyen ! A VGA cserekor nem volt OP-rendszer telepítve lehet, hogy az lesz a gond ? Vagy nem kellene neki ilyen gondnak lenni-e ? Más játéknál nem csinálja pl. Witcher 3 ! Pedig az full Über grafó beállításokon van ugyan ezzel a CPU-val ! Mig a Divisionnál tök mindegy milyen Grafikai beállításokra teszem low vagy ultra a lagg akkor is ott van !

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.