Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:37

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 1050 / 1050 Ti (GP107) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) snecy20 válasza MeroM (#5298) üzenetére


snecy20
veterán

1050ti Rog Strix soha az életbe' nem ment 40k-ért.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5302) spyduck válasza TTomax (#5297) üzenetére


spyduck
nagyúr

Eredeti: (#5262), erre jött egy reakció: (#5279), majd válaszoltam: (#5281)

Egy vita miatti párbeszéd rossz értelmezése az alapvetően probléma Mindenki másról beszélt (GTX 1050, GTX 1050 Ti, Strix, Strix OC Gaming stb..) így nyilván nem értettük egymást. Én a sima GTX 1050 Ti és a 1050 Ti Strix OC gaming-ről beszéltem, más a GTX 1050 Strix-ről, de úgy látom volt olyan aki a GTX 1050 Ti és a 1050 Ti Strix Gaming-ről beszélt. Volt aki külföldi árakat nézett, volt aki ÁFA nélküli hardveraprós árakat én pedig hivatalos árakról beszéltem.

Bruttó kisker árat írok, úgy könnyebb. Amikor írtam a tesztet így néztek ki az árak:

Asus PCIe NVIDIA GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 - PH-GTX1050TI-4G - 62.900Ft
Asus PCIe NVIDIA GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 - STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING - 82.900Ft

Szerintem kár ezt a témát tovább folytatni. Miért?
- Mindenki másról beszélt
- Napi szinten változnak az árak
- A bányászat miatt kialakult VGA lufi úgy látom kipukkant és a korábbi "20.000Ft-os" különbség nemsokára visszaesik normál árra. A GTX 1070 és 1080 ára az elmúlt 2 hétben 30%-ot esett.

Azt viszont továbbra is állítom, hogy a legolcsóbb GTX 1050 Ti a legjobb vétel.

[ Szerkesztve ]

(#5303) spyduck válasza athomi (#5300) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nagyon egyszerű, szürke import vagy az adott arukeresos cég nem fizeti be az ÁFA-t vagy éppen kamionról leesett vagy cégbe papíron bevitt stb. Erről egy regényt tudnék írni sajnos, hogy mit, ki és miért tud olcsóbban adni mint a hivatalos ár :(

(#5304) spyduck válasza spyduck (#5302) üzenetére


spyduck
nagyúr

Most egyébként a GTX 1060, GTX 1070 és GTX 1080 tesztjén dolgozunk (PC és laptop). Megnézzük mit tudnak Core i3, i5 és i7 CPU-kal. Ezekben a tesztekben lesznek majd minimum FPS értékek is amik a korábbi GTX 1050-es tesztből sajnos kimaradtak.

(#5305) TTomax válasza spyduck (#5302) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem akarlak megbántani,de abban a tesztben tárgyilagos tévedések vannak... amikor írtad elrugaszkodott árakra támaszkodtál,a világnak nincs vége az országhatáron,illett volna máshol is körülnézni és észrevenni hogy az akkori pillanatnyi helyzet csak egy átmeneti buborék az árakat nézve.Ezt már magad is belátod végre.

Aztán ott van az OC kérdésköre is,ezeknél a kártyáknál a memória OC sokkal de sokkal többet hoz mint a core OC,bár egyébként sem 100MHZ OC van a StrixOCban,persze nem fog ettől megtáltosodni és 1060 lenni de nagyon nem mindegy milyen órajelekre képes egy kártya,és közben milyen hangos és meleg.Elég csak a topicban szétnézni hogy egy jó 20%os szórás van a kártyák között még a boost 3.0 ellenére is,ezzel szemben te kimértél vagy 4%ot,viszont arról egy szót nem látok a cikkben hogy milyen órajeleket voltál képes megugrani,illetve milyen programot használtál a tuninghoz.

Tudom,hogy sok munka egy ilyen tesztet összerakni és lehangoló tud lenni egy kritika nem ekézés céljából írom amit írok.Nálam csak az elmúlt egy hónapban megfordult,3-4 kártya a 970töl a 1080Tiig,és elég jól ismerem az nV gpuk lelki világát a bennük rejlő vagy nem rejlő lehetőségeket,azt viszont sajnos nem tudom osztani,hogy a legolcsóbb 1050Ti a legjobb 1050Ti mert ez szimplán nem igaz.Egy vgat nem csak az fpsek adnak el,hanem a körítés is,illetve még egy fontos dolog a zaj amit generál,pl erről sem írtál egy szót sem,mint ahogy pl a tesztkonfigról,szoftver környezetről,illetve a hőmérsékletről sem. :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5306) gézu válasza TTomax (#5297) üzenetére


gézu
őstag

Jelenleg a salsánál a legolcsóbb asus 1050TI - 55k, a legdrágább 91k. Ez 36k-s felár. És véletlenül ennek az 91k-s expeditionnak a drágább oc-s változatát vettem meg novemberben 50.9k-ért. Ennyit a hazai árképzésről meg az értelmes felárakról. :DDD

[ Szerkesztve ]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#5307) Kroni1 válasza TTomax (#5305) üzenetére


Kroni1
veterán

+1

Soha nem vettem volna meg a legolcsobb bordás aktív hűtésűt.. A halk venti meg a néma közt azért igen nagy a különbség.

(#5308) AxBattler válasza gézu (#5306) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, alza elég érdekesen áraz mostanság, de ezt ne húzd már rá az egész piacra.
arukereso.hu?
argep.hu?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#5309) carl18


carl18
addikt

Amúgy a túlárazás ellen kapásból tudsz azzal védekezni hogy nem veszed meg :DD Így is úgy is az a célja eladja, ha valaki megfizeti a +20E felárat persze drágábban adja. Egy Laikusra simán rábeszélik.

Amúgy most nézem elég szépen elkezdték sokan felrakni a kártyáikat hardveraprora :D
Találtam itt 410E forintos 1080Ti-t is használtan, a másik érdekesség más majd nem a feléért árulja :DDD

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5310) AxBattler


AxBattler
félisten

No, megint gép előtt... akkor lássunk pár bruttó árat, az egyszeri, átlag, halandó júzer szemszögéből:
PH-GTX1050TI-4G ~ 62k HUF-tól
ROG STRIX-GTX1050TI-4G-GAMING ~ 67k HUF-tól
ROG STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING ~ 71k HUF-tól

Szóval nem igazán értem, honnan jönnek a +30k HUF-os árkülönbözetek... :F
A harmadik, OC változat valóban túlárazott, mivel AB-ben simán húzható idáig, de a sima STRIX bizony megéri a kb. +5k HUF-os felárat a hatékonyabb, csendesebb félpasszív hűtés miatt! :K

És ne feledjük, hogy egyedül az Asus pakol 4pin-es, PWM-es csatikat a GAMING kártyái végére, szóval ha idővel cserélnéd a hűtést, akkor pofonegyszerű lesz a venticsere!
Ez szvsz egy elég jó plusz fícsör! :C

Szerk.:
Egyébként az eredeti kérdésem jól parkolópályára lett küldve, szóval még mindig kérdezném, hogy szerintetek ha medium részletesség a cél, 1080p-n, akkor a sima 1050 mennyi ideig lesz még ajánlható kártya casual/single játékra? :))

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#5311) MeroM válasza snecy20 (#5301) üzenetére


MeroM
senior tag

nyilván amikor vettem volt az aquába 69e?! ismerőstől van... ő vett még akkor 100 000 be talán egy 1080 at?!

(#5312) snecy20 válasza MeroM (#5311) üzenetére


snecy20
veterán

Ez is fals, 1080-at még a legjobb időszakban sem lehetett még használtan sem venni 100-ért. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5313) mcs


mcs
veterán

Hamarosan fel lesz telepítve a Project Cars 2. A GTX 1050et gyanítom, hogy simán elég hozzá mediumon, de a processzorigénye mennyit nőtt az első részhez képest? :)

(#5314) snecy20 válasza mcs (#5313) üzenetére


snecy20
veterán

Semmit, kb. ugyanaz a két játék, gépigényileg is. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5315) Puma K válasza MeroM (#5311) üzenetére


Puma K
veterán

A legjobb időszakban a garancia nélküli... dobozos 1070-ek is csak 115 ezer Ft-ért mentek.
Az Asus Strix 1070-ek bolti garanciával, dobozzal tokkal-vonóval 130-ért.

Az 1080-ak meg efelett verziótól függően +15-20 ezer Ft-tal minimum.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#5316) mcs válasza snecy20 (#5314) üzenetére


mcs
veterán

Ha komolyan így van, akkor annak nagyon örülni fogok, mert a Core 2 Quadra lazán rá tudtam hangolni az elsőt. :)
Mondjuk már tervbe van véve egy i3 8100, csak ne lennének a ramok annyira mocskosul drágák. :O

(#5317) MeroM válasza Puma K (#5315) üzenetére


MeroM
senior tag

lehet 120ért vette... nem emléxem pontosan. de a lényeg h megvette és rá 2-3 hétre drasztikusan nőttek az árak.

(#5318) spyduck válasza AxBattler (#5310) üzenetére


spyduck
nagyúr

Utolsó ezzel a témával kapcsolatban. Sok oldalon csak csali a termék és a hozzá tartozó ár, így azt, hogy megtalálható az adott termék az oldal nem jelent semmit. A koncepció az, hogy légy te a legolcsóbb, majd átbeszélhető vagy egy másikra. Az emberek 30%-ra bármit rá lehet beszélni.

(#5319) athomi


athomi
veterán

Srácok, megkérek mindenkit, hogy az off-olást most már vegyük vissza! :U Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#5320) AxBattler válasza spyduck (#5318) üzenetére


AxBattler
félisten

Találomra kiválasztottam 3-3 boltot, mindenhol leszállítják másnapra, boltban átvehető.

Ha erre azt írod, hogy "persze, mindenhol ezt írják, aztán közben...", akkor arra nem tudok mit válaszolni, ezt bármire/bárkire rá lehet húzni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#5321) cinemazealot válasza AxBattler (#5310) üzenetére


cinemazealot
addikt

Nem tudom, segít-e az eredeti kérdésedben, de én pont most pár hete vettem 40k-ért egy egyventilátoros MSI 1050 2G AERO ITX OCV1. Stíröltem én a kétventis, félpasszív darabokat, de elegem lett a piaci árak "lágy" hullámzásának skubizásából, így a egyszer csak elpattant bennem valami, és azóta a zajszint sem érdekel: jöjjön egy (el)ismert gyártótól egy olcsóbb árkategória, mert már idegileg készített ki az árlisták állandó F5-özése. Igen, ez most kissé zúg. De tervbe van véve, hogy ha a játék zaja nem nyomja majd el vagy nem tudom kellőképpen hangszigetelni a majdan s.k. építendő házat, akkor szétkapom és teszek rá DIY hűtést.

Ja, egyébként a dolog annyira friss, hogy még érdemben se nagyon tudtam kipróbálni. De azt már tudom, hogy az Elite Dangerous pl. alap beállításokon 1080p-ben nem szaggat. Nekem ennyi már elég. És most már a kis lelkem is megnyugodott. :))

Szerintem médium részletességgel, 1080p felbontáson a nem idei AAA-s, hanem a korábbi casual játékokra még jó darabig jó lesz az 1050. Ha nem, akkor én is ráb@$ztam, de már le$z@rom, végre nem iGP-vel kell b@$zakodnom... :D

Elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#5322) AxBattler válasza cinemazealot (#5321) üzenetére


AxBattler
félisten

Egy őszinte vélemény. :D
Köszi! Nagyjából magam is erre jutottam...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#5323) carl18 válasza AxBattler (#5322) üzenetére


carl18
addikt

I5-3470 3,6 ghz-en és 2X4gb ram ddr3 társaságában hajtóm a 1050-et egy Z68 deszkában.
Felbontás amin játszok a monitorom miatt 1680X1050 kicsivel full hd alatt.
Én általában szerettem ha meg van az átlag 50-60 fps :) Szóval próbálom új beállítani.
Például én nem játszok a legújabb játékokkal, de a Far Cry primal High-on meglepően jól fút [link]

Néztem pár videót youtubon, és lehet a Far Cry 5 esetén már vissza kell venni normalra a grafikai részleteséget a 60 fps érdekébe :S De lassan jön az új videókártya generáció is, minden igaz jövőre jön a GTX 2050 :))
És a 2050 valahol a gtx 1060 szintje körül fog tanyázni: Lehet az lesz a 1050-em leváltója..

Szerintem ha az ember képes lejjebb adni az igényéből, a 1050-es és még egy jó darabig elég lehet/Normal-High-on. Azért manapság még sokan játszanak 750TI-al még is el vannak vele, a 1050 meg oda-vissza veri a 750TI-t.
Szerintem még 2019-2020 környékén is elég lesz lowra a 1050, persze számít az optimalizálás és a gépigény.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5324) mcs válasza cinemazealot (#5321) üzenetére


mcs
veterán

Annak az MSi kártyának milyen a venti szabályozása üresben és terheléskor?
Amúgy a félpasszivitásnak kicsit nagyobb hangsúly van fektetve véleményem szerint, mint kellene. Elég annyi, hogy kellően alacsony fordulatra le tudja szabályozni magát üresben, és a hűtés rendszere is igényesen kialakított legyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#5325) mormota79 válasza mcs (#5324) üzenetére


mormota79
tag

Ezt a félpasszivitást én se értem az emberektől miért értékelik ennyire. Voltak félpasszív kártyáim de csak a legelsőt használtam egy darabig úgy. Miért jó az ha a kártya 55-60 fokon tartja magát idleben is mint hogy kap egy alacsony fordulatszámot a venti és hangtalanul 30 fokon tartja a kátyát.

(#5326) carl18 válasza mormota79 (#5325) üzenetére


carl18
addikt

Én például szeretem, mindenkinek más az Igénye :) Egy film nézés alatt jó ha minél halkabb a gép.
+ Másik hogy a Ventik élet tartalma is elég szépen nőhet tőle, most ha valakinek csak napi 8 órát megy a gép és nem mindig van teljes terhelésen. Egyénfüggő, de nekem pozitív a tapasztalatom idáig.
A fejlődés ebbe az irányba indul, + a 1050 jó tulajdonsága hogy idle alatt minimális a fogyasztás is.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#5327) Mercutio_ válasza mormota79 (#5325) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van akinek a ház a monitor mellett van az asztalon, így amit más nem hall meg, azt ő még simán, nekik jól jön az egyel kevesebb zajforrás. (a leszabályzott ventinek is van szélzaja)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5328) dugo_ válasza mormota79 (#5325) üzenetére


dugo_
veterán

Mert ha 50°C idle, akkor a játék alatti 70°C körüli tetőzés csak 20°C delta T-t jelent, nem pedig 40°C-ot... Jobban tolerálják az alkatrészek a kisebb hőingást.

(#5329) TTomax


TTomax
nagyúr

Viszont a ventiknek nem igazán tesz jót a sok indítgatás,egyébként pedig idle 30Cfok load meg 50Cfok tud a Strix úgy,hogy 1000rpm körül megy a venti fix 50% körül.Nekem azért jó fülem van,de nem igazán hallom ki a házból és egy méterre sincs tőlem.Aki ennél csendesebbet akar az inkább passzívat vegyen.Ha egy 1050Tin normális hőcsöves hűtés van akkor szerintem nem igazán kell pörgetni a ventiket,egy nagyobb kártyánál még megértem ahol zajosabb a hütés ha beindul.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5330) AxBattler válasza carl18 (#5323) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem ha az ember képes lejjebb adni az igényéből, a 1050-es és még egy jó darabig elég lehet/Normal-High-on. Azért manapság még sokan játszanak 750TI-al még is el vannak vele, a 1050 meg oda-vissza veri a 750TI-t.
Igaz, főleg ha casual/multi/esport címekkel foglalkozik az ember.
Tegnap nekem is beköszönt egy GV-N1050OC-2GD kártya, majd ismerkedek vele, de eddig egész szimpatikus. Bár korábban a 6pin-es tápellátás mellett érveltem, de most szvsz ez a kivitel (tápcsati nuku, 2 venti, félpasszív hűtés) az egyik legjobb a 1050-esek között.

(#5325) mormota79
Hát nem'tom... nekem a Giga 1050(Ti)-k idle kb. 35, desktop-on meg 45 fokot produkáltak, bár az én házamban majdnem közvetlenül a VGA-ra fúj egy 120mm-es venti.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#5331) mcs válasza carl18 (#5326) üzenetére


mcs
veterán

Csak ne hulladék ventivel fogjon ki az ember félpasszívat, mert az sokkal kellemetlenebb, mint a halk duruzsolás:[link]
Ugyanezt csinálta az én Giga D5-öm is. :D

[ Szerkesztve ]

(#5332) kisselandras


kisselandras
senior tag

Üdv emberek !Ez tutti nem valós hirdetés ez kinai verziós kártya? Vállig állítja eredeti :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#5333) Viktor77 válasza kisselandras (#5332) üzenetére


Viktor77
titán

Miért ne lenne eredeti?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5334) athomi válasza kisselandras (#5332) üzenetére


athomi
veterán

Aqua-ból van, jótállási jeggyel. A kép alapján is eredetinek tűnik. Miért lenne hamis?

[ Szerkesztve ]

(#5335) kisselandras válasza Viktor77 (#5333) üzenetére


kisselandras
senior tag

Téma off eredeti de mondjuk 2 ventis nem egy :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#5336) Viktor77 válasza kisselandras (#5335) üzenetére


Viktor77
titán

És akkor?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5337) athomi válasza kisselandras (#5335) üzenetére


athomi
veterán

Van belőle egy- és kétventis verzió is, csak a kétventisből 3 féle verzió van (OC - Windforce/OC - G1 Gaming). Plusz ott a Low Profile verzió is.
Bővebben: [link]

[ Szerkesztve ]

(#5338) Mercutio_ válasza TTomax (#5329) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van, hogy 2 hónapban egyszer van időm játszani, annyi felpörgést már csak kibír az a venti:D

A házat pedig így tessék elképzelni ;] (ebből csak a bal 1-2-be fér VGA)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#5339) AxBattler válasza kisselandras (#5335) üzenetére


AxBattler
félisten

Örülj neki. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#5340) snecy20 válasza kisselandras (#5332) üzenetére


snecy20
veterán

40.000-ért nem foglalkoznék jófogásos 1050-nel, pár ezressel drágábban lehet boltból is újonnan...

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5341) kisselandras válasza snecy20 (#5340) üzenetére


kisselandras
senior tag

Á én boltban vettem még mikor akciós volt:D havernak keresek :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#5342) cinemazealot válasza mcs (#5324) üzenetére


cinemazealot
addikt

Nagyon nem hajtottam még meg, és mivel ideiglenesen egy i5-560 mellett megy egy hangszigetelés nélküli fém házban, nem is nagyon figyeltem, mennyire hangos. Az tény, hogy már alapjáraton is jól hallani, hogy hangosabb a gép. Erre mondjuk én eleve számítottam is, de pl. páromnak, aki dolgozik a gépen, fel sem tűnt.

Ha van rá igény, csinálhatok zajméréseket, de az nem egy héten belül lesz. :B

(#5343) NdrewSunix válasza kisselandras (#5332) üzenetére


NdrewSunix
senior tag

Szerintem max 35-öt ér, többet ne adj érte!

(#5344) zsoika


zsoika
addikt

Sziasztok. Az Alza-n az MSI AERO OCV1 elég jó vétel szerintem . Ajánlott?
Azt olvastam itt hogy elég egy venti neki....szóval akkor kb tök mind1 melyiket veszem ugye?
Akkor jó a legolcsóbb is.

(#5345) Viktor77 válasza zsoika (#5344) üzenetére


Viktor77
titán

Itt például olcsóbb a kétventis, ugyanoda szóló garival.
De biztos van még pár, az elsőt linkeltem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5346) zsoika válasza Viktor77 (#5345) üzenetére


zsoika
addikt

Igen, de névre szóló szla. kellene(céges vásárlás).
Köszönöm.

(#5347) Viktor77 válasza zsoika (#5346) üzenetére


Viktor77
titán

Ha a hanggal kibékülsz, akkor igen, az egyventis is tökéletes.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5348) kisselandras válasza Viktor77 (#5347) üzenetére


kisselandras
senior tag

Mi a baj a 2 ventissel? Semmi hangja nincs pedig nekem is 2 ventis van s hangtalan még akkor is mikor terhelve van :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#5349) Viktor77 válasza kisselandras (#5348) üzenetére


Viktor77
titán

Na, akkor fuss neki még1x. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5350) zsoika válasza kisselandras (#5348) üzenetére


zsoika
addikt

Szia. Az egyventisről beszél. ;)
Amúgy volt amd-ből 3ventis és az hangosabb volt mint a 2 és nem volt jobb a hűtése.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.