Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:37

LOGOUT.hu

nVidia GeForce GTX 1050 / 1050 Ti (GP107) összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1435) senki66


senki66
senior tag

Sziasztok,

Visszaolvastam kicsit a topikban és úgy látom itt is ugyan az a dilemma van, mint a 1060/RX470/80 stb. topikban, legalábbis a Gigabyte-tal kapcsolatban. Van aki szerint rossz, sokaknak meg nincs vele semmi gondja. Én először egy RX480 8 GB MSI Gaming X kártyát vettem, az RX topikban szinte mindenki ezt favorizálta, meg az XFX-et esetleg Sapphire Nitro+ -ot, a Gigabyte ott is eléggé le volt sajnálva. Nos az MSI "csúcskártyát" hamarosan ki kellett cserélni, mert rossz volt. A csere kártyát ugyan az a Gaming X éppen most fogom visszaadni, mert az sem jó. Visszakapom az árát, így most azt tervezem vennék egy GTX 1050 Ti-t és a különbözethez meg spórolok és majd cserélem a lapot meg a procit is inkább. Van e a 1050-ben kifejezetten ajánlott típus?az olcsóbb kártyák is jók? illetve ehhez gondolom elég lehet az egy ventis modell is, szóval mit ajánlanátok? Nekem nincs előítéletem a Gigabyte-tal sem, évekig egy Giga HD7770 OC-ém volt, amit az RX480 vásárlásakor adtam el kitűnő állapotban (mivel 1060-as topikban is kérdezősködtem, na ott kapásból le is szarozták a volt Giga kártyámat)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.