Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) catchke2ro


catchke2ro
csendes tag

Hali!
A HDD témába raktam ezt a kérdést, de remélem, hogy csak valami szoftveres hiba.
A következő hibaüzenetet kaptam:
http://catchke2ro.uw.hu/EGYEB/kepek/hiba.jpg
Valami NTFS hibára hivatkozik. Nagyon szarok attól, hogy nehogy valami vinyó hiba legyen. Az a baj vele, hogy másodszorra, harmadszorra elindul a gépem, most is arról írok, és működés közben nem jön be újra ez a hibaüzenet, csak induláskor.
Fél éves sincs a Samsung vinyóm... Jó még garis, de akkor is... Nem kéne
üdw

(#2) Jarod1 válasza catchke2ro (#1) üzenetére


Jarod1
addikt

Windows sp1-es csomag van a gépeden? Valami winjavítót futtasál.

(#3) catchke2ro


catchke2ro
csendes tag

SP2-es, de nem utólag telepített SP2-vel. Már futtattam egy chkdsk-t, az után ment egy ideig, ma reggel megint beállt. Aztán most toltam egy töredezettségmentesítőt, és azzal most megint jó, de kit tudja, mi lesz holnap reggel ...

(#4) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

ha satas a hddd fogadjunk nf4ed van.....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#5) catchke2ro


catchke2ro
csendes tag

Nem satás... Sima ókori :)

(#6) Dare2Live válasza catchke2ro (#1) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

megnéztem a képet.

Ez pl ramhiba is lazán lehet memtest84 vagy vmi hasonlót futass pár órát. Esetleg prime95 is kidobja valszeg.....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#7) catchke2ro


catchke2ro
csendes tag

Hali!
Lefuttattam két kört, és ez alatt 32 errort talált a block move (5-ös) tesztnél. Ez mit jelent pontosan? nem kompatibilisak? Már egy fél éve ez a ramelrendezés van, és nem kajabált eddig...

(#8) deadguy válasza catchke2ro (#7) üzenetére


deadguy
aktív tag

Hát...nem vágom a memtest hibaüzik ''mit-miért-is-ír-ki'' részét, de ha egyszer híbás... nem volt memória időzítés állítva mostanság? Nekem pont valamelyik nap volt ez, vadiúj (s mint utólag kiderült: rossz) modulok miatt egy XP install fordult át mindig kékhalálba, és mindig másik file-t talált ''hibásnak'' vagy nem olvashatónak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.