Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nyúltáp


Nyúltáp
senior tag

No, hallottatok már erről a fesztiválról? jún. 9-12-ikéig lesz Nickelsdorfban (Ausztria), Hegyeshalomtól 5km:DDD link: Bővebben: link
Fellépők: SOAD, Audioslave, Marilyn Manson, Prodigy, Green Day, Nightwish.
Első nap lesz SOAD+Audioslave, tuti megyünk, már le is van majdnem minden szervezve. Ráadásul Magyaroknak, Cseheknek, Szlovákoknak, Szlovénoknak, Horvátoknak 10%-al olcsóbb a jegy, ha van érvényes útlevelük. (45eur, amúgy meg 50 a napi jegy).
Tehát adott a kérdés, gyün még vki?
Jaigen, mennyibe fáj sógoroknál egy sör plö?...csak, hogy ki tudjuk számolni a pia pénzt.:DD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#2) Dilikutya válasza Nyúltáp (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

300-400Ft-ról indul, úgy tudom.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) Drizzt válasza Nyúltáp (#1) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én az utolsó nap mennék esetleg, mivel akkor lesz Boy Sets Fire, de mivel lesz Budapesten az utolsó nap után, így nem megyek. Itt a sör is olcsóbb. :DD

I am having fun staying poor.

(#4) Nyúltáp válasza Dilikutya (#2) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

Nos, akkor asszem inkább kiexportálunk egy kevesset, ezzel is javítva a nemzetgazdasági mutatókat:DDD
Boy sets fire...Boy sets fire....nem ismerem őket, de system is ellátogathatna már igazán BP-re. mondjuk Sziget pont jó is lenne.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#5) Drizzt válasza Nyúltáp (#4) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ja, Soad érdekes lenne, megézném egyszer őket is szerintem, de sok pénzt nem lenne kedvem kiadni. :(

Meg ugye a novarock idején éppen a vizsgaidőszak kellős közepén lesze, ehehe. :D

I am having fun staying poor.

(#6) Nyúltáp


Nyúltáp
senior tag

''Meg ugye a novarock idején éppen a vizsgaidőszak kellős közepén lesze''

Eheheh, ez már engem nem érint:C :))

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#7) Nyúltáp


Nyúltáp
senior tag

nomégvki?? :))

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#8) Drizzt válasza Nyúltáp (#6) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szeméééét mázlistáááák... :D

I am having fun staying poor.

(#9) Matyóhímzés


Matyóhímzés
csendes tag

NoszaUccuföl!:DDD

A Chili szósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup!

(#10) maniac


maniac
senior tag

Na ezt is érdemes lesz majd megnézni. Én igazából 2. napra mennék ki, meg 3.-ra. Valaki jönne azon a napon? Addigra remélhetőleg összeszedem a pénzt rá. 45EUR-ért szvsz megéri a dolog.. Igaz, lesz Manson pesten is augusztusban, de kb ugyanennyibe kerül, és nincsen más nagyobb zenekar mellette - legalábbis, én nem tudok róla. Mudvayne is jó ugyebár :).

Naneeeee :O Őstag lettem áááááááá :(


[Szerkesztve]

(#11) Nyúltáp


Nyúltáp
senior tag

Igazából minden nap lesz olyan fellépő, akinek elmennék a koncertjére.....ha itt lenne a szomszédban, de systemen kívűl egyik se ér nekem +6-7e/nap-ot.

jaigen, kérdés: vajh van vmilyen szabályozás a határon kivihető alkohol mennyiségre?:DDD Egy 2003-as tájékoztatóban azt olvastam, hogy 2,25 L sör + 1 L tömény /kopf...de azóta ugye van a EU

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#12) Drizzt válasza Nyúltáp (#11) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Határon meddig állítják még meg a népeket? :F
2008?
Azután annyit, amennyi elfér nálad :D:D:D

[Szerkesztve]

I am having fun staying poor.

(#13) Nyúltáp válasza Drizzt (#12) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

''Azután annyit, amennyi elfér nálad''

eh-eh:))

Amúgy én is úgytom, hogy 2008ig van ez a határosdi.
(jaigen, akit érdekel, kijött a soad új klippje B.Y.O.B. a systemofadown.com-ról letölthető)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#14) Matyóhímzés


Matyóhímzés
csendes tag

JUP!

A Chili szósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup!

(#15) Matyóhímzés


Matyóhímzés
csendes tag

Nohájnmál auf!

A Chili szósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup!

(#16) Drizzt


Drizzt
nagyúr

ja, up

I am having fun staying poor.

(#17) Matyóhímzés


Matyóhímzés
csendes tag

Jövő héten megyek jegyet, remélem lesz még. Egy cöppet elrontaná a kedvem, ha benyögnék, hogy az összes jegy elkelt.

A Chili szósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup!

(#18) Drizzt válasza Matyóhímzés (#17) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Csak lesz. Vagy már ilyenkor is kérdéses? :F

I am having fun staying poor.

(#19) Matyóhímzés válasza Drizzt (#18) üzenetére


Matyóhímzés
csendes tag

Há ezaz, fogalmam sincs, de nem akarom a véletlenre bízni. Lelkileg egy cöppet rosszul érintene, ha nem lehetne má' kapni jegyet.:DD

A Chili szósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup!

(#20) Matyóhímzés


Matyóhímzés
csendes tag

Há' baszki, tényleg nem lehet kapni jegyet. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :O
Már csak 3 napos van, és pénteken tudom csak megvenni a jegyeket, ha addig elfogy, mészárlás lesz ;]
Ha valakinek amúgy lenne 3 fölös 1 napos belépője 9.-ére, az szóljon.

A Chili szósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup!

(#21) Matyóhímzés


Matyóhímzés
csendes tag

JUP!:DDD

A Chili szósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup!

(#22) Nyúltáp


Nyúltáp
senior tag

Eheh, megvannak a jegyek:DD :DD
Ugyan már csak 3 napos volt, de kit érdekel, a cél szentesíti az eszközt..vagy vmi hasonló.:DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#23) Nyúltáp


Nyúltáp
senior tag

bakker, dobtak ki megen egynapos jegyeket:O még jó, hogy megvettem már a 3 naposakat.:(

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#24) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Mely 3 napra szól a jegyed? Ha 12-én is leszel, akkor nézd meg a Boystesfire-t, bár biztos nem fog neked tetszeni, mert nagyon dallamos/dallamos énekű, majdnem popper hardcorepunk zene. De azért hátha unatkozol majd. :D

Én meg megnézem az A38-n 13-án. ;]

I am having fun staying poor.

(#25) Nyúltáp válasza Drizzt (#24) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

első 3 napra 9-10-11
úgyhogy boysetsfire-ről lemaradunk..pedig érdekelt volna talán plö green day is.

''bár biztos nem fog neked tetszeni, mert nagyon dallamos/dallamos énekű''
hehe, azért system-nek, rammstein-nek is akad pár lassú száma, de mondjuk radiohead-et, red hot-ot, sőt még placebot sem vetem meg.
eléggé mindenevő vagyok.
Most csakazértis meghallgatom a boy sets fire pár számát.:DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#26) Drizzt válasza Nyúltáp (#25) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem lassú, csak dallamos... :D

Na jó, van lassú is... :D

[Szerkesztve]

I am having fun staying poor.

(#27) Nyúltáp válasza Drizzt (#26) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

leszedtem pár számukat (köbö 10et)...nekem vhogy nem jött át ez a dallamos életérzés, vagy mifene...sokkal inkább punk....a énekes hangja viszont nem tetszik...olyan semmilyen..nem illik a zenéhez.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#28) #16741888


#16741888
törölt tag

ha valaki tud szerezni az első napra jegyet az szóljon.:DDD A system új albumára nagyon nagyon kiváncsiak vagyunk, miután már ronygá lett halgatva.:DD
Mega Nightwishra mennék még,:D ha ugyan olyan mint a Bpi koncert.:D De mivel különbböző napokon van ezért eggyértelmű System, azon még soha nem voltam.:D
kis köcsögök ritkán jönnek Magyarországra.:DDD

(#29) ReJim


ReJim
őstag

nah, én meg majdnem utánna néztem, mi az a SOAD.. :)
Aztán rájöttem.. :( :O
fúúújt

[Szerkesztve]

</end.?>

(#30) Matyóhímzés válasza #16741888 (#28) üzenetére


Matyóhímzés
csendes tag

PumPi a evertim.hu-n megen lehet kapni egy napos jegyeket 9-ére, mer megnagyobbították a fesztivál területét, vagy miafark, és adtak még ki jegyeket. Persze ezt csak azután tudtam meg, hogy megvettem a 3 napos jegyet csak a system miatt.:O

A Chili szósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup!

(#31) Nyúltáp


Nyúltáp
senior tag

eventim.hu

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#32) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Már kezdtek egyre jobban izgulni, mi? :D

Jó utat, s jó bulizást mindenkinek, aki megy!

I am having fun staying poor.

(#33) Nyúltáp válasza Drizzt (#32) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

hehe:))
már alig férek a bőrömbe, minden le van zsírozva...mondjuk sátor nincs...nem is baj, úgyis szerzünk:DDD
nyáron még elmegyek korn-ra szigeten, oszt utána felőlem akár le is lőhetnek
:DDD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#34) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Élménybeszámoló esteleg? Hallom, 4 euró volt egy sör. :Y:Y:Y

I am having fun staying poor.

(#35) Nyúltáp válasza Drizzt (#34) üzenetére


Nyúltáp
senior tag

óbassz, áramszünet.....kezdhetem elölről:(((
noakkor élménybeszámoló:
Pár óra vonatozás(sörözés:DDD) után pottyantunk le Hegyeshalmon. Igazából fingunk se volt milyen messze van Nickelsdorf, helyi arcok szerint köbö 10km.....bár érdekes módon novarockról nem hallottak semmit:F Ígyhát kénytelenek voltunk bezúzni a helyi kocsmába, ahun persze minden problémára gyógyírt lehet találni:DDD köbö 3 perc alatt szereztünk magunknak egy vasutast, aki hajlandó volt kivinni minket határra. 1-2 km egészségügyi séta után szerencsére felvett minket egy osztrák srác. A felmerülő nyelvi ill. kultúrális akadályokat fennhangon hangoztatott novarock felkiáltásokkal, meg önfeledt bólogatással gyorsan hárítottuk. A kocsiban ülve derült ki, hogy mekkora szerencsénk volt. Autóval köbö negyed óráig tartott az út a fesztivál helyszínéig. Nadeitt véget is ért a boldogság. Vmi felfoghatatlan paranormalitás miatt a szervezők egy frissen szántott szántóföld közepére álmodták meg az ő kis fesztiváljukat, ami a 3 napig szakadó esőtől egy jó fél méter mély sártengerré változott. Füvet még csak elvétve se találtál.
Egy órányi sorbanállás, jegyaláiratgatás meg mittomén után nagy nehezen bejutottunk. Bent szembesültünk a bizonyára mókás kedvükben lévő szervezők következő, komfort szempontjából csöppet sem elhanyagolható húzásával: a fesztivál területén egyszerűen képtelenség volt leülni. Se egy szék, se egy pad, se egy asztal. Fedett részből öszvissz volt 1 db. Egy köbö 500 férőhelyes sátor, aminek az alját szerencsére ledeszkázták, de bent szintén nem lehetett találni se asztalt, se semmit. No, jobb híjjjján ide vettük be magunkat. Az őshazából exportált sör ill. bor. köbö 3-4 óráig bírta. Aztán előrre verekedtem magam pulthoz, hogy a váltott valutánkat befektessem vmi hasznosba. Sör 4 eur, fröccs 5 eur!! hehe...ásványvíz 3 eur. persze 3 decis adagokkal számolva:( namindegy, túl tettük rajta magunkat. Kis pogó elöl, ill. könyörgés dj-nek, hogy ne csak német rock-ot nyomasson (persze Rammstein nem vót). 10 körül gondoltunk egy furfangosat, és kiverekedtük magunkat színpadhoz. Épp audioslave nyomatta(egyáltalán nem rosszul). Elkezdtünk előrreverekedni, mert systemen mindenféleképpen elöl akartunk lenni. Szerencsére sokáig tartott a hangbeállítás (csúsztak is fél órát), úgyhogy koncert kezdetére már előretörtünk köbö az 5-6ik sorba.
Azért látszott, hogy SOAD volt az aznapi nagy látványosság, az addigi picit gyér nézőtér pillanatok alatt megtelt. Innentől kezdve a hideg (9-10 fokos) levegő se zavarta az embert, mert az összesereglett, egyszerre izzadó jó 40e ember pillanatok alatt szaunát varázsolt körénk. Persze muszály volt kifognunk magunk elé 3 2 méteres hans übermensch-t, de kitartó pogózással sikerült arrébb raknunk őket:DD Koncert amúgy eszméletlen jó volt. Rengeteg átvezetést nyomtak, plö Mr. Jack-ben a szokásos gitárszóló helyett egy eszméletlen jó örmény népdalt adott elő a gitáros...sajna psycho végéről lemaradt a gitárszóló.
Sugar-t meg majdem elröhögték, mert Daron végig a basszusgitáros Shavo-t baszogatta.:DDD
Nagyjából másfél órás lehetett koncert. Utána visszazúztunk sátorba. Kis sörcsizés/frökkkölés/hányás/szekjuriti arcok rosszaló tekintetének kerülése, aztán 4-5 körül elindultunk nach hause. Megint mákunk volt, két osztrák arc felvett minket, és pár szál gute ungarische cigaretten meg sörcsike fejében levittek minket határhoz. Visszafelé még kifogtunk határon pár komoly társadalmi problémákkal küzködhető határőrt. Épp mentünk át magyar oldalra (odafelé amúgy ránk se bagóztak, simán átmásztunk, még csak messziről se láttunk határőröket) mikor egyszercsak hangos ajtó csapódás vhonnan, oszt vmi domb tetejéről rombol le egy zöld niva de ezerrel. Gondolom azt hitték végre meg van a várva várt nagy fogás, de mikor rájöttek mi a helyzet, még a személyinket se kérték el. Pofáztunk még velük egy 10 percet, elsírták a világbánatukat sötöbö, oszt húztunk tovább.
Hegyeshalomról vonattal vissza Pécsre. Kis pihi (16 órát aludtam délutáni pihi címen:) ) aztán este ki helyi banda koncertjére. hehe. Nagyjából ennyi volt.
Magyarokkal nem nagyon találkoztunk...max 10-15el. De más néssönből se nagyon voltak. Igazából az eső és a szar szervezés szétverte az egész fesztivált. Ha nem szakadt volna eső még úgy nagyjából ki lehetett volna bírni, de így esély se volt rá, hogy 3 napig ott maradjunk. Mindegy. Attól függetlenül megérte. Igaz 3unknak benne volt köbö 120e-ébe, de soha nem bocsátottam vona meg magamnak, ha nem megyek.
Röviden ennyi. Remélem jövőre tanulnak a hibáikból (végülis újszülött fesztiválról van szó), akkor talán megyünk megen.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is.....

(#36) Matyóhímzés


Matyóhímzés
csendes tag

JUP!

A Chili szósz nem más, mint határozott fellépésű ketchup!

(#37) azamaz2


azamaz2
csendes tag

Esetleg valaki idén tervezi a kimenetelt? Nem semmi felhozatal lesz..

Ha lesz lé én biztos ott leszek mind 3 nap ! :DD

(#38) Patrick válasza azamaz2 (#37) üzenetére


Patrick
addikt

Mi tervezzük, még egy két dolgot le kell fixálni. :) A felhozatal az óriási. :C Még nem voltunk, de itt az idő. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#39) Kergeboci válasza Patrick (#38) üzenetére


Kergeboci
tag

Tavaly voltam először, és a kiépítetlenség, a puszta, por, homok és semmi árnyék ellenére, rettenetesen jól éreztem magam. Idén sem szabad kihagyni, csak már előre fáj a lábam a sok gyaloglástól ami rám vár :)

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#40) Patrick válasza Kergeboci (#39) üzenetére


Patrick
addikt

Értem, azért remélem majd fejlődik szépen a Fesztivál... :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#41) Kergeboci válasza Patrick (#40) üzenetére


Kergeboci
tag

Te vagy az a Patrick aki Magyar táborban nem is létezett csak kitalálták? :)

Ha nem és nem is voltál végül, akkor megjegyezném hogy fikarcnyit sem fejlődött a fesztivál, sőt a színpadok is hanyagabbul lettek összetákolva (amatőr, hozzá nem értő szemmel nézve).

Viszont a felhozatalért akkor is megérte!

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#42) Patrick válasza Kergeboci (#41) üzenetére


Patrick
addikt

Üdv. :) Én csak itt vagyok Patrick. :D

Sajnos nem tudtunk menni, pedig jó lett volna a felhozatal az valami állati volt. :)

Tényleg xar volt a többi? Mert jövőre szeretnénk menni. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#43) Kergeboci válasza Patrick (#42) üzenetére


Kergeboci
tag

Nem fogok hazudni, Novarock mindig is egy túlélő tábor volt, és az is marad. Igazából ezért szeretjük :)

Idén nulladik nap pipacsra égtünk, agyunk meglágyúlt, és az erre ráöntött töménytelen mennyiségü pálinka hatására, barbár ősemberekké fejlődtünk vissza :)
Aztán a következő napokon felválltva áztunk és sültünk :) Visszatérve a civilizációba napokig nagy ívben került minket mindenki.

Ami nem öl meg, az erősít. Egy novarock után végig tudná gyalogolni és közben vedelni a Földet minden ember fia, aki nem menekül haza az első napon :)

Mindemellett nagyon jó társaság jön össze (Suicide Tendences-re is ZP-be jön a fele csapat egyet mókázni), és olyan koncerteket élvezz végig az ember, amennyit és amilyent nem 3 de 30 év alatt nem hozz idehaza össze az ember.

A teljesség igénye nélkül az általam látottak listája:
Devildriver, Lamb of God, (majdnem Marilyn Manson), Triggerfinger, Biohazard, Hatebreed, Opeth, Dimmu Borgir (kár volt), Machine Head, Limp Bizkit, Devin Townsend Project, Gojira, As I Lay Dying, Trivium, Mastodon, Slayer, Metallica

(és csak azért ennyi, mert túl be voltam kábulva az első 2 napon) :D

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#44) Patrick válasza Kergeboci (#43) üzenetére


Patrick
addikt

Az kemény. :)

Igazából Mi gondolkodunk azon is, hogy veszünk ki egy szobát valami panzióban azt csá. :)
A többivel nem lesz gond. :)

Okés, jól van, akkor megéri elmenni, azt vettem ki a szavaidból. :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.