Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  notiba videoram (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) nagyito88


nagyito88
aktív tag

üdv mindenkinek!nagyon nagy help kellene!az acer notimba tönkrement a geforce go 6600 karim!ha nincsfelisntalálva megy instalálás közben meg szépen kiirja a kékhalált kiirja a hiba kodszámát,és kiirja hogy videoram hiba majd megjegyzi nekem hogy cserélje a videokarit huj a ilyen egyszerü lenne!nah nem lenne bajom mert leszoktam a gamekrol és igy elég lenne alapvetöre mi miegy is csak aza baj hogy a böngészo szaggat,ha srollozok,meg ha ablakméretet álitok akkor is beszaggat a film pl, jo örülök hogy megy,de na azért nem is kéne 55000 ért valami noname-t rendelni az acertol egész pontosan ezt : PCB.VIDEO 55.T76V5.001 VGA BD.64MB.MV43M nah hogy mit takar..... szoval az elején intel felirat meg acer felirat fehér hátér,és csikos lett,belép a windowsba 1024x768 ban fut minden,ha nincs felinstalálva a kari,már felsem tudom kékhalál miatt,de mikor fentvolt akkor meg szaladt a kép meg torz,és csak csikokat láttam!nah most egész pontosan acer travelmate 4652 lmi készülékem van!és fő kérdés valahogy megleheten szüntetni hogy akadásmentesen menjen az xp?jah azota 3 gb ram lett benne!segitséééééééééééég

(#2) nagyito88 válasza nagyito88 (#1) üzenetére


nagyito88
aktív tag

bocs csak 2 gb ram :)

(#3) viny


viny
tag

Szerintem ez bőven belefért volna ebbe a topic-ba is. Ott gyorsabban fogsz választ is kapni. Legközelebb használd a keresőt.

Never underestimate the power of a sick mind!

(#4) Bash válasza nagyito88 (#1) üzenetére


Bash
őstag

A topic-ot zártam, legyél szíves a fórumtárs tanácsát megfogadni.

http://bashtravel.com/

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  notiba videoram (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.