Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook videókártya (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) rendorbacsi


rendorbacsi
csendes tag

Sziasztok!
Lehet hülye kérdés,de kaptam egy Portocom notebook-ot,aminek csak egyetlen gyengéje van,a 8 megás videókártya.Tudtok olyan boltot,ahol notebook-hoz lehet kapni videókártyákat?mondjuk még azt sem tudom lehet-e beletenni másikat,még sosem volt notebook-om :F
előre is köszi a segítséget mindenkinek.

(#2) xedos


xedos
addikt

Szerintem te a saját igényeid áldozata vagy :)
Notebookokban jelenleg nem lehet videokártyát cserélni...

(#3) wipes válasza rendorbacsi (#1) üzenetére


wipes
senior tag

integrált a vga
nem fogod tudni cserélni

[Szerkesztve]

(#4) rendorbacsi


rendorbacsi
csendes tag

köszi a válaszokat.Notebook témában még járatlan vagyok :)
az az igazság,nagyapám eladná nekem notebookját.800mhz-es proci,256 memória,20 gigás winchester..nekem tökéletes lenne,csak próbáltam benne lejátszani egy dvd filmet,és néha szökken egyet a film.Megnéztem,és aztán derült ki csak 4,vagy már nem is tudom,8 megás videókártya van benne.

(#5) Rover623


Rover623
félisten

Kishitűek (és tájékozatlanok) vagytok...;]

Bővebben: link
Bővebben: link


Még itt a PH!-n is volt egy eladó...
Bővebben: link

primus inter pares

(#6) karib válasza Rover623 (#5) üzenetére


karib
addikt

Egyetlen baj, hogy ez nem biztos, hogy a felvetett problémát megoldaná :) Mindenesetre jó drága :D

Amúgy valóban vannak ilyen PC Card kártyák, illetve az újabb noteszekben már akad cserélhető VGA modul is. Általánosan azonban tartja magát az a hozzáállás, hogy egy notebook grafikus kártyáját nem lehet cserélni-bővíteni.

Off: úgy látom, szeretsz érintőlegesen kapcsolódó infókkal bezavarni amúgy hétköznapi szemszögből elég egyszerű témákba ;]

Department of Redundancy Department

(#7) Rover623 válasza karib (#6) üzenetére


Rover623
félisten

Egyetlen baj, hogy ez nem biztos, hogy a felvetett problémát megoldaná Mindenesetre jó drága

A felvetett kérdés az volt: lehet-e...
Elméletileg lehet...persze ha ótvar régi, akkor csak 16 bites aljzata van és akkor nem...

Amúgy valóban vannak ilyen PC Card kártyák, illetve az újabb noteszekben már akad cserélhető VGA modul is. Általánosan azonban tartja magát az a hozzáállás, hogy egy notebook grafikus kártyáját nem lehet cserélni-bővíteni.

Bizony-bizony, (elméletben) terjednek a moduláris notebookok...mondjuk a mini-PCI foglalat eddig is megvolt már nagyon sok noti-ban...ki is használtam már: kapott noti másik Ethernetet-et...sőt WiFi-t is...:C

Off: úgy látom, szeretsz érintőlegesen kapcsolódó infókkal bezavarni amúgy hétköznapi szemszögből elég egyszerű témákba

:F

Szerintem ez itt nem érintőleges, hanem témábavágó volt...kifejezetten...:U

P.S.:
Egyébként jól látod...;]
De legalább felkavarja valami az állóvizet...meg okul a fiatalság...

primus inter pares

(#8) zeg


zeg
senior tag

Mellesleg mocsok drága ez a videokártya. Főleg akkor, ha a gyártó oldalán az egyik hatalmas betűkkel hírdetett tesztben belefagy az Unrealba. Ha jól számolom, ez a horribilis áru kártya,(ha lenne hozzá megfelelő drájver), akár az intel extreme graphics 2 teljesítményét is megközelíthetné(alulról):D

Topikot zárom, itt lehet folytatni.

[ Módosította: Mate ]

3dfx cuccokat keresek megvételre

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook videókártya (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.