Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook szerviz?

Hozzászólások

(#1) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem mennyibe kerül kb egy notebook szervíz? Felszerelés műszerek...... A bérlés és meg a többit azt nagyjából vágom. De egy notebook szervizes mennyit keres egy hónapba kb? Kapcsolatok megvannak külömböző cégekkel..... de kb a szervíz felszerelése az mennyi lehet? A kérdés mennyit kéne beleölni ahoz ,hogy ''jó'' legyen!? Előre is köszönöm a segítséget!:F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2) dat


dat
senior tag

Hát annyit fűznék hozzá hogy nézd meg a szervízárakat (nem mondok céget):

-operációs rendszer újratelepítése 3000+áfa
-driver/biosfrissítés 7000+áfa (!!!!!!!!)
-hibamegállapítás 2250+áfa
-tanácsadás 4500+áfa félóránként
-Idegen alkatrész beszerelése 10 000+áfa

stb, stb


Szóval vazzeg...Rohadt sokat elkérnek minden marhaságért...


Hogy mennyibe kerülne felszerelni egy szervízt azt nem vágom, de minőségi multiméterek meg oszcilloszkópok nem olcsó dolgok. BME-n múltkor a srácok 1,5millás multiméterrel mértek (jójó, nem kell ilyen, de akor is... jó műszer nem olcsó). Meg... jó szakember se :D

[Szerkesztve]

(#3) AMD Power


AMD Power
titán

Mert lenne rá azért egy pár millám , és biztos lehet vele kaszálni rendesen! Szerinted egy 3-4 millióból meglehet csinálni?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#4) AMD Power válasza dat (#2) üzenetére


AMD Power
titán

-driver/biosfrissítés 7000+áfa (!!!!!!!!)
-tanácsadás 4500+áfa félóránként


Ezek elég kemény árak!;]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5) AMD Power


AMD Power
titán

Senkinek semmi ötelete? Mennyit keres egy ilyen noti szervizes egy hónapba ? Napi 8 órába?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#6) AMD Power


AMD Power
titán

Up!:F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#7) Secha


Secha
csendes tag

- Egy fain kis multiméter mondjuk 30.000.-
- Digitális Oszcilloszkóp mondjuk egy 100Mhz-es kétsugaras olyan 150.000.- használtan
Egy hőlégfúvós forrasztóállomás (nem gagyi utángyártott) 80.000.- - 160.000.-
Kiegészítő szerszámok 50.000.-
Nagyítós !használható! asztalvilágítás 30.000.-
Labortápegység 0-30V 0-3A nem árt. 30-40.000.-


Még kihagytam sokmindent csak ez ami nélkül semmit nemlehet csinálni.

XBOX modchip beépítés azonnal. Konzolok szervizelése és karbantartása megvárhatóan. www.xboxklub.hu

(#8) AMD Power válasza Secha (#7) üzenetére


AMD Power
titán

Ez nem is olyan vészes. Mennyi még +-ba össz-vissz az amitt kihagytál alakatrész, szerszám árat?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#9) sbazsi válasza AMD Power (#8) üzenetére


sbazsi
veterán

+ nem árt, ha egy notebookgyártóval leszerződsz.
én valahogy nem szivesen adnám be egy ''sufni tuningra'' a gépem.

régen faternak volt egy volvoja. 940-es. elvitte valami szervizbe (nem márkazservíz, sima mezei szerviz) megcsinálták. az alkatrész egy árban volt, mint a márkaszervízben. Az oradíj kevesebb. csakhogy a szervíz azt az időt is beszámolta amig elment az alkatrészért. A végeredmény árban talán, hangúlyozom talán valamivel kevesebb volt. Később már a márkaszervízbe hordta, így sem fizetett sokkal többet, viszont az autó szervízkönyve is rendben volt.

(#10) @lbert


@lbert
tag

Szevasztok skatcok! Ha azt mondom őröllt nagy segítségre lenne sűkségem, akkor még alig tükrözi a valóságot!!!!!!!!
A nyűgöm a következő: tavaj év eljén vettem egy lapit, de ele mg ezer nyűgöt a nyakamba, mert a géphez nem kaptam semmit. Egy darab korongot sem, a minimális driwerekkel, legalább a hangkártyához, és a videó kártyához. Nos ez a probléma már nem probléma, ami nyűgöm van az az, hogy jó lenne egy gépkönyv, a beálításokról és egyébb más érdekességekről. A gép tipusa: GERICOM(OVERDOSE) OV POLO / C433 Aki valami minimálisat is de tud erről a dögről az ne kíméljen. Akár a fórumon, akár e-mailban. Tényleg rhadt nagy szükségem van erre, mert a kicsike már az utccsókat rugdalja, és zokon esne ha végkép lerohadna.:F

(#11) @lbert


@lbert
tag

:Y HELP HELP HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hát senki nem tud semmit?

A szrvízelésről annyit hogy volt szerencsém egy fénycső invertel cseréhez, potom 25db ezresemet kérték el cserébe. Nem olcsó játék!!!!:O

(#12) AMD Power válasza @lbert (#11) üzenetére


AMD Power
titán

Értem én a problémádat de szerintem a megoldás megtalálásához rossz topic-t választottál!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

Jó helyen levő üzlethelység/szervíz/etc az mindennek a kulcsa, ha az megvan akkor nyithatsz akár fagyizót is biztos menni fog. :C

Aláírás

(#14) @lbert válasza AMD Power (#12) üzenetére


@lbert
tag

Azért vettem a bátorságot itt elő tolakodni kicsin nyűgömmel, mert a topic címéből kiindúlva eméltem valaki megkönyörül, mert vannak némej ez irányú ismerete:(((

(#15) s0ulreaver válasza @lbert (#14) üzenetére


s0ulreaver
tag

Beszélni kicsi magyartot? :DDD

Fogadjunk, hogy a monitort nézed?

(#16) chan


chan
csendes tag

néznek be ide szervizesek? :) ha igen, van aki hajlandó megjavítani minilaptop méretű pda-t? :) vagy legalább megnézni mi a fene baja van. tehát ez egy pda, de úgy néz ki mint egy nagyon kicsi laptop (hpc). az áramellátással lehet vmi baja (ez tipp), működik amúgy jól.

(#17) MR_ZoL válasza AMD Power (#12) üzenetére


MR_ZoL
csendes tag

hali

nem akarlak megsérteni, és nem is foglak, de ha te boltot akarsz nyitni, akkor két eset lehet:
1. vagy annyid van, hogy szerzel magad mellé olyanokat, akik értenek a dologhoz, és te tényleg csak a pénzt adod, a szaktudást és egyebet (pl: felszerelés-szükséglet) más rendez
2. van szaktudásod (és ha szerencséd van pénzed is), de akkor meg szerintem tudnod kellene, hogy mi az, amire szükséged van . - szerintem!!!

azt irtad, hogy van ismeretséged - gyanitom, hogy ott egy kicsit járatosabbak az ilyenben.

de sok sikert a bolthoz!!!

ja, és az, hogy kurva drágán csinálsz vmit, nem jelenti azt, hogy igénybe is veszik.

486 dx2 - 66 Mhz; 270 Quantum HDD; 1 MB VGA; 32 MB RAM;FDD;200 Watt; 28,8 kbps modem; -> és az elmaradhatatlan MS Windows 98 SE

(#18) sziszegőII válasza AMD Power (#1) üzenetére


sziszegőII
tag

Szia!

Nekem van egy informatikával foglalkozó cégem, némi tőklével és kapcsolatokkal.
Ha komolyan gondoltad akkor beszélnünk kellene. Dobj egy mailt.

Hp Pavilion zv5380 noti. A64 3200 1g ram, 80g hddm dvd-rw stb stb

(#19) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

Szisztok!

Lehet nem jó helyre írok, akkor majd segítsetek. ;)

Van egy Fujitsu Siemens laptopom és a billentyűt kellene benne kicserélni, nekem van is egy másik billentyűzetem de nem tudom ki vállalná ezt el nekem Veszprémben.

Légyszíves ha tudtok írjatok valami érdemleges választ. :)

(#20) bufflak válasza AMD Power (#5) üzenetére


bufflak
csendes tag

Hi

Én noti szervizes voltam, most nemrég léptem ki, A CHS-be dolgoztam a C-szerviz nevü helyen itt egy noti szervizes mindennel együtt olyan 110-160 e ft között keresett ugy hogy napi 5 db kész notidnak kellett minimum lennie és emellett néhány bevizsgáltnak...Ha bármi kérdésed van, vagy esetleg tapasztalt munkaeröt keresel akkor irj nyugodtan, hp,dell,fuji, notit teljeskörüen tudok javítani, és egy két ibm/lenovo notit is tok javitani. Mellesleg megvan az összes notihoz szükséges tesztprogram meg ilyen hasonló dolgok. Kapcsolataim is akadnak szép számmal.

"Amikor a pokolban már nincsen több hely, a holtak a földet lepik el"

(#21) macimisi válasza bufflak (#20) üzenetére


macimisi
csendes tag

Szia! Sajnos munkát nem tudok neked ajánlani. Megvenném viszont a dokumentációd,tesztprogramjaid másolatát reális áron. vita.mihály@citromail.hu

(#22) macimisi válasza macimisi (#21) üzenetére


macimisi
csendes tag

Ha más is aki laptopszervízben dolgozik a doksikért,tesztprogramokért reális áron fizetek.vita.mihaly@citromail.hu

(#23) macimisi válasza macimisi (#22) üzenetére


macimisi
csendes tag

Kedves Urak. Kiderült időközben,hogy a szervízben megvan szinte minden segédanyag a javításhoz.Most már csak az én egyéves alaplapjavítási gyakorlatom hiányzik. Üdv: Misi

[ Szerkesztve ]

(#24) flash-


flash-
veterán

szeretném laptop szervízelésben a segítségeteket kérni!
olyan kérdéseim lennének hogy pl egy laptopnál ha alaplplapot kell rendelni rá akkor hogy nézzem meg hogy milyen kell rá?mert van sok azonosító és azok alapján keresek mindig más találatot hoz a google,illetve doksikra is szükségem lenne
pls segítsetek
köszi

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#25) EszesNorbi


EszesNorbi
tag

Sziasztok, egy Lenovo G510-et szeretnék szét szedni, mert eléggé zúg és melegszik, 60-70 fok körülre néha, pedig nem igazán erőltetem meg szerintem. Van valakinek valami tapasztalata, jó tanács esetleg?

(#26) KonzolKartel válasza bufflak (#20) üzenetére

Pm sent. Osp.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook szerviz?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.