Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hűtőpad

Hozzászólások

(#601) Batmause válasza tomicsek (#600) üzenetére


Batmause
tag

A géped mérete elvileg: 360 x 267 x 30,3/43 mm

A Cooler Master hűtőpadja: 380x300x10~50 mm [link]

A Zalman ZM-NC1000 hűtőpadja: 330 x 40 x 308 mm [link]

Készitettem tesztet a Zalman hűtőpadjáról: batmause.extra.hu [link]

(#602) tomicsek válasza Batmause (#601) üzenetére


tomicsek
csendes tag

köszönöm a segítséget.

(#603) netmesterke


netmesterke
aktív tag

Üdv!
Egy Amilo Li 1718-as noteszom van, ez alá szeretnék egy hűtőpadot venni.
http://ipon.hu/?product_id=24285
Ezt a hűtőpadot néztem ki alá. Van vkinek tapasztalata ezzel, vagy az Li1718-as gép hűtésével kapcsolatban? Előre is köszi!

(#604) Batmause válasza netmesterke (#603) üzenetére


Batmause
tag

Tudtommal még senkinek sincs ilyenje.

(#605) netmesterke válasza Batmause (#604) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Csak azért mert gondolkodtam rajta hogy érdemes-e venni hozzá hűtőpadot...egyik ismerősnek Amilo Xi1526-os gépe van, és vmilyen Thermaltake nevű Coolpadja, és szerinte semmit nem ér, pedig az ő gépe is alulról kapja a hideget...mondjuk nekem az a fura hogy az ő hűtőpadja csak 1000-es fordulaton jár...sztem lehet ezért kevés neki a hűtés...Érezhető egyébként a gépemen hogy nyitva van kb 1 méternyire tőle az ablak...jön a kb 12-13 fokos levegő rá:D A vinyó lement 53-55 fokról 45 re, a proci meg 60-65-ről 50-55-re! Pedig folyamatosan 1 megával töltök le! Szal jó lenne ha vmivel le tudnám vinni a hőmérsékletet! Sztem egész jó kis gép ez, egyedül a hűtését nem tudták normálisan megoldani! Lehet a Celeronos változat nem melegszik, de Core Duo-val más a helyzet sajna!

(#606) Batmause válasza netmesterke (#605) üzenetére


Batmause
tag

Szerintem mindenféleképpen megéri.
Nekem főleg azért, mert kellemesen megemeli a notit - sokkal jobb így írni és még kicsit hűsít is :DDD.

(#607) netmesterke válasza Batmause (#606) üzenetére


netmesterke
aktív tag

Nekem főleg a hűtés miatt...legjobb az lenne ha a géptest lenne hűvős. A többi nem izgat ha ésszerű határok közt mozog. Nem szeretem ha melegszik a gép. Becsuktam az ablakot, és máris langyos a gép és 50 fok a vinyó és 65 a porci.

(#608) hyperspace


hyperspace
őstag

sziasztok!

msi megabook l735-os notim van. kellemetlenek szentem ezek a homersekletek: hdd:45, vga:65, proc:65-70. everest 4.50 ultival merem. mindez netezes, msnezes, skypeolas kozben. torrent nem is megy. jatekot nem is merem mondani. tudtok vmi extrem hutot a notim ala? tippek? megkernem azokat a kedves PH!osak, akik reagalnak, tapasztalatokat, esetleg teszteket is linkeljenek, koszonom :))

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#609) Batmause válasza hyperspace (#608) üzenetére


Batmause
tag

Házimozis márt írt egy ugyanilyen noteszről egy Colermaster hűtőpad társaságában. Ha visszaolvasol egy kicsit biztosan megtalálod - hidd el érdemes, mert hzimozis konkrétan leírt mindent. Én maximum egy Zalman ZM-NC2000-es hűtőpadról tudnék beszélni dárenbézer nevében - kérdezz tőle is nyugodtan priviben, biztosan szívesen segít neked is.

Még sajnos nem volt energiám feltenni dárenbézer tesztjét - bár neki nem L735-öse van.

[ Szerkesztve ]

(#610) hyperspace válasza Batmause (#609) üzenetére


hyperspace
őstag

koszonom szepen, elnezest kerek a lamasagomert, holnap megyek es megveszem- [link] - a kicsiket ;)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#611) Batmause válasza hyperspace (#610) üzenetére


Batmause
tag

Nem, semmi gond.
Azért egy gyors tapasztalatokat elvárunk majd, ha tesztelted. ;] :DDD

(#612) hyperspace válasza Batmause (#611) üzenetére


hyperspace
őstag

csak holnap lesz, megjon az iponba es rohanok. ez termeszetes, kepekkel egyutt majd leirom... :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#613) (Darkwood) válasza Batmause (#601) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Nagyon jó a Zalman Nc-1000 -es prezentációd! :C :R
Ha minden igaz, ezen a héten lesz nekem is egy Zm-nc1000-es hűtésem. Muszáj lesz, mert alapjáratban 65fok a gpu-m! :Y

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#614) nbali88 válasza (Darkwood) (#613) üzenetére


nbali88
csendes tag

erröl van e valakinek valami tapasztalata?
http://www.ipon.hu/?product_id=18454

[ Asus N550JK i7-4700HQ,nVidia GTX850, FHD IPS]

(#615) (Darkwood) válasza nbali88 (#614) üzenetére


(Darkwood)
őstag

#507 hozzászólást olvasd el. Ott választ kapsz a kérdésedre!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#616) Batmause válasza (Darkwood) (#613) üzenetére


Batmause
tag

Köszönöm szépen, számomra mindíg is nagy elismerést jelent egy dícséret. Most hétvégén lesz időm, és elvileg kicsit bővítgetek a honlapon. :)) Még egyszer köszi, és használd egészséggel a hűtőpadot! ;]

(#617) Batmause válasza nbali88 (#614) üzenetére


Batmause
tag

[említés a hűtőpadodról] és még annyit, hogy szerintem keresd fel házimozist privát üzenetben. Rendes tag, biztosan ad vőebb tájékoztatót. :K

(#618) (Darkwood) válasza Batmause (#616) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Kérlek! ;) Majd ha meglesz, akkor írok, hogy mit művel a kicsike! ;]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#619) hyperspace


hyperspace
őstag

most csak roviden. 10perce tettem a notim ala a hutot ( [link] ). netezes kozben: hdd:33, vga: 61, proc:45-51. jatekot majd kesobb probalom. rosszul irtam elozo hsz-emben, jatek kozben annyi a proc. netezes kozben nagyjabol, max 2-3 fokkal melegebb a most leirtaknal. most a leggyengebb fokozaton van a pad. magasabbon mar szep kis hangja van. de majd tesztelgetek, ha lesz idom. es kepeket is teszek fel rola.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#620) nbali88


nbali88
csendes tag

használ valaki vostro alatt hütőt? nekem még nem volt idöm több órákat jáccani (olyan 1et már toltam) de akkor türhetö vol a max hömérséklet ami vol GPU:47--53°között CPU:55-60° HDD:40-45° ./ez az eredmény cod2multiba meg közbe torrentezés :D/

[ Szerkesztve ]

[ Asus N550JK i7-4700HQ,nVidia GTX850, FHD IPS]

(#621) (Darkwood) válasza nbali88 (#620) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Torrentezés...az mi??? :DDD

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#622) dogofpavlov


dogofpavlov
csendes tag

újra jelentkezem!

már több mint egy hete birtokolok egy Coolermaster Notepal Infinite notebook hűtőt. egy hét használat után azt tudom mondani, hogy megért 6500 Ft-ot! a noti, amit használok egy Asus A3Ac (1,7Mhz-s Dothlan magos Intel CPU, GMA 900 VGA, 512Mb memória, 60Gb FuSi winyó 4200 RPM), tehát elég régi konstrukció.
a hűtő maga főleg műanyagból készült (PC+ABS), csak a tetején van egy aluminium háló sok-sok pici lyukkal (ami azért elég vékony). az interneten található képeken sokaknak feltűnhet, hogy egy valami van a hűtő közepén, ami nincs kilyukasztgatva. nem kell megijedni, az nem műanyag, hanem fém, tehát nem árt a hőtőpad hűtési képességének. van bekapcsoló gombja és van egy három fokozatú fordulatszám állító kis bigyó rajta (nem tudom mi a neve, de ha jól sejtem akkor nem potméter). az áramot egy USB kábelről kapja, egy USB kapu van a hűtőn is, így nem veszítünk egy portot sem a hűtő miatt.
átfogó tesztet egyenlőre nincs időm írni, úgyhogy csak röviden írom le a tapasztalataimat. a notiban két nyár alatt kétszer halt meg az alaplap, eért kezdtem gyanalodni, hogy rosszuil viseli a melegedést, pontosan mérni csak a CPU és a merevlemez hőmérsékletét tudtam, a többi hőfokát csak kézrátétellel. nem túl nagy melegben a winyó maximum hőmérséklete elérte az 50-55 °C-t, de nyáron felment egészen 60°C-ig is! (ami azért elég durva). a hűtőpaddal (bár most még nincs gyilkos meleg) a maximum hőmérséklet 37-40 °C között szokott lenni a legalacsonyabb fokozaton. a mikroprofesszor hőmérséklete igen vátozó volt; alapjáraton 45 °C-tól egészen 55 °C-ig elmászkált (lehet ilyenkor csinált valamit, windowsnál sosem tudni) , nyáron 60 °C-n is elketyegett. komoly feladatoknál vagy játék közben a CPU 60 °C és 70-75 °C közötti hőmérsékleten üzemelt, bár azt utóbbi szinte csak iszonyatos melegben fordult elő. a hűtővel (harmadik fokozaton) 60-62 °C-t sikerült mérni. a gép többi alkatrészéről csak a ráérzés alapján tudok nyilatkozni, a chipkészlet néha bizony iszonyatosan átmelegítette a küldő burkolatot, hűtővel ezt már nem tapasztaltam. a memória és a grafikus kártya hőmérsékletérők nem tudok nyilatkozni, de valószínű azokra is jótékony hatással van a hűtés.
a hűtőről még néhány gondolatot; azt el kell mondanom, hogy legalacsonyabb fokozaton is van egy kis hangja. zene vagy film közben már nem hallani. a második fokozat sem túl hangos, viszont a harmadik már igencsak hangos. persze játék közben nem zavar a nagy hangzavarban. a hűtőnek van egy előnyös tulajdonsága Batmasue Zalman ZM-NC1000 hűtőjével szemben (legalábbis szerintem), mégpedig az, hogy a Coolermaster hátulról szívja a levegőt és nem alulról, tehát nyugodtan lehet használni ágyban fekve, ölben ülve, szönyegen, győrött pokrócra rakva, mert nem alulról szívja a levegőt, nem tömjük el pl. pokróccal, takaróval.

röviden ennyi! ha valakinek van kérdése próbálok rá válaszolni!

Kifordított világban élek, ahol minden megtörténhet...

(#623) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Megvettem az NC-1000-et. Sajnos azt tapasztalom, hogy semmi változás nincs! :Y Nem tudom, hogy miért de semmi!
Pl.: GPU: alapba felment mindig 65fokra és olyankor kapcsolt be a gyári hűtés. Na most ugyan ezt csinálja a Zalmannál is! Miért? :O
A CPU-t és a HDD-t nem nagyon figyeltem anno, mert inkább a VGA érdekelt, de most a CPU: 55fok a HDD pedig 35. Ezek a hőmérsékleti adatok nem terehlés alatt születtek és alapon van a venti a Zalmin! Majd nézek egy olyat is, hogy teljesen felveszem, de akkor eléggé hangos! :(((

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#624) (Darkwood) válasza (Darkwood) (#623) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Teljesen felvéve 60-61fok. Itt valami nagyon nem stimmel, nem ennyinek kéne lennie!!! :(
Ha valaki tudná a választ, akkor azt nagyon megköszönném! :B

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#625) Batmause válasza (Darkwood) (#623) üzenetére


Batmause
tag

A hűtőpad elődlegesen meghosszabítja az üzemidőt. Lassabban melegszik fel a gép, és valamivel alacsonyabb a maximális hőmérséklet.

A hűtőpad használata igazán magasabb/maximális terhelésnél érdemes.

Az Asus noteszgépek nem bal oldali érdendezésüék? Pontosan milyen géped van, hol vannak rajta a hűtőrácsok?

A ZM-NC1000 valóban kevésbé praktikus ágyban használni - valóban alulról szívja a levegőt.

(#626) (Darkwood) válasza Batmause (#625) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ez a gépem:[Asus S96s-4]
A rács középen és egy kicsit jobbra helyezkedik el.

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#627) Batmause válasza (Darkwood) (#626) üzenetére


Batmause
tag

Nem rossz noteszgép, gratulálok hozzá! :P

Érdemes lenne csinálni egy tesztet a géppel, hogy tényleg nem hűti a hűtőpad - de kizártnak tartom...

A GPU esetén a 60 fok körüli érték nagyon is jó. Az, hogy a gyári hűtés csak 60 fok körül kapcsol be - nagyon jó működésre utal. Ezek szerint a hűtőpad átveszi a szerepet...
A többi alkatrészre is reális hőmérsékleteket írkáltál.

Everestben van hőmérséklet lekérése - minden alkatrészét lekéri. Mérésnél "fényképezd le" az eredményt, vagy készítess az Everesttel egy-két jelentést...

Kíváncsi lennék rá, hogy mi az eredmény

[ Szerkesztve ]

(#628) CsatiZsol


CsatiZsol
tag

Sziasztok!

Most vásároltam egy Dell Inspiron 9400-as notit és szeretnék hozzá egy hűtőpadot. Olyat keresek ami nem alulról szívja a levegőt. Tudtok valami ilyet ajánlani illetve szívesen venném ha helyet is tudnátok mondani ahol meg tudom venni.

Üdv Zsolt

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#629) (Darkwood) válasza Batmause (#627) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Köszönöm! :P
[A Zalman alapfordulaton, a gép üresjáratban]
[A Zalman alapfordulaton, Stress CPU bekapcsolva]
[ A Zalman teljes fordulaton, a gép üresjáratban]
[A Zalman teljes fordulaton, Stress CPU bekapcsolva]
[A Zalman alapfordulaton, COD4 25 perc]
Sajnos vagyok annyira hülye fa*z, hogy az utolsó tesztnél már nem tudom, hogy a Zalman alapfordulaton volt vagy teljesen!? :W
Most már lehet konstatálni, hogy jó-e vagy nem. :B

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#630) Batmause válasza (Darkwood) (#629) üzenetére


Batmause
tag

Szerintem nem rossz eredmény. Bár valóban kicsit gyengére sikerült. Végülis látni, hogy CoD4 mellett is hasonló teljesítményt produkál, mint alacsonyabb terheléssel - hidd el nekem is hasonló eredményt ér el.

StressCPU mellett sem olyan magas a hőmérséklet különbség.

Szerintem minden okés, bár valóban kicsit jobb eredménnyel kéne működnie a hűtőpadnak.

(#631) (Darkwood) válasza Batmause (#630) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Szerintem majd nyáron fogja igazán betölteni a funkcióját! Majd akkor is dobok fel egy pár tesztet! :K

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#632) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Amióta újraraktam a rendszert, azóta a 63 fokomból 70-72 fok lett. Na ez miért van? :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#633) Batmause válasza (Darkwood) (#632) üzenetére


Batmause
tag

Ezt én sem értem, és nem is természetes. Minden esetre megér egy e-mailt a szervíz felé. Lehetséges az alaplap hiba is, vagy egyszerűen koszos belülről a laptop. Egy ASUS-nak nem kéne ilyet csinálnia...

(#634) (Darkwood) válasza Batmause (#633) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Igen, lehetséges, hogy ezt fogom tenni, amit tanácsoltál, mert most is terhelés nélkül 70fok! :Y

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#635) Luser2000


Luser2000
addikt

hűtőpados szakik!

ismertek olyan padot, amit egyben USB-hub is?

köszi,
balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#636) Batmause válasza Luser2000 (#635) üzenetére


Batmause
tag

Hát a ZM-NC1000-esen van egy plusz port - de ettől még nem lesz USB-hub, csak arra van, hogy ne foglaljon le egy portot a géptől.
Tudtommal nincs ilyen kütyü, de lehet keresgélni.

Igazából nem kerül sokba egy USB-hub.

(#637) Luser2000 válasza Luser2000 (#635) üzenetére


Luser2000
addikt

kerestem, találtam:

4USB port:
http://www.teszvesz.hu/item351586067_uj_notebook_huto_pad_usb_2_0_hub_1_ev_gar.html

3USB port (ez valami bénább):
http://www.mkcomputers.hu/webshop/product_info.php/manufacturers_id/29/products_id/685?osCsid=38e737d9acea9131ca438168c762377a

stb.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#638) (Darkwood) válasza Luser2000 (#637) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Luser2000: Link-et úgy tudsz csinálni, hogy rákattintasz a link gombra és beszúrod azt a szöveget, amit ide írtál a topic-ba!
Bocsi, hogy okoskodok, de neked praktikusabban néz ki, nekünk pedig könnyebb megnézni! :K

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#639) medium84


medium84
aktív tag

Végre rászántam magam és rendeltem eBayen egy ilyen Coolin Padet kemény 1,29 $-ért. Biztosítással, shippinggel 2000 Ft-ra jött ki. Ennyi pénzért csodát nem várok, de ha már 10 fokot is csökkent a notim hőmérsékletén megérte.
Láttam PCMCIA slotba dugható ventit is, ez nagyon poénosnak tűnt, van ilyen valakinek? Csak az a baj vele ahogy most elolvastam hogy USB-ről kell táp neki, kár, miért nem oldották meg hogy a PCMCIA-ról kapja a tápot...

[ Szerkesztve ]

(#640) medium84 válasza Luser2000 (#635) üzenetére


medium84
aktív tag

Tele van vele az eBay. :C

(#641) (Darkwood) válasza medium84 (#639) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ha meglesz, azért egy tesztet ossz meg velünk! :B

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#642) manokaki


manokaki
őstag

Sziasztok!

Ne haragudjatok ,hogy ide irok de nem tudtok abban segiteni, hogy a FAR CRY első része
miért nem megy vista 64 biten ?
illetve mit kellene tennem hogy fusson rajta ? .
feltelpiteni tudom , de mintha fehér gőzben lenne az egész , nagyon gáz

köszönöm a segitséget.
Üdv.. :o Attila

(#643) (Darkwood) válasza manokaki (#642) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Szerintem ezt a kérdést ebbe a topic-ba tedd fel: [Far Cry] Egyébként a kérdésre a válasz: Rakj fel egy 64bit-es Crack.exe fájlt és menni fog. Valószínűleg a Far Cry-od 32bit-es és ezért nem megy! :K

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#644) manokaki válasza (Darkwood) (#643) üzenetére


manokaki
őstag

köszönöm , de nekem kicsit részletesebb magyarázat kellene ,
konkrétabban , nagyon kezdő vagyok, !!
hol találok ilyen fájlt és mi a pontos megnevezése?

Bocsi hogy ide irok ,de itt a legforgalmasabba forum.

előre köszi a segitséget.

Attila

(#645) (Darkwood) válasza manokaki (#644) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ha van torrented, akkor vagy nyerő, mert ott találsz. Ha nincs, akkor valakitől kérned kell! De ha szépen megkérsz én is utána nézhetek! :B A Crack.exe fájlt be kell majd másolnod oda, ahova telepítetted a Far Cry-t. Ha nem változtattál, akkor a Program files/Crytec/ Far Cry.exe. Ezt kell majd fölül írnod.

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#646) manokaki válasza (Darkwood) (#645) üzenetére


manokaki
őstag

Szia!

HA segitennél nagyon megköszöném, mert még kezdő vagyok e téren.
Nincs torentem sem.
Légyszi segits.

köszönöm előre is.

Üdv.: Attila

(#647) (Darkwood) válasza (Darkwood) (#645) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Nem nagyon találok 64bit-es Crack fájlt. Én azt ajánlom, (ha nagyon Vista-s vagy), hogy rakj fel egy 32bit-es Vista-t, VAGY felraksz egy XPSP2-t. Szerény véleményem szerint az utóbbival járnál a legjobban!!! Hiba nélkül menne! :K

Mennyünk át egy másik topic-ba, mert nem akarom szét off-olni ezt a topic-ot. Írj ebbe a topic-ba, majd ott találkozunk: [Far Cry]! Köszi!

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#648) manokaki


manokaki
őstag

Arrol is szeretném megkérdezni a véleményed , hogy érdemes tunningolni a gép video kártyáját ???
Probáltam a az Ntunin -nal de mindig vissza állitja ar eredetire .
tudsz ebben is segiteni??

köszönöm.

Atttila :K

(#649) medium84 válasza (Darkwood) (#641) üzenetére


medium84
aktív tag

Meglesz...csak először jöjjön meg, bár - lekopogom - eddig szerencsém volt az eBay-jel.

(#650) (Darkwood) válasza medium84 (#649) üzenetére


(Darkwood)
őstag

OK! Várom! :R

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hűtőpad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.