Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#14805) Syfell


Syfell
újonc

Üdv!
Nemrégiben vettem egy Lenovo Y700 laptopot. Először minden patentül ment. Kipróbáltam a Fallout 4-et (legfrissebb patchekkel) de nem igazán futott valami jól. Minimumon 20 fps körül mozgott. Aztán gondoltam kipróbálok valami könnyedebbet grafika szemptonjából a WoW-ot (Legion) hát a Recommended beállításoknál sem igazán megy a 30 fps csak ha lehúzom minimum de a városokban minimumon sincs meg a 30 fps. Észrevettem a Black Desert-nél hogy a beállításoknál kilehet választani melyik videókártyával fusson a játék de csak az integrált volt ott. Gondoltam belenézek a driverbe. Nem tudtam átállítani hogy a dedikált videókártyával fussanak a játékok csak Nagy Teljesítményre tudtam átállítani de mindent át is állítottam arra. Energiagazdálkodásnál is átállítottam Nagy Teljesítményre. A Processzor is szinte mindig teljesen pörög max teljesítménnyel. Nem tudom mi tévő legyek van-e erre megoldás. Valaki aztmondta hogy a videókártyával van baj más pedig hogy a processzorral vannak. Remélem valaki ki tud segíteni.
Lenovo Y700 15-acz
Proci - R7 FX8800P
Ram - 16 GB
Videokártya (dedikált) - R9 M385X

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.