Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#14105) lenovo90


lenovo90
újonc

Sziasztok!
4 éves Lenovo y570 notebookom van, augusztusban pasztázva lett egy szervizben, miután hazahoztam pár nappal később a webkamerájával voltak gondok (csak úgy lehetett használni a webkamerát, ha egy bizonyos szögbe hajlítottam a kijelzőt), de ez miatt nem problémáztam.
Pár hónappal később egy újabb probléma adódott, a notebookom kijelzője 4 (szabálytalan) részre osztódott, eleinte mindezt orvosolni tudtam azzal, ha újra indítottam a gépemet, de most már ez sem segít, sőt ma újra telepítettem a videokártyák (integrál és dedikált) drivereit is, de ez sem hatott. Ez a probléma már az indítástól kezdve fellép ( a BIOS-ban is ).
Jelenleg úgy tudom csak "normálisan" használni a notebookomat, hogy egy monitort csatlakoztattam a notebookomhoz.
Megmondom őszintén, hogy ezen a téren laikus vagyok és tanácstalan, nem tudom kihez fordulhatnék, mert a legutóbbi szervizben enyhén szólva is barbár munkát végeztek a gépemmel. Jelenleg pedig nagy szükségem lenne a notebookomra, mivel ezen írom a szakdolgozatomat.
Tudom, hogy fórumon keresztül nem lehet pontos diagnózist felállítani, de ha szervizbe kell vinnem a gépemet, akkor egy kicsit felkészültebben szeretnék odamenni és nem szeretném azt, hogy hülyének nézzenek és átverjenek a javítást illetően.
Kérlek adjatok tanácsot, hogy Szerintetek mindezt mi okozhatja.

Válaszaitokat előre is köszönöm.
Ui. Egy képet is csatoltam a problémáról.

http://prohardver.hu/dl/upc/2016-02/17/597286_e5lbfn1kbjd7n6tl_12755407_961926617194799_82580113_o_2.jpg

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.