Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#13667) magicnumber válasza user12 (#13665) üzenetére


magicnumber
csendes tag

de hozzá teszem hogy utána 2x telepítettem a windows 10et... és miközben magától elkezdte rakni a windows update ről a drivert... (pedig letiltottam mindenhol!! szolgáltatások, letiltás, update letiltás, kikapcsolás, minden lehetséges helyen kikapcsoltam és letiltottam!! mégis felrakta magától...rakta volna... de onnantól kezdve ismét megakadt a gép...) .... se kép se hang se boot ...se semmi...csak bekapcs....2x kellett ismét leragasztanom minden nyílását és így letiltatnom a procit.... harmadjára felraktam a win7et... azóta tökéletesen megy.... és a "hard reset" amit ugyanúgy írnak mindenhol hogy működnie kell....még most, jó állapotában sem műküdik :DD nem reseteli a biost... semmi... :DD

szóval csak 1 ötlet volt a srácnak hogy ne csak 1 módon próbálja meg a biost resetelni.... lehet azt újraflashelni tuti... nem tudom asus-nál hogy... meg tudtommal ha leszedi a ventit(amit javasoltak a leggyorsabb mód) és csak az alaplapot futtatja a procival, venti nélkül...pár perc alatt a melegedés miatt letilt....utána kihúz a power kábel...lehül.... és indul... bios pedig reset....

köszi :R :R :R :R remélem is hogy ez sokáig megmarad mert nem az a tejfölös doboz ... hp dv6-3138sh.... és nekem bőven jó mindenre manapság is...meg már 5 éve....(bővítettem 8 giga 1600as ramra meg 750es 7200rpmes vinyora... 4 mag...2000mhz... még a mai napig megállja a helyét.. és már az ágyról is lerepült(finoman barátnőm megtolta a lábával hirtelen/véletlen) ... az alumínium háznak köszönhetően pedig semmi baja... kíváncsi lettem volna egy mai "tejfeles doboz" mit reagált volna erre.... :)

azt meg tudjuk (legalábbis sokan) hogy manapság egyre inkább csak pár évre gyártják a laptopokat... addig működjön 'míg a gari él... utána meg lejár az élettartama... vegyen az ember újat... nem úgy mint régen a jó öreg "orosz dolgok"... rávertél kettőt és működött megint :DDD :DD :DD :))

[ Szerkesztve ]

Nem teszek félre senkinek semmit.... Aki jön, fizeti, az viheti.... :)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.