Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#12295) KékCsibe


KékCsibe
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Lenovo netbookom, sajnos így fejből nem tudom a pontos nevét, de kicsi keresgélés után azt mondanám, hogy s100-as, ilyen. Egy ideje nem használom rendszeresen, ezért csak most tűnt fel, de valószínűleg nem teljesen új a dolog, hogy nem kapcsol be. Egyáltalán. Utoljára több mint 2 hónapja próbáltam használni, akkor sem akart elsőre bekapcsolni, de akkor hagytam a fenébe, majd pár nap múlva sikerült bekapcsolnom, és működött is rendesen. Amikor meg most újra használni szerettem volna, most már tényleg egyáltalán nem kapcsol be. Időnként csak úgy kíváncsiságból megnyomom a bekapcsoló gombot, hátha feléled, de nem.

Nem próbáltam semmit tenni vele, mert igazából elvagyok nélküle, de azért nem örülnék, ha ki kéne dobni. Van valakinek ötlete, hogy mi lehet a probléma? Bennem az merült fel, hogy sokat használtam puha felületen, simán lehet, hogy túlmelegedett. Lehet ez az ok? És ha igen, akkor remélhetem, hogy valaki még fel tudja támasztani? Ha nem is sokáig, de mondjuk amíg lementem a cuccokat róla...

köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.