Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Notebook cd asztali gépbe (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Hell


Hell
tag

Helló!

Több mint 1200 téma végigolvasása, illetve a keresők használata után sem kaptam választ a kérdéseimre. A mostani alap5letem, hogy az alaplap köré tervezek mindent (ez a legnagyobb alkatrész). A lehető legkisebb házat szeretnék építeni. Ehhez már beszereztem egy notebook CD-t. Itt jön a kérdés:
A nb cd-n egy kis nemtudomhogyhíjják csatlakozó van. Ehhez keresek egy idés átalakítót.
Ha valaki tudja a választ, akkor plíz...

Segítséget előre is köszönöm.

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#2) Obi-1 válasza Hell (#1) üzenetére


Obi-1
őstag

A notebook HDD csatlakozója valószínűleg ugyanilyen. Ahhoz pedig lehet kapni IDE-átalakító kábelt, olyan 2500 forintért. De persze ez csak tipp.

Ha jól emlékszem, például itt:
[L]http://www.acomp.hu[/L]

Only a Sith deals in absolutes.

(#3) Obi-1 válasza Obi-1 (#2) üzenetére


Obi-1
őstag

A kábelek és csatlakozók alatt van. 1920+ÁFA :)

Only a Sith deals in absolutes.

(#4) Hell


Hell
tag

Köszönöm, de sajnos nem jó. A nbvinyó csatlakozó tüskés, olyan mint a sima vinyó csatlakozója, csak nincs külön a táp. A nb cdnek pedig kicsit ovális (nem tudtam jobb szót találni) az alakja és ezen helyezkednek el az érintkezők.
Gondolkodtam rack-en is, de nbcd-hez nem, csak nbvinyó-hoz gyártanak ilyet.

HELP PLÍZ!

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#5) Obi-1 válasza Hell (#4) üzenetére


Obi-1
őstag

Sajnálom, más ötletem nincs.

Only a Sith deals in absolutes.

(#6) Hell


Hell
tag

Azért köszönöm!

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Notebook cd asztali gépbe (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.