Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Nosgoth - MMO

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

A Nosgoth a Square Enix berkein belül fejlődő third person nézetű MMO játék, mely jelenleg PC-n a Steam kliensen belül érhető el alfa állapotban.

A játék a nagy múltú és még nagyobb sikerű Blood Omen széria véráztatta világában játszódik, egyértelműen felismerhető stílusjegyekkel. Két szembenálló fél közül választhatunk, melyek egymástól markánsan eltérnek mind kinézetben, mind pedig játékstílusban, a legtöbben a Left 4 Dead sorozat szellemi örökségét látják a játékban a két csoport jellegzetességei alapján (jogosan).

Az emberek hagyományosnak mondható középkori lőfegyverekkel és kellékekkel vannak felvértezve, sebzésük kicsi, páncélzatuk nincs, életerejük kevés és azt is csak a pályán elszórt pontokon tudják újratölteni. Erősségük az összjátékban, a képességek és fegyverek megfelelő használatában rejlik, az önjelölt szuperhősök hamar megszabadulnak testük vérkészletétől.

A vámpírok önmagukban is veszélyes ellenfelek, fegyverük a saját testük: van amelyik repül, a másik óriási és erős, de cserébe lomha, megint másik kisebb, fürge és képes a földre teperni és széttépni áldozatát. Itt is fontos az összjáték, ám a csapat együttes mozgása és koordinációja nem feltétlenül szükséges ehhez, épp ellenkezőleg: valakinek az emberi csapat megbontása a feladata, valakinek a leszakadók elragadása, míg valaki a maradék túlélőket vadássza le képességei szerint.

A játék két körből áll, oda-visszavágó rendszerben, hogy egyenlőek legyenek az esélyek, a végső győztes pedig a legtöbb killt elérő csapat. Jelenleg két játékmód (Deathmatch, Siege) érhető el a játékon belül, 4-4 kaszttal oldalanként.

Hivatalos oldal
Steam oldal
War Is Upon Us Trailer

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Rögtön első kérdés:

Miért ilyen a menüm?
Bármilyen felbontáson próbálkoztam, mindig ilyen maradt, egyszerűen összepasszírozta a dolgokat. :( Maga a játék pedig teljes képernyőn fut, mint látható.
Amúgy tetszik nagyon, eszeveszett mókás, mint a L4D2 is volt, emberekkel emgvan a préda érzés, az hogy gyenge vagy, míg a vámpírokkal tényleg alfának lehet lenni. Fasza nagyon, MM is elég jó, egyenlő csapatokat oszt el. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3) #78687232 válasza Bad Pritt (#2) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ideje felkapottá tenni a fórumot :D

Egy-két napja vettem a játékot (szeretem a LoK-ot) és elképesztően jó. Humble-n olcsón be lehet szerezni :K
A Tyrant kicsit bugos, néha nem adja meg a sebzést a fellökött emberekre. Másnál viszont még nem vettem észre.

(#4) Bad Pritt válasza #78687232 (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na végre valaki! :D

Tyrant bugos, elvileg javítják ja, a menü gondomról küldtem ticketet, azon is dolgoznak, úgyhogy fasza. Beletoltam közben több, mint 10 órát, nagyon jónak találom, változatos a sokféle kaszt miatt és tényleg taktikusan kell harcolni, nincsenek felesleges képességek... abszolút életképes játéknak tartom, asszem olyan 1600-at költöttem rá Greenmangaming-en, mikor le volt árazva, nagyon jó vétel volt annyiért. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) #78687232 válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


#78687232
törölt tag

~4€-t költöttem rá, és kb. 5 órát játszottam eddig vele. LVL10 vagyok, most nyílt meg előttem a harmadik játékmód.
Öt szintenként tudsz ingyen egy karaktert nyitni, + az alap 4000-es "pénzzel" ha megveszed a Warband csomagot, akkor még két ismerősödet is meg tudod hívni. Egyébként a perkek, kiegészítők között tényleg nincs üresjárat, csupa hasznos dolog. Eddig nagyon beszt a játék :K

(#6) Bad Pritt válasza #78687232 (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja, én kilockoltam a Deceivert meg a Prophetet, mindkettőt elég sokszor használom, jó kis támogató meg zavaró kasztok.
A siege játékmódban szinte nem is játszik senki, kétszer próbáltam, negyedóra várakozás után feladtam. :(

Ja meg amúgy érdekes, mert e-mailen kaptam pár napja 3 bónuszkódot, amivel meghívhatok másokat bétára, szal ez elég jó. :))

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) #78687232


#78687232
törölt tag

Valamit csinálnak a srácok, mivel nem tudok belépni. Remélem jön egy jó kis update!

(#8) Bad Pritt válasza #78687232 (#7) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Esedékes lenne.

Kicist felhígult mostanában a játékosállomány, mostanában nem ritkák már az ilyen nulla killes, 5-6x megpusztuló emberkék, nehéz őket kompenzálni sokszor... :((

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#9) #78687232 válasza Bad Pritt (#8) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nem régóta játszok, de egyetértek! A legrosszabb, mikor 10 ölésből 8-at én adok le a többiek meg csak szaladgálnak. Értem, hogy meg mikor megszerzi az ember az új karaktert, akkor csak azzal van, de ha nem megy, hagyni kell a bánatba.

142 megás lett az update. Kíváncsian várom.

(#10) Bad Pritt válasza #78687232 (#9) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja, nekem is volt már 5-ös killstreak meg 3 assist, csapatnak összesen 8 kill. :D
Szerencsére ahogy látom az MM gondokat javították, korábban voltak 5v3 meccsek is, vicces volt, mert le is hoztuk, de azért na... a büntetéseket lehetne bevezetni a kilépőknek, mert elég sokszor van, hogy lelépnek, mikor bukóra áll a meccs.
Most amúgy a Deceivert tanulgatom, ha jó ütemben sikerül átváltozni emberré és nem veszik észre, elég nagyokat lehet vele pusztítani.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11) #78687232 válasza Bad Pritt (#10) üzenetére


#78687232
törölt tag

Azt hiszem egy-két hónapra félreteszem a játékot. Olyan remek csapatokat kapok, amelyikben az egyik fele elkóricál, vagy olyan erős az ellen, hogy meg sem tudunk mozdulni. Elegem van belőle, csak arra jó hogy ideges legyek.

(#12) #78687232


#78687232
törölt tag

(#13) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Nem rossz jatek,csak a match making rendszer kicsit szar.Nem nagyon jatszottam meg igazan kiegyensulyozott jatszmat.Es ami idegesito,hogy full kezdokent mindig a szarabbik csapatba tesz.De am tetszik,hogy csak 4v4 es erdekes a kontraszt a ket kaszt kozott is.

Most ha lejar az ingyenes hetvege meg tudom venni 1,89 eurojert es akkor tovabb jatszhatok,vagy hogy van ez?

(#14) Bad Pritt válasza juhiimi (#13) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen, megveszed és alap fiókkal tudod folytatni.
MM-et folyamatosan csiszolják, meglátjuk, mi lesz a vége.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#15) juhiimi válasza Bad Pritt (#14) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Az alap fiok az mit jelent?
Egyebkent lehet benne boldogulni a nelkul,hopgy koltenek ra egy fillert?

(#16) Bad Pritt válasza juhiimi (#15) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát hogy nem kapsz semmi pluszt, csak egy kezdő fiókot, mindent ingame valutával kell megszerezned. Lehet simán, nagyon távol van a pay 2 win formulától ez a játék szerencsére. Még... :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#17) juhiimi válasza Bad Pritt (#16) üzenetére


juhiimi
aktív tag

Koszi,ez biztato,akkor azt az 1,9-et megeri,hogy hosszabb tavon kiprobaljam.

Kar,hogy kb semmit nem vett at a Legacy of Kain sorozatbol.Imadtam oket,foleg az elso ket Soul Reavert.

(#18) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Veteran Pack-al ugye nincs lehetőségem akár egyetlen egy emberkét is meghívni?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#19) Bad Pritt válasza haromegesz14 (#18) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én jó két hónappal a Veteran Pack megvétele után kaptam e-mailben 3 beta kódot. Be kellett regisztrálni a Square Enix honlapjára, ott aktiválni és akkor adott Steam kulcsokat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#20) #78687232 válasza Bad Pritt (#19) üzenetére


#78687232
törölt tag

Azóta már én is megkaptam a plusz kódokat.

(#21) haromegesz14 válasza Bad Pritt (#19) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Szuper, köszi!

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#22) EnDaN


EnDaN
tag

Sziasztok!

Tetszik a játék, szívesen kipróbálnám, ha esetleg valakinek nincs szüksége egy meghívóra akkor boldogan elfogadnám vagy valami apróságra cserélném :R

(#23) #78687232


#78687232
törölt tag

Kaptam az egyik oldaltól egy kódot, tessék:
FEJOLA-727-GANOMO-000

Ezeket meg lehet próbálgatni:
BANOLA-901-JAWANA-230
CANOFE-203-GODOFA-005
DAJODA-273-JAWOTA-225
BAJUMA-990-GOYOCE-016
TACOFE-930-BANOBA-216

(#24) EnDaN válasza #78687232 (#23) üzenetére


EnDaN
tag

Bár már sikerült egyet szerezzek, köszönöm mindenki nevében :) :R

(#25) #78687232 válasza EnDaN (#24) üzenetére


#78687232
törölt tag

Akkor lehet hozni a barátokat :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Nosgoth - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.