Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Norton 2004 probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Sziasztok

A következő lenne a problémám,hátha ti tudtok segíteni.
Op. rendszer Win xp,fent van a norton 2004.Mikor bekapcsolom a gépet nem indul el az automatikus védelem és ha be akarom kapcsolni manuálisan akkor a következőt írja ki:
''Service Could not be deleted'' majd jön egy ablak hogy belső hibát érzékelt a norton vmint kiírja a 4002,517-es hibakódot.Ha felmegyek a symantec oldalra azt javasolják erre a hibára hogy uninstalláljam a norton-t.Miután újra feltelepítem akkor is ezt csinálja.
Tud rá vki megoldást?

(#2) Pokerle válasza Tomi13 (#1) üzenetére


Pokerle
tag

Szerintem akkor ne használd a NAV 2004-et, hanem használj valami mást. Mondjuk a NAV 2003-at. Az nem omlik össze ilyen könnyen.

(#3) Tomi13 válasza Pokerle (#2) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Lehet az lenne a megoldás,csak most vásároltam a 2004-et majdnem 20 ezer ft.-ért.

(#4) AND1


AND1
őstag

Egyre ''gyengébbek'' ezek a nagy multicégek által készitett virusirtok. Nem csak, hogy sokat fogyasztanak a rednszermemóriából, de instabilak és ami az egyik legfontosabb, hogy nem minden fognak meg. Régen én is NAV-ot használtam de most már kezdek áttérni egyéb termékekre is:pl: Antivir, F-prot...stb. Antivir pl ingyenes, és updatelhetö neten keresztül rendszeresen.

[Szerkesztve]

Egy régi PH-s.

(#5) AND1 válasza Tomi13 (#3) üzenetére


AND1
őstag

Jah...ezt eddig nem tudtuk.


Egyébként lehet, hogy fertözött a géped...

Egy régi PH-s.

(#6) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Valószinűleg egy vírus első dolga az volt, hogy kiakasztotta a nortonodat...

Aki hülye, haljon meg!

(#7) Pokerle válasza Tomi13 (#3) üzenetére


Pokerle
tag

Próbáltál már boot-oláskor vírust keresni és nem a Windows-ban? Azzal a, most nem jut pontosan az eszembe, de azt hiszem vaalmi ilyemi, hogy Rescue Disk. Ha nem, akkor bocsi.

(#8) Tomi13 válasza Pokerle (#7) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Még nem,most kipróbálom,hátha...

(#9) AND1


AND1
őstag

Tuti, hogy fertözött a rendszer. Nem rég telepitettem új os-t képemre és csak addig mentem fel netre mig leszedtem új catalystot meg via 4in1-t és ad-aware pl 5 különbözö cuccot talált a gépemen. Elég gáz már ez az internet...csak úgy özönlenek a virusok, férgek.

[Szerkesztve]

Egy régi PH-s.

(#10) Tomi13 válasza AND1 (#9) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Ha fertőzött akkor xp uninstall?Vagy van más megoldás?

(#11) #34929152 válasza Tomi13 (#3) üzenetére


#34929152
törölt tag

Volt fent a 2004-es előtt egy korábbi verziójú NAV is? Amennyiben igen, kíséreld meg ezt a 2004-est teljesen eltávolítani a gépről, takarítsd ki utána a registry-t is, nyoma se maradjon sehol, és így próbáld meg ezt követően feltelepíteni a NAV2004-et ismét.

Itt van mindehhez egy nagyszerű segítőtárs, fusd át, és ess neki:

[L]http://service1.symantec.com/SUPPORT/tsgeninfo.nsf/pfdocs/2004021112313539[/L]

Járj sikerrel.

(#12) kezdő


kezdő
senior tag

Nagy hülyeség volt megvenni 20Eért ezta fos Nortont...
De ha már megtetted....
Nekem anno a 2002es verziójából lett elegem mert minden vírus kikészítette! Meg is vettema panda Titaniumot 5Eért és azóta vírus nuku! Tűzfalnak mást használok ez így még biztosabb mintha 1 komplett csomagot használnék...

Na de a segítség:
Menj el a www.pav.hu -ra Ott bal oldalt van 1 free netes víruskereső! Azt szépen indítsad el! (1 nem ártó java programot futtat tehát nem küldi el a vincsesztereden lévő fájlokat sehova)! Ha van vírusod ez megtalálja és kiírtja!

(#13) Agressor1


Agressor1
tag

Norton Antivirus 2004 - 20 Ezer forintert? :)) Meg vagy Te veszve baze :)

Nos, a problema amugy furcsa, de pont nalam is egy szinte teljesen hasonlo jelentkezett, ugyanugy hibauzenet, csak nalam azt javasolta a windows, hogy modositsam a Program Files konyvtart, mert ossze van akadva valami.. :) Na mondom persze, meg csak az kene.. :)

En is ugyanigy jartam el, ahogy Te, uninstall, ujra felrak, ujra elojon az egesz.. Sot, nekem igazabol meg a reinstall se ment rendesen, meg megakadt a rendszer.. Reboot utan ujbol jelentkezett a problema..

Nem akarlak elkeseriteni, de sajnos ebbol XP reinstall lesz.

Ugy kezd, ahogy en is csinaltam, XP reinstall utan, max a service packeket rakd fel (1-et), (2-ot nem javaslom) aztan rakd mindjart a norton antivirust, es utana kezdjel akarcsak felmenni is az internetre, na persze, csinalj vele mindjart egy teljes scan-t, hogy minden rendben legyen.

Das Leben ist eine auf dem Geschlechtsweg übertragene tödliche Krankheit!

(#14) Einstvan


Einstvan
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Végig olvastam a hozzászólásokat - még hamar ment-!
Tomi, mielött kiadnál pénztet nézz körül a warez oldalakon! És mingyá bejjebb vagy egy huszassal.:)
Régebben én is Norton 2002-öt használtam. Aztán jöt az XP és 2004-eset raktam fel és a N tüzfalat együtt szuperül müködtek de ugyan olyan szuperül le is lassitották a gépet. És 1 virust beis engedett közben.
Azóta visszatértem a 2002 es N.-hoz és autómatice update.
Lehet h. ez most OFF lessz : Zonealarm 4.6-ost használok és AD-Aware,AD-Watch szintén update rendszeresen. És tiszta vagyok mint a patyolat.

(#15) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Na azért annyira ne sajnáljatok hogy ennyi pénzt adtam ki érte,majd holnap beviszem a céghez ahol dolgozom és ott kifizetik nekem és felrakják az egyik benti gépre amelyiken jelenleg nincs Antivirus :)
Szóval délután óta próbálkoztam midnennel,de semmi :(
Ami viszont érdekes volt hogy felraktam a pandát is és ugyanezt játszotta el,az e-mail,a tűzfal védelem ment viszont az automatikus fájlvédelmet nem tudtam bekapcsolni.Alighanem Xp uninstal lesz belőle,még jó hogy pár napja raktam fel. :(

(#16) zsolt501 válasza Tomi13 (#15) üzenetére


zsolt501
nagyúr

nállam is ilyen probléma volt és kiderűlt hogy a Registrit modosította valami és azért szált el a norton szóval csak win újra rakás oldtameg a dolgot

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Norton 2004 probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.