Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicces


vicces
addikt

sziasztok!
ma ujra csináltam a gépem....
szoval a lényeg, hogy a bejövő leveleket nem akarja a norton 2k3 leellenőrizni.
legalábbis én ugy emlékszem, hogy ha jött egy levél, akkor feljött egy norton ablakocska, és csinálta a scanalést. most ezt az ablakot csak a levél küldésnél tapasztalom.
nincs erre valami registry kulcs, vagy valami más trükk, hogy müködjön a levél ellenőrzés küldéskor is?

:)

(#3) salazol válasza vicces (#1) üzenetére


salazol
őstag

A beállításokban van két pötty, egyik abejövő, másik a kimenő levelek ellenőrzéséhez.
De hajól emlékszem, a fogadásnál nem jön fel ablak, csak egy pici ikon a tálca értesítéso területén. Már nem azt használom, ezért ebben nem vagyok biztos.

(#4) vicces válasza Kalandor (#2) üzenetére


vicces
addikt

tenx, bocsi. hulla vagyok már. kimosta az agyam ez a sok microsoft termék

:)

(#5) vicces válasza salazol (#3) üzenetére


vicces
addikt

tenx.
egyébként be van állitva, hogy a bejövö,-kimenő leveleket vizsgálja.
amikor azt irtam, hogy feljön egy ablak, akkor én is a kicsike ablakra gondoltam, ami fogadásnál nem jön fel.
de tesztelhetnénk, ha esetleg küldene valaki egy virus szerüséget.

:)

(#6) kamikaze boci válasza vicces (#5) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Engem is aggaszt a dolog, hogy ma átjött egy .zip.txt kiterjesztésű csatolt file a Nortonon. Azonnal töröltem, de azóta nem hagy nyugodni...

[Szerkesztve]

egyéb állatfajták

(#7) vicces


vicces
addikt

nos, küldözgettem egy pár email-t magamnak. mindenféle csatolmánnyal.
elküldtem mind a 4 beállitott cimemre. /igy legalűbb teszteltem, hogy melyik kapja meg előbb/.
szoval fogadásnál feljön egy kis ikon az ora és társai sorában. kis kékes szinü, félig nyitott ajto.
ez lenne a mail scaning jele?
én a 2k3 elött 2k2-t használtam és ugy rémlik, hogy a monitor közepére berakott egy közepes méretü sárga ablakot, ami 0-100%ig bohockodott, és ''always on top'' tulajdonsággal birt. ez a 2k3 nekem kicsit magas
:F

:)

(#8) salazol válasza vicces (#7) üzenetére


salazol
őstag

Nézd meg, hogybe van-e kapcsolva a tömörített állományok vizsgálata.
Mindjárt küldök egy W32.hybris-t, de zip-pelve van, mert különben nem engedi ki az én keresőm, meg a yahoo is kiszűrné. Lehet, hogy ígyis ki fogja szűrni.

(#9) Gepárd


Gepárd
tag

Nem tom én nem kapok annyi levelet hogy izgasson.
de szerintem autómatikusan leszkenneli a mailt

Celeron 1800MZh Geforce 4 MX 440 64mb 768MBram........Amíg a föld kerek mindig lesznek rockerek....a kedvenc állatom a gepárd látszik a fejemen:)))))

(#10) LordX válasza vicces (#7) üzenetére


LordX
veterán

Kutakodj egy kicsit a beállításokban. Rá fogsz jönni.

(#11) malter


malter
csendes tag

Akinek Nortonos progik vannak fennt az Netezés közben nem tapasztalt néha furcsaságokat? Mondjuk ha egy weblapra akarok menni akkor a http://64.94.110.12/ cím jelenik meg helyette a böngésző címsorában de nem tölti be hanem leáll a net dns error vagy csak egy üres lap és utánna már hiába akarok máshova menni csak az újraindítás segít.
Ez a Verisign es weblap akarna lenni ahová a Nortonos programok néha kinéznek de valamiért nagyon bekavar és abnormálisan működik. Ha ettől van eggyáltalán.
Találtam valami nagyon hasonlót:
''This issue appears to be related to VeriSign receiving an unusual number of requests by Windows-based clients to download a certificate revocation list (CRL) on January 7-8, 2004...For security purposes, Symantec products routinely verify the integrity of system components. At times they were unable to achieve the authentication they were seeking because of the unavailability of VeriSign's server, resulting in delays and instabilities.''

Nem biztos hogy nállam is ez van csak foggalmam sincs hogy miért csinálja.
És csak mostanság kezdte ahogy leszedtem valami frissítést a liveupdatel.
Vagy lehet hogy más a gond?

nem tudom még?

(#12) vicces válasza salazol (#8) üzenetére


vicces
addikt

bocsesz, csak muter hivott ebédelni.

ugy látszik mákom van.
megkaptama a levelt, és egyből észre vette. :)

azt nem tudom, hogy lehet beállitani, hogy a különbözö állományokkal mit csináljon, de ugy tünik, hogy müködik.
köszi!

[Szerkesztve]

:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.