Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fityfiritty


fityfiritty
csendes tag

Tiszteletem

Érdekelne - biztosan másokat is - vajon vásárolt-é már valaki az internetes Nomatica cégnél. Ha igen, jó lenne megosztani velünk a tapasztalatokat. Korrektség, garancia, megbízható árúk, stb.

Az áraik elég tisztességesnek tűnnek, rengeteg elektronikai cuccot kínálnak, csak hát az ember fia bizonytalan a nálunk még nem igazán honos forma miatt.

Várom(juk) a sok-sok észrevételt :C

Maradtam
Fityfiritty

Az élet nem egyszerűsége miatt szép (N910C)

(#2) babuska1980 válasza fityfiritty (#1) üzenetére


babuska1980
csendes tag

Hello!

Én vásároltam nálunk a nyar folyaman. Tapasztalatom nagyon jó volt. Megmondom öszinten, hogy féltem egy kicsit. Ez az internetes moka nem teljesen en vagyok, de most ezek utan, hogy eleg jo tapasztalatom volt igy elsokent veluk, nem fogok vacillalni. Van termeszetesen magyar ugyfelszolgalat. Lehet telcsizni, e-mailezni, amit akarsz es valaszolnak meg felveszik a telefont. :C :))

Rem, segítettem.

Jo vasarlast.:DD

(#3) erhas01


erhas01
tag

udv:
Bővebben: link
udv: erhas01

(#4) fityfiritty válasza erhas01 (#3) üzenetére


fityfiritty
csendes tag

Haly, ez most hová mutat :F Nekem bejön a fórum eleje:Y

Az élet nem egyszerűsége miatt szép (N910C)

(#5) fityfiritty válasza babuska1980 (#2) üzenetére


fityfiritty
csendes tag

Köszi, örülök, hogy van azért valaki, aki próbálta már. :P
Az meg, hogy pozitív a véleményed, külön öröm:C
Lehet, hogy megtaláltam a boltomat...

Maradtam
Fityfiritty

Az élet nem egyszerűsége miatt szép (N910C)

(#6) escie


escie
őstag

a pixmania -s topikban ajálotta valaki, megelégedéssel...
(talán Den)

ha rákeresel arra topikra, lesz benne szó róla, úgy emlékszem...

I'm back, baby!

(#7) fityfiritty válasza escie (#6) üzenetére


fityfiritty
csendes tag

Köszi, megtaláltam, végignézem

Az élet nem egyszerűsége miatt szép (N910C)

(#8) erhas01 válasza fityfiritty (#4) üzenetére


erhas01
tag

udv:
keresobe: digitális
Olcsó digitális fényképezőgépek
2004-05-24 Raymond
hozzaszolas 200
egyszer jo a linkeles, utana meg nem?
meg is neztem. nem eloszor ilyen, de legalabb mukodik.
udv: erhas01

(#9) Den


Den
veterán

én csak tervezem hogy ott vásárlok, fényképezőt

www.simson4t.hu

(#10) Raymond válasza fityfiritty (#4) üzenetére


Raymond
félisten

Ez lenne az:
Bővebben: link

babuska ;)

[Szerkesztve]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#11) apa válasza fityfiritty (#1) üzenetére


apa
csendes tag

Én októberben vásároltam náluk egy camcordert. Tapasztalatom jó volt, bár előre kell fizetned, mert csak akkor indítják el az árút, miután a tranzakció sikeres volt. Van magyar ügyfelszolgalat, de a csomagban nem volt magyar nyelvű leírás annak ellenére sem, hogy a cucc dobozán magyar feliratok is voltak. Ezen akkor sem tudtak segíteni, miután telefonon megígérték, hogy megpróbálják pótolni.
Egyébként korrektek, az ár szerintem megfelelő, szállítási idő kb. 2 hét.

Én is tartottam tőle!


Hátha segítettem..... _apesz_

(#12) babuska1980


babuska1980
csendes tag

Hello!

Csak mondom gyorsan, hogy most a nomaticanal ha csomagot vasaroltok, akkor a hazhozszallitas ingyenes. De repulovel am, tehat 2 nap alatt itt van.

Csokcsok

(#13) babuska1980


babuska1980
csendes tag

Hello!

Csak mondom gyorsan, hogy most a nomaticanal ha csomagot vasaroltok, akkor a hazhozszallitas ingyenes. De repulovel am, tehat 2 nap alatt itt van.

Csokcsok

(#14) shev7 válasza babuska1980 (#12) üzenetére


shev7
veterán

mit jelent, hogy ''csomagot vásároltok''?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#15) babuska1980 válasza shev7 (#14) üzenetére


babuska1980
csendes tag

A csomag az azt jelenti, hogy nem csak a gépet veszed meg, hanem a mindenféle kiegészítóket mellé. Pl. memórikaártya, tok, elemek, stb... A csomagokat megtalálod a site-on. mindegyik gép mellé ajánlanak mindenféle összeállításban sokfélét... kamera, fényképező, telefon blablablahttp://prohardver.hu/pics/smileys/act_bouncin.gif
:DD

(#16) Lui Kang


Lui Kang
csendes tag

Sziasztok!

Vennék egy kamerát a Nomaticától. Az egyetlen dolog, ami visszatart, az a 19,6%-os feltüntetett ÁFA. Namost ha én Magyarországra rendelek, akkor a 19,6%-os, vagy a 25%-os ÁFÁ-t kell fizetnem?

Válaszaitok előre is köszönöm.

Lui Kang

(#17) Jooppy válasza Lui Kang (#16) üzenetére


Jooppy
csendes tag

19,6%-ot.
Most vásároltam náluk. Kb két hét alatt futott le az ügylet a megrendeléstől az áru átvételéig. Egy Pana NV GS400-at vettem tőlük. Az áraik bruttó árak.

Jooppy

(#18) Lui Kang válasza Jooppy (#17) üzenetére


Lui Kang
csendes tag

És mi van, ha cégesen veszem? Ezt vissza tudom igényelni?

Lui Kang

(#19) Jooppy válasza Lui Kang (#18) üzenetére


Jooppy
csendes tag

Passz... Valami adószakértő..? Bár a számla alapján szerintem igen

Jooppy

(#20) Tangerine válasza Jooppy (#17) üzenetére


Tangerine
senior tag

Én is vettem náluk egy Archos GMini 400-at, plusz távirányítót.
Nagyon korrekt cég. Bár nekem egy hónapig tartott a dolog, de csak azért, mert nem volt egy darabig. Az OTP-vel is voltak gondok. Mikor elküldték, 4-5 nap múlva megjött. Kb. 7000 Ft volt a szállítás.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#21) babuska1980 válasza Lui Kang (#18) üzenetére


babuska1980
csendes tag

Kedves Lui Kang!

Amennyiben cégesen veszed nem kell fizetned áfát. Gyors föl az oldalra, kezdőoldal felső bal oldali részén nomaticapro címszó alatt katt ''vállalatoknak''-ra. ott minden el van magyarázva.

A 19.6-os éfa a nyerő, mert francia a cég egy bizonyos bevételhatárig alkamazhatják a francia áfát. dehát ez nakünk csak jó, neeem?

puszpusz

(#22) Pötty7


Pötty7
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha a Nomaticánál vásárolok, akkor a termékre vonatkozó garanciát hol használhatom fel? szóval nincs ezzel gon? remélem..
és mégegy: mivel nem adnak hozzá magyar használati utasítást, hogyan juthatok hozzá egy ilyenhez?

(#23) polika


polika
senior tag

Sziasztok én is szeretnék a nomatica-n vásárolni egy fényképezőgépet, ott náluk 148 rugó lenne a gép plusz egy pót aksi (Panasonic DMC FZ20 Lumix), viszont írtam a sales_hu@nomatica.com-ra és ott se tudták megmondani hogy ez a magyar forint összeg ami tartalmazza az ingyenes kiszállítást, pót akku és ajándék tripod meg ajándék fényképező tartó hogy az nekem a vég összeg vagy mivel nekem forint alapú számlám van az OTP-nél ezért még majd ők euróban leemelik az összeget azaz úgymond lehet roszabbul járok a váltás miatt és a végén nem is annyiba fog kerülni...

tud erről vki pontos infót mondani hogy a forint összeget vonják le és ők állják az eur-ra való átváltáson amit buknak esetleg vagy én szívok ezzel és a végén nem is 148 rugó lesz hanem több?

(mondjuk ugyanez a gép mediamarktba 189 rugóba kerül minden pót aksi meg ajándék tripod stb nélkül)

előre is kösz

(#24) corlagon válasza polika (#23) üzenetére


corlagon
senior tag

A nomatica fizetési feltételeinél az van, hogy banki átutalásnál csak euróban lehet fizetni, de az áraikat a .hu oldalon meg csak forintban adják meg, legalábbis én nem láttam eurót. Érdekes...

Ha forint számlád van, átutalási megbízásnál a bank vált neked eurót eladási árfolyamon, szóval kiszámolhatod, hogy megéri-e. De persze előbb tudnod kell a rendelésnél, hogy hány euró lesz a számlán.

(#25) polika válasza corlagon (#24) üzenetére


polika
senior tag

köszi, 605 euróba van a gép...de majd megnézem hogy OTP-ben milyen áron számolnak átt, de ahogy nézem ők is kb középárkörüli értékkel számolták ki a 148e-t azaz max 150 rugó lesz amibe kerül ami még mindig jobb mint a media marktos 189e ft (ami csak alapgép)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.