Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nolf 2 help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Pipó


Pipó
őstag

Sziasztok! Szibériában (2.pálya)nem tudom hol kell felrobbantani a rádiótornyot. Sehol sincs rajta jel a robbanószernek. Előtte az épületben már felrobbantottam amit kellett. És onnan a bázisról csak visszafelé tudok menni, mivel zárva az ajtó, pedig kint két hószán is vár. Kérem, aki tud segítsen. Köszi.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#2) Pipó


Pipó
őstag

Senki sem tud segíteni?

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#3) Joe_007 válasza Pipó (#1) üzenetére


Joe_007
tag

Nem azon a bázison kell felrobbantani a tornyot,menj visszafelé,ne foglalkozz a 2 szánnal,azt hiszem arra kell menni ahol a 2. ugrató van ott elmész jobra(ha jól emlékszem,de valahol arra van).

(#4) Joe_007 válasza Pipó (#2) üzenetére


Joe_007
tag

De lehet,hogy azóta túljutottál.

(#5) Egon válasza Pipó (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Én is errefelé akadam el...:)
Szóval! Először ugye van a híd (3 robbanószert kell rárakni!), aztán a hídtól vezet az út egy erődig, ahova nem bírsz bemenni. Az erődtől egy kicsit visszafelé tudsz felmenni az ugratóra, ahol átugratva és fölfelé menve elérsz egy vadászházig. A vadászháztól visszafelé haladva, ha az első ugratónál nem ugratsz hanem elmész jobbra lefelé, ott az erőmű (ahol abba az aknába kell a robbanószert rakni). Namost, ha visszamész egészen a hídig, még a híd előtt balra el lehet menni, egy emelkedőre (kicsit nehéz észrevenni, de van ott egy tábla is, egy stilizált adótoronnyal). Egy keskeny szakadékban fogsz továbbhaladni jobbra egy dombtetőn látszik a torony. Ha felrobbantod, akkor ki kell szabadítani a pilótát (ott lesz a torony melletti bázison az egyik épületben). Fedezd a kapuig, majd engedd ki. Ezután el kell menni a vadászházig, és rádiózni. Ennyi a pálya...:D
Amúgy szvsz nagyok király game. Bár az első rész nekem jobban bejött (hangulatilag), itt most inkább a grafika fogott meg (de a sztori se kutya!!!).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#6) mzperx válasza Egon (#5) üzenetére


mzperx
aktív tag

Na akkor most már én is felrakom valahára....

Én csak az ajtót mutatom meg, belépni Neked kell rajta...

(#7) Joe_007


Joe_007
tag

PLÍÍÍZ! Tudnátok nekem küldeni mentést az orosz pályáról, kb. a 2/3-ánál jártam és ügyesen elb*sztam a winyót és ugrott az egész. :(Nem sok kedvem van a legelejétol elkezdeni megint.:(

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nolf 2 help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.