Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Noss elkészült a Nokia legkomolyabb fülese ami egyben egy távirányitó is...
Bővebben: link
[kép]
Amit jelenleg tudni lehet a cuccról:
Kompatibils telefonok:
* 6230i
* 6101
A legfontosabb tulajdonságok:
* LCD-kijelző
* Sztereó fülhallgató
* Híváskezelő gombok
* A telefon zenelejátszóját (MP3) és FM-rádióját kezelő gombok
* Rádióállomások automatikus keresése (fel-le)
* Hangerőszabályzó gombok
* Billentyűzár
* Beépített csíptető
* Pop-Port™ interfész csatlakozó
''elméletben már elérhető'':
2005 2odik 4ed év:D
Esetleg valaki nemtudja hol lehet kapni?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Brutto 13e Ft a speedshopba
ehez még hogy értelme legyen kell egy 1Gb-os MMC a teloba és megvan 25kbol... nem is vészes... vagy igen?:D

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3) Digital válasza TexT-BoY (#2) üzenetére


Digital
addikt

Azért megfülelném élőben is a cuccost!(állítólag szép hangja van!)

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#4) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Kár, h. nem lehet bármilyen fülest rádugni... :(

Samsung Galaxy A54

(#5) TexT-BoY válasza Digital (#3) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ha nincs szép hangja akkor kciserélem a fülest egy Sennhesier MX 500asra
a héten megszerzem ezt a csodát mert nagyon tetszik és amit megsporoltam a 6230i-m árán azt betudo most fektetni ilyen faxa cuccokra... Az meg hogy NEMKELL elővennem a telefont szinte semmiylen müvelethez külön jó lehet a BP-i közlekedésben.Mellesleg a 6230i gyári fülessel sem tünik rossznak de komolyan.

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#6) Digital válasza TexT-BoY (#5) üzenetére


Digital
addikt

Szvsz is jó kis vétel ez a két kiegészítő! Várom a beszámolód!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#7) tomcs


tomcs
őstag

haat szerintem a fulhallgato pont olyan, mint az eredeti headsethez jaro csak feketeben
nekem vhogy jobban bejon az a sony amit hasznalok, bar sajna ez is sok hangot beenged, pl otthon meg itt-ott, setalni meg intercityn jo de bkv-n mar olyan kene ami jobban kizarja a kulvilagot.

egyebkent pont hwsw-n olvastam, hogy kiadtak egy olyan adaptert amit en barkacsoltam, pop portrol 3.5os jackre. legjobb messze az lenne ha a taviranyito vegzodne 3.5-os jackben, akkor en is azonnal rohannek venni (meg persze ha 6230i-m lenne nem csak 6230, vagy lcd kivetelevel minden funkcioja mukodne)

(#8) TexT-BoY válasza tomcs (#7) üzenetére


TexT-BoY
addikt

igen lehet kapni és állitolag nagyon faszán szól a popport to 3,5 jack átalakitó igaz csak az eredetiröl olvastam....
én a héten rátesztelek erre a cuccra ha jo a gyári füles nem cserélek de ha érzem hogy lehetne jobb is meg a levesbe és ráboiggyeztem a senit

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#9) tomcs válasza TexT-BoY (#8) üzenetére


tomcs
őstag

olyan nagyon nincs minek jol szolni benne, mert aminek a hanghoz van koze az egy egyszeru atkotes, meg meg van benne nemi elektronika, ami a telonak megmondja hogy most sztereo headset lett rarakva.

egyebkent kapni hol le7 meg mennyiert?

(#10) Coyote2000 válasza tomcs (#9) üzenetére


Coyote2000
őstag

A Nokia Audio Adapterrol van szo (kb. 4-5ezer Speedshopban).

Amugy az alap headset is sztereo, szepen szol, csak a melyhangokbol van keves. NAA kikuszoboli ezt a problemat megfelelo fulessel.

Viszont hatalmas hianyossag a 6230i-ben, hogy nem lehet szamonkent szerkeszteni a listat: mindig m3u listakkal kell babralnom, kulonben beolvassa az osszes letezo mp3 es aac fajlt, koztuk a csengohangokat is :((((:(

(#11) Ficsi válasza Coyote2000 (#10) üzenetére


Ficsi
csendes tag

Hali!
Én is tapasztaltam a zenelejátszóval, hogy a csengőhangokat is lejátsza a hülyéje.Akkor mit kell csinálni? Pontosan a hogy készítem el a számok listáját?
Melyik fülest ajánljátok végülis, a gyári nem vmi nagy szám, s halk az mp3 lejátszó, az új fülessel gondolom a hangerőt nem lehet jobban növelni:F

(#12) Coyote2000 válasza Ficsi (#11) üzenetére


Coyote2000
őstag

Ha a gyarival nem hasznalod a fekete pamacsokat, akkor sokkal hangosabb.

Amugy megsem ajanlom a Nokia Audio Adaptert. Megveszed 5ert, veszel mondjuk hangeroszabalyzos vagy akarmilyen fasza fulest, plusz meg memokartyat is - ennyi penzbol meg vehetsz mar kiraly mp3 lejatszot, amire csak felmasolod a szamokat, es meg csengohangokat se kever bele....

Ha mindenkeppen ragaszkodsz a Nokiahoz, akkor itt egy megoldas: a telefonon levo mp3 mappanak MINDIG legyen egy pontos masolata a szamitogepeden. A szamokat ugy kuldd at a telcsire, hogy a Nokia Audio Manager-ben (PC Suite) nyomsz egy ''Uj lejatszasi lista''-t. Miutan elnevezted, huzogass be ala szamokat. Vegul az egeszet kuldd a telefonra (elotte telefonrol torolj minden mp3-at). Ezutan fogod a tellat, benyomod a lejatszot, abban betoltod a listat. Es kesz.

na most minek ennyi macera, vegyel inkabb mp3 lejatszot.

(#13) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Szerintem nem macera... Tegnap kipróbáltam a HS6ot csak nem volt netem hogy megírjam a tapasztalatokat.... NAGYON JO CUCC
-hangosabb
-jól használható
-tényelg olyan mitn egy fasza mp3 palyer távirányitó
-a hangzás is jobb olyan mx300 magasságu hangzást ad

amik szerintem előnyei egy mp3 telefonnak az mp3 palyerhoz képest:
-ha csörög a telefon és mp3 palyert halgatok a buszon rohadtul nem hallom /nem érzem emiatt sokszor feszült voltam és a telefonomért kapkodtam.
-Addig amig nem volt jo a hangzás megértettem eme kijelentést hogy no telefon but mp3 palyer is good. de a 6230i má nagyon jo sztereó adást ad.:D
A lejátszásról meg annyit hogy nekem van 5db csengőhangom maik 1perces mp3 ak 128kb/s szürüséggel a csengőhangmappában.
és az 1gb-os karin van egy mp3 tömeg (989mb jelenleg) és 1 m3u vagymilyen winampos playlist amit a nokia converter beolvasott és eszerint pakolta fileokat...
idáig ugy volt hogy volt nálam nyomtatott palylist:D (nem röhög ) és tökjol átláttam a cuccot VAGY összevissza játszottam és nem kevert bele csengőhangot mert csak az MMC van megadva a lejácconak zeneszerzésre.

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#14) Coyote2000 válasza TexT-BoY (#13) üzenetére


Coyote2000
őstag

Akkor szamolj utana: extra headset + 1GB MMC az mennyi is volt?

26ert lehet venni komoly Philips mp3 lejatszot: 512MB+bovitheto, FM radio, extrak (diktafon, stb.). Es azert a hangminoseg is ott van, ha nagyon kenyes vagyok ra, ranyomok egy Sennheisert. Marpedig nagyon kenyes vagyok ra...

(#15) dabadab válasza Coyote2000 (#14) üzenetére


dabadab
titán

''Akkor szamolj utana: extra headset + 1GB MMC az mennyi is volt?

26ert lehet venni komoly Philips mp3 lejatszot: 512MB+bovitheto, FM radio, extrak (diktafon, stb.).
''

Hat, jol utanaszamoltal: ugyanakkora befektetessel kapott volna egy feleakkora kapacitasu lejatszot, amit meg pluszban magaval kell hurcolnia az embernek. En vhogy nem latom, hogy mi lett volna ebben az a nagy business :)



[Szerkesztve]

DRM is theft

(#16) Coyote2000 válasza dabadab (#15) üzenetére


Coyote2000
őstag

...es akkor gondolj bele, hogy
1. nem kell PC Suite-tal bohozkodni, csak USB-n atmasolja a fileokat,
2. nincs lejatszasi lista problema (kulon nyomtatott playlist? LOL!!! )
3. az a 60 grammos pici kis mp3 lejatszo pont akkora, mint ez a szep kis Nokia headset egymagaban...
4. headset: 14.000, MMC kari kb. 12.000, ossz. 26.000, es akkor meg keveset saccoltam...
5. mp3 lejatszo SD kartyaval bovitheto, ami sokkal olcsobb MMC-nel.

Na.

(#17) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

sőt jobbat mondok számoljatok:
-HS6 8e ft (forumon tagtol véve;))
-1Gb mmc: 13e Ft
egy MX300: 2e Ft
össz kölcség: 23e Ft
össz suly: 130gramm telefonnal
szerintem bőven jo
mellesleg nem tudod a philps palyerensem hogy éppen hol járunk 5000 mert ott sem irja ki az ÖSSZEs számot hogy épp mikövetkezik... megjegyzem hogy a 20Gb-os mp3 palyeromhoz is hordtam nyomtatott palylistet igaz itt ''csak'' a mappákat tüntettem fel és senki nem nézett hülyének...
Mind1 hidd el nagyon sok előnye van annak ha egybe van a 2cucc... (telefon+mp3 palyer) a jobudapesti közlekedésbe legalábbis én csak előnyét látom. Annak meg külön örülök hogy nem lerttem én is sok a mai fiatalokbol akiket lehuztak mert a telefonomat nem is látják... lehet hoyg ez neked nem fontos de számomra nem elhagyagolhato szempont. Ennyi

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#18) Coyote2000 válasza TexT-BoY (#17) üzenetére


Coyote2000
őstag

OK, akkor itt a kulonbseg:
en orszagokat utazok at, te meg pesten kozlekedsz. nekem ezert mindegy a meret, neked nem. Neked mindegy a kezelhetoseg meg az akku teljesitmenye, nekem nem. Meg neked tenyleg nagyobb eselyed van arra hogy lehuzzanak, ha tomegkozlekedsz pesten, mert ott sok kis kocsog csak a telefonokra vadaszik.

Szoval felesleges tovabb vitazni, dontetlent hirdetek :C

(#19) Digital


Digital
addikt

Valakinek nincs egy HS-6 os fülese+ egy 1gb-os memókarija:F eladó?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#20) TexT-BoY válasza Coyote2000 (#18) üzenetére


TexT-BoY
addikt

Ha kjülföldre megyek akkor viszem az Iriver Cd-s palyeremami böven jo és viszek hozzá 2-3-4 Cd-t most is ez volt horvátba mikor bsusszal mentünk természetesen ilyenkor kevés az 1gb hely és a z aku idő is ... tényleg nincs vita csak azt mondom hogy egy mindennapos közlekedését az embernek GYÖNYÖRÜEN kiegésuziti egy iylen telefon stb...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#21) Coyote2000 válasza TexT-BoY (#20) üzenetére


Coyote2000
őstag

HS-6-ban erezhetoen jobb a basszus? Az alap headsetbol hianyoznak a melyhangok.
Most gondolkozom hogy HS-6-ot vegyek, vagy N. Audio Adaptert. De lehet, hogy NAA sem hozza ki a melyeket...

Amugy most frissitettem 3.40-es szoftra, es ez mar nem olvassa be a csengohangokat a playerbe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:C

(#22) xcbiker válasza Coyote2000 (#21) üzenetére


xcbiker
addikt

Én inkább fogom a régi fülest és ráaplikálom valami jobb minőségű füles hangszóróit.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#23) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Ja, rosszul tettem fel a kerdest.

Nem csak HS-6 melyhangjai erdekelnek, hanem az is, hogy Nokia Audio Adapter eseten - ha radugok egy szabvany jackes high end fullhallgatot - akkor jobb eredmenyt lehet-e elerni. Vagy a bibi a telefonban van?

(#24) Coyote2000


Coyote2000
őstag

up up up!!!

(#25) Coyote2000


Coyote2000
őstag

up, vazze, UP!:O

(#26) Coyote2000 válasza TexT-BoY (#5) üzenetére


Coyote2000
őstag

figyu, Sennheiser MX-500-zal en is baratkoznek, te honnan vetted (volna)?
Neten eleg gaz feltetelekkel lehet venni pl. pixmaniatol...

(#27) Coyote2000


Coyote2000
őstag

mondom UP

(#28) TexT-BoY válasza Coyote2000 (#26) üzenetére


TexT-BoY
addikt

MX500 by Westend/MEdiamarkt cirka 3-5ropi MX 400 elég uygan ugy fog szolni

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#29) Coyote2000 válasza TexT-BoY (#28) üzenetére


Coyote2000
őstag

Es mi a tapasztalatod, tenyleg szepek a melyhangok?

(#30) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hogy lehet az, hogy az én nokia 6230i m hez lett egy papír mellékelve amin ezt a fülest reklámozzák, holott a telefon jóval régebben jelent meg mint ez a füles

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#31) dmoon


dmoon
csendes tag

Sziasztok, én vettem egy ilyen headsetet, nagyon jól kezelhető, bár néha picit furán viselkedik (gondolom FW hibák). A hangja viszont szerintem nem az igazi, egy Sennheiser MX300 vagy akármelyik hasonló típus sokkal dinamikusabban és szebben szól. Nagyon bosszantó hogy egy ilyen drága cuccnál sem voltak képesek tanulni a SonyEricssontól, és standard 3.5 aljzatra cserélni a headset füles kimenetét. Szerintem garancia lejárata után érdemes egy 3.5jack aljzatot ráaplikálni és valami értelmes fülhallgatóval használni. De a lényeg: maga az ötlet egyedülálló, és nagyon hasznos. (még időt/dátumot is kijelez, viszont a speciális karakterekkel (',[,]) hadilábon áll -> a számcím meg sem jelenik ha ilyet tartalmaz)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.