Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia N82 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Thom!


Thom!
veterán

én N73 útodjának nevezném meg, habár ezt többen N78 személyében látják

# Dimensions: 112 x 50.2 x 17.3 mm
# Weight: 120 g
# Display: 2.4"QVGA 240x320, 16M colors.
# Camera: 5MPix, CZ optics, Autofocus, up to 20 x digital zoom. Xenon flash. Integrated camera protection.
# Video: VGA 30fps.
# HSDPA
# wifi b/g with upnp
# GPS, TV-out.
# The UAP is out, the announcement is approaching

[UAP of N82 is online]

várható bejelentés:
2007 okt. 16-17 vagy 23, de ez változhat!

(#2) AS


AS
félisten

Kicsit lehet korai a topik de nem baj.
Jah ezek az adatok már véglegesek,

K850 G600 nál joval töbet fog tudni, Még Késöbi samsung G800 nál is .
Kérdés hogy vajon kamerában milyen lesz, mert n82 lesz az elsö igazi fényképezö 5 megapixels nokia.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Thom! válasza AS (#2) üzenetére


Thom!
veterán

elméletileg 2007 Q4-ben jön, de lehet jó lesz az 2008 Q1

G800 kamerarészét nem fogja überelni sztem :P

(#4) badacsony


badacsony
őstag

Nincs a topic rossz helyen? :) Sztem az okostelefonok közé való.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#5) joey04


joey04
titán

Én is néztem hogy mit keres itt és miért nem az okostelók között van...
Kamerában G600-G800 tuti megveri sajnos ami azért kár mert minden másban jobb lesz pont a nagy durranás kamerarész nem fog akkorát durranni. :U

Arról nincs valakinek infó hogy az N90-N92-N93 vonalat folytatja-e a Nokia?Mert nekem az az irány nagyon bejött engem nem érdekel hogy nagyok voltak... N90 isteni volt, egy idő után sztem nagyon korrekt képeket csinált a kamera is az N93 az totális bukás de én nagyon remélem hogy lesz folytatás normális kamerával.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) Daweee válasza Thom! (#1) üzenetére


Daweee
őstag

Jó mobil lesz ez, nem kicsit :) egy szép nap méltó utódja lehet N73mamnak :) Symbi verzióról nincs infó? "csak" 9.2, vagy továbblépnek? Élőkép még nincs róla gondolom...
És én is mondom hogy okostelók kategóriában jobb lenne :R

(#7) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

QVGA kijelzőn igazán túlléphetnének már.

(#8) joey04


joey04
titán

akkor tuti ez lesz végül?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) AS válasza joey04 (#8) üzenetére


AS
félisten

Igen,

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) Daweee válasza joey04 (#8) üzenetére


Daweee
őstag

Elvileg ja de várjuk meg az élőképeket

(#11) AS


AS
félisten

Egy modi már átrakhatna ahova való :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) Viktor0610 válasza AS (#11) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megtörtént.

A topik marad, bár nem szeretem az ilyen kevés információtartalommal nyílt topikokat... :U

Samsung Galaxy A54

(#13) AS válasza Viktor0610 (#12) üzenetére


AS
félisten

Hamarosan meglesz bejelentés.
Már nyár ota megy pletyka rola, és minden igazanak bizonyult. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) Atombalu


Atombalu
senior tag

miben jobb ez mint az n95 ?

lencsevedo az ok, de fizikailag kisebb kijelzo, hosszabb is a keszulek, ez mar nagy. Nekem pl. 10cm nalam a max.

iPhone 5

(#15) Daweee válasza Atombalu (#14) üzenetére


Daweee
őstag

ami eddig kiszivárgott, kb ugyanazt tudják, de pl nem lennék meglepve ha a kamera verné az N95-ét... és nem csúszkás, ergo nem lötyög ;]

(#16) AS


AS
félisten

Hát Xeon vaku, automatikus védö, azt mondják jobb optika, , és még fémházrol is irtak ami már tul szép lenne. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) Atombalu


Atombalu
senior tag

n95 nalam is felejto, de az n95 8gb az mar lehet nem kapja meg a "lötyöööööög, kotyog, lemerul 4 óra alatt" jelzőt.
ugyhogy en jelenleg arra szavazok na meg megveszek majd, táblafon mar uncsi szamomra 2 év utan

iPhone 5

(#18) joey04 válasza Atombalu (#17) üzenetére


joey04
titán

A kejelző felbontása akkora mint az N95 8GB-nak és már az N95 sem volt tűéles(persze azért szép az is) tehát ha egymás mellé teszed őket az N82-nek szebb lesz a képe. A kamera is tuti jobb lesz mint N95ben és AS felsorolt még pár dolgot.Xenon vaku pl nagy lépés.K800ban imádom!Akksi: nagyobb lett a kijelző is ám az N95 8GB-ban az sem fogja sokáig bírni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) AS


AS
félisten

A nagy gyártok szinte egyszere adják ki ráválisokal és mindegyikben lesz xeon vaku

N82 Samsung G800, elöször lesz nokiában és samsunban ilyen (europában samsungnak)

Lg 5 megapixels telojában nem xeon vaku lesz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) Atombalu válasza joey04 (#18) üzenetére


Atombalu
senior tag

Egyes "társoldalakon" olvasom, hogy 4 napos éjjel-nappali legendás készenléti időkről írnak. Amit persze nem hiszek el. De tippem szerint egy 2 napot bírni fog a 8 gigás verzió, legalábbis nálam hobbitelefonként.

iPhone 5

(#21) Thom!


Thom!
veterán

(#22) Thom!


Thom!
veterán

(#23) joey04 válasza AS (#19) üzenetére


joey04
titán

Igen de az majd akkor lesz. Most még nagy kiváltság.És akkor sem lesz mindennapos: lesz a G800ban N82ben K850ben(K800, K810) meg az LG-ben(valami hasonló).

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#24) (Kolombusz) válasza AS (#19) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Láthatóan fogalomzavarban vagy. :)
A Xeon az Intel szerverprocesszora.
A Xenon egy nemesgáz, ezt használják a modernebb autók izzóiban, vakukban, stb-ben.

(#25) Viktor0610 válasza (Kolombusz) (#24) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem csak lemaradt egy n betű... :))

(Legalábis AS fórumos írásképét figyelembevéve...)

Samsung Galaxy A54

(#26) (Kolombusz) válasza Viktor0610 (#25) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Amelyik hozzászólásában szerepelt a vaku szó, ott xeont írt xenon helyett. :)

(#27) Viktor0610 válasza (Kolombusz) (#26) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tényleg. :D

Samsung Galaxy A54

(#28) joey04


joey04
titán

Azt hittem csak elírás a xeon.As hsz-eihez néha kódfejtő kell!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) nemma


nemma
addikt

Hohó! Itt a bizonyíték!

(#30) Thom!


Thom!
veterán

nem kell sokat aludni a bejelentésig :C

(#31) AS


AS
félisten

Milyen durva hogy már nyár eleje ota van rola infó és úgy is néz ki mint kémfoton csak feketében.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) attisx válasza nemma (#29) üzenetére


attisx
addikt

Hát, én általában fekete párti vagyok, de most valahogy a fehér sokkal jobban tetszik... :C

Bár 6233-nál is képek alapján a szürke tetszet, azán élőbe is meg sasolva inkább a fekete mellett döntöttem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#33) blueMerle válasza joey04 (#8) üzenetére


blueMerle
veterán

Ez egészen tuti, nekem elhiheted ;)

(#34) Thom! válasza AS (#31) üzenetére


Thom!
veterán

K850 is ezvolt ;]

(#35) joey04 válasza blueMerle (#33) üzenetére


joey04
titán

hát eddig sem volt igazán kérdéses de a mai nap után meg pláne nem. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) badacsony válasza nemma (#29) üzenetére


badacsony
őstag

A számgombok... :(

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#37) nemma válasza badacsony (#36) üzenetére


nemma
addikt

Miért, simán?! Úgy tűnik, ez az új divat. Mármint a SE csak visszahozta, mert ugye emlékszünk még a 8850-re! :)
Na de a lényeg az, hogyha a nyomáspont rendben van, akkor semmi kifogásom ellene. Valamint ha elolvasom a specifikációit, akkor még kedvesebb helyet foglal el a szívemben

(#38) badacsony válasza nemma (#37) üzenetére


badacsony
őstag

Az én ujjaimnak nem esett jól a K550-en. :U

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#39) Zoltanfi válasza badacsony (#38) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

A Nokiának mindigis puhábbak voltak a Gombjai az Se-nél. Most sem lesz ez másképp szerintem.

(#40) sztyui2 válasza Zoltanfi (#39) üzenetére


sztyui2
őstag

A nokia biztos, hogy oda fog figyelni rá, hogy egy nagy tudású üzleti telefonnak, aminek sokszor használják a billentyűzetét, ne rontsa el, mert akkor sokkal kevesebben fogják venni.

(#41) attisx válasza sztyui2 (#40) üzenetére


attisx
addikt

Ezzel csak annyi a probléma, hogy az N-szériát nem üzleti felhasználóknak szánja a Nokia... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#42) Daweee válasza attisx (#41) üzenetére


Daweee
őstag

ja arra ott az E series, de ez sem azt jelenti hogy az nseries tulajok nem használják a gombokat kevesebbszer

(#43) Athos07 válasza blueMerle (#33) üzenetére


Athos07
senior tag

Nem mondod...???!!! :Y

(amit nem mondasz.. :DDD )

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#44) crwn


crwn
senior tag

Úgy látom, ennél a modellnél is meghagyták azt a kellemes távolságot a kijelző és a gombsor között, amelyik a szolgáltató nevének tárolására szolgál, mint az N73 esetében, a helyett, hogy a gombokat alkották volna kissé ergonómiusabbra - esetleg a kijelzőt nagyobbra (magam már megszoktam N73 esetében, ám eleinte bizony be kellett melegíteni a hüvelykujj izületeket azokhoz a hajlításokhoz, amik által jobb kézzel a "c" gombot lehetett működtetni sms íráskor). Mindenesetre sokkal jobban tetszik, mint az N95 csúszkás modellje, amelynek szolgáltatáspalettájával lesz hasonló az N82: egyszerű, letisztult formái vannak - egyben van a készülék! Nekem fehérben tetszetősebb! :K

(#45) joey04


joey04
titán

[link]

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) attisx


attisx
addikt

És itt az első videó

Sajnos eléggé rövidke... :O

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#47) Daweee


Daweee
őstag

Mivel a teló már megjelent, és egyeseknek van is, szerintem ideje ideköltözni az N82es problémákkal/témával, le a [Re:] topicoccal ;]
*Ropi*: tesztfotókért kiált a nép :K

(#48) *Ropi* válasza Daweee (#47) üzenetére


*Ropi*
félisten

Milyen tesztfotókat szeretnétek? :)

A sima (nem Skype) IM+ 6.15 ill. 7.0 senkinek sem működik rajta? Nekem legalábbis nem. Szoftver: v10.0.046 (25.01) - 24.10.07.

Azért csak csendben, csak halkan megkérdem: magyar produkt kódot tudna mondani nekem valaki? :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#49) Daweee válasza *Ropi* (#48) üzenetére


Daweee
őstag

Szépeket :D pl tájkép, makró, beltér, VAKUS, mindegy :K
Kódot kerestem, (google) de nem találtam :(

(#50) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Srácok, inkább a hagyományokhoz híven a teszt topikjában folytassátok:

[Re:] Nokia N82 - új mérce

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia N82 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.