Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  NOKIA - magyar módon (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Garfimacs


Garfimacs
csendes tag

A magyar büdöslábú köcsög NOKIA... A telóm belezuhant egy pocsolyába...( zsebből kirántva ) Az említett pocsolya Thaiföldön volt, úgyhogy ott vittem el a szervízbe, ahol azonnal ott a boltban szétszedték ( szakemberek dolgoznak és nem agyatlan dekorcicák ) mondták, no problem 5000 forintnyi helyi pénzért rendbehozzák, de egy hét az alkatrész miatt. Annyi már nem volt hátra, úgyhogy hazahoztam.
Itthon az Új udvar NOKIA szervízben az egysejtnyi agyú dekorcica: "Beázott telefonokkal nem foglalkozunk "
Én: " Javítható, Thaiföldön megcsinálták volna, ha van egy hetem "
Butamagyar: " Akkor vigye vissza oda "
Én: " legalább nézzék meg. "
Büdösbunkó magyar NOKIA munkatárs: " Nem "

Ok... tovább a Westend szervízbe... Ott már foglalkozik velem a "munkatárs", de hamarosan közli, hogy nem veszi át, mert Thaiföldön vettem a gépet...az ő szavaival: " Nekünk ilyen g**ci az üzletpolitikánk. Fura..Thaiföldön a márkaszervíz udvariasan kezelte a magyar barátaim szervíz igényeit a magyarországon vásárolt gépeikkel... És nem elvárt ingyenesen feltöltött programokkal kapták vissza a mobilt... ( NOKIA maps, GOOGLE maps etc. )

Akkor most hol van a harmadik világ? A legyarmatosított magyar büdös pocsolyában vagy az úgynevezett fejlődő országokban ?

(#2) Viktor0610 válasza Garfimacs (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elhiszem, h. zavar a probléma, de nem hiszem, h. új topik kellene neki...
Erre való a Logout.
A témát zárom.
Köszönöm.

(Az pedig, h. milyen jelzőket használsz... :U
Ilyesmire nem jogosít fel semmilyen téged ért sérelem... :((( )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#3) Racecam válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ilyen írásnak ne ajánlgasd a Logoutot, mert egy színvonalat azért ott is szeretnénk tartani... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#4) Viktor0610 válasza Racecam (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy értettem, h. a megfelelő hangnemben elkövetett írásra ott a Logout. :D

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  NOKIA - magyar módon (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.