Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia 7650

Hozzászólások

(#1) Keresztapa24


Keresztapa24
tag

Egy kérdésem lenne...hogy tudom pontosan beállítani a telómon a WAP-ot?Ha valaki tudja az írja le,plíííz! De részletesen és érthetően :B

OrangeCountyChoppers

(#2) Papa-Georgo válasza Keresztapa24 (#1) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Bár hálózat függő, de sztem ez segít ha körülnézel itt...ha nem akkor szólj.

Be Brave! ;)

fficial" target="_blank">Bővebben: link

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#3) Papa-Georgo válasza Papa-Georgo (#2) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

hmm érdekesre sikerült, de müxik a link :DD:D

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#4) Keresztapa24


Keresztapa24
tag

Köszi a Linket ! Hát beállítottam egy csomó mindent,de még így is kíírja,hogy: Nincs érvényes hozzáférési pont megadva! Az egyátalán mi???? :O Az a baj hogy a PGSM oldalon angolul írja és nem annyira egyértelmű! Amúgy pannonos vagyok

[Szerkesztve]

OrangeCountyChoppers

(#5) Keresztapa24


Keresztapa24
tag

Na sikerült végre :DD !!!!!!! Köszi a segítséget

OrangeCountyChoppers

(#6) Keresztapa24


Keresztapa24
tag

Már csak azt nem értem,hogy ha megnyomom a kihangosítás gomot az oldalán,akkor azt írja hogy a kihangosítás ki van kapcsolva....de hogy lehet bekapcsolni????? Ha lejátszok valami hangot az nagyon halk és nemtom kihangosítani,de a beszédet se.... Mitől lehet?

OrangeCountyChoppers

(#7) Keresztapa24


Keresztapa24
tag

Rájöttem...nem müxik a kihangosítás a telón! :O

OrangeCountyChoppers

(#8) Keresztapa24


Keresztapa24
tag

Szerintem zárható a Topic !! Köszönöm a segítséget:C

OrangeCountyChoppers

(#9) Yom


Yom
aktív tag

kicsit nem a temaba vag, de nekem is 7650 van. 1 billentyuzet csere mennyibe kerul kb? mert mar eleg nehezkesen erzekeli a 9-es gombot...

I came. I saw. I lagged out.

(#10) Keresztapa24


Keresztapa24
tag

Ez jó kérdés engem is érdekelne,de bizti nem olcsó,mert szétkell bombázni ezért a házat!

OrangeCountyChoppers

(#11) arpeen2


arpeen2
senior tag

Segítsetek már pls !
7650-esemmel már küldtem át másik telóra infrán (vagy bluetoothon) csengőhangot másik telcsire és frankón működött. Most valahogy nem találom benne ezt a funkciót. Mondjátok már meg hol találom ! Köszi előre is.

(#12) (Bundás) válasza arpeen2 (#11) üzenetére


(Bundás)
addikt

Ha jól emlékszem 7650-ben sincs még konkrét fájlkezelő mint a 6600-ban, szóval valami fájlkezelő programmal lehet csak, pl. FExploler, SeleQ. Evvel belemész a sound könytárba, opciók, küldés ...

(#13) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Átneveztem és a helyére tettem.
Használjátok egészséggel a ''hivatalos'' Nokia 7650 topikot. :D

Samsung Galaxy A54

(#14) Cav


Cav
csendes tag

Sziasztok!
Kezembe került egy 7650-es, és az vele a gond, hogy nem talál hálózatot mióta szét lett szedve új előlap felrakása miatt.
Segélyhívni lehet vele mert kapcsol, de más számot nem hajlandó mert kiírja h nincs elérhető hálózat. Lehetséges h nincs normálisan függetlenítve?

Köszönöm előre is!

(#15) Viktor0610 válasza Cav (#14) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez sz.tem inkább valami olyan hiba, ami a szétszedés nyomán ''került'' bele...
Főleg nem a függetlenítés a gond, ha azt írod, h. a szétszedés óta nem talál hálózatot.
(Azt viszont kipróbálhatod, h. más szolgáltató kártyáját elfogadja-e.)

Samsung Galaxy A54

(#16) Cav válasza Viktor0610 (#15) üzenetére


Cav
csendes tag

Hú ez gyors volt, köszönöm

Akkor ezek szerint ez nem tipikus hiba és nincs erre valami bevált trükk? :(
Újra szétszedtem, de a tetején az entenna rendesen érintkezik, minden földelés meg ilyenek érintkeznek, nemtom mit csinálhatnék vele..
Más szolgáltatósat kipróbálom amint tudom.

(#17) Cav válasza Cav (#16) üzenetére


Cav
csendes tag

Na király, kipróbáltam pannonos kártyával és azzal talál szépen hálózatot.
Csak furcsa, mert t-s kártyára nem panaszkodik egyáltalán, de ezek szerint nem sikerült a függetlenítés.

[A link és egyéb tartalmak eltávolítva.]

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#18) P.Dude


P.Dude
őstag

Csősztök, nemsokat tudok a telóról de venni akarok egy ilyet.
Csak annyit kérdeznék hogy mibenne az extra, mert mindíg ugyanazt olvasom róla pl:kamera,wap, gprs, mms meg navigáció

Nemtudom videózni lehet e vele

Zoll

(#19) Viktor0610 válasza P.Dude (#18) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy [link] a paramétereivel.
Mozgókép rögzítésére nem képes a telefon.

Samsung Galaxy A54

(#20) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Legalábbis a gyári szoftverrel nem képes. Amúgy lehet rá tenni olyan progit amivel tud mozgóképet is felvenni.
Azonban akár fényképezésről akár mozgóképről van szó, azt ne felejtsük, hogy a telefonban kb 4 mb felhasználói memória van.

Feel Good Inc.

(#21) Ricardo válasza P.Dude (#18) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem mai ketyere.

(#22) blueMerle válasza P.Dude (#18) üzenetére


blueMerle
veterán

navigáció? őőő és azt mégis hogy?

(#23) Pompi válasza blueMerle (#22) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Bluetooth GPS vevővel és Symbianos (vagy akár Java-s) programmal. Megoldott a dolog. 7650 esetében a memória mérete lehet a szűk keresztmetszet a használhatóságban, de újabb S60-as telókon működik a dolog.

Feel Good Inc.

(#24) blueMerle válasza Pompi (#23) üzenetére


blueMerle
veterán

Jajj azért lámának ne nézz jó? Én is sokáig használtam egy P910i + GPS kombót, szóval erröl ennyit. Itt most arról van szó, hogy egy 7650-esen hogy lehet navigálni, bárhogyan is. Egyébként SEHOGY mert 4 mega ilyenre nem elég. A kérdésem csupán ironikus volt. :U

(#25) Pompi válasza blueMerle (#24) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nem nézlek lámának, de a kérdésedből nem derült ki, hogy navigációztál már mobillal.
Egyébként pedig ha már mindenképp szőrőzni akarunk, akkor navigálni lehet 7650-nel is, maximum térkép nem lesz alatta ;)

Feel Good Inc.

(#26) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Felhozom a múltból a topikot, mert egy 7650-es fityeg a nyakamon és kissé kifáradtam a nokiaprogramok.hu böngészésébe. A legtöbb alkalmazás nem indul el rajta. Vakrepülés a telepítésük.
Nincs véletlenül valakinek egy cd-n, vagy a gépén egy rakás program eme klasszikus okostelefonra??

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#27) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nekem van egy "halom" progim hozzá, mivel nekem is ilyen van, most újra vettem egyet.

(#28) G.FeT válasza Kolondrum (#27) üzenetére


G.FeT
tag

Nekem is szükségem volna programokra, mert neten már nemigen találok semmit S60v1-re. :(
Megosztanád velem azt a halom progit?

[ Szerkesztve ]

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#29) Viktor0610 válasza G.FeT (#28) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, hogy több mint egy év alatt elévült a hozzászólás ( :D ), de a Nokiaprogramok.hu oldalon gondolom, erre a telefonra is találsz programokat.

Samsung Galaxy A54

(#30) G.FeT válasza Viktor0610 (#29) üzenetére


G.FeT
tag

Köszi, már néztem a nokiaprogramok.hu-t, és ott se igen van S60v1-re alkalmazás. Egyébként meg pontosan tudom, mikori az a hsz, és írhattam volna úgy is, hogy aki tud, segítsen, csak így szvsz jobban hangzott.

90-es évek? Az nem tavaly volt?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Nokia 7650
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.