Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 6610

Hozzászólások

(#1) Hókusz Pók


Hókusz Pók
aktív tag

Hello mindenkinek!

Kerestem...Kerestem...Kerestem...
Nem találtam...Nyitottam... :O

Na szóval, hálás lennék ha valaki elárulna 1-2 jó E-címet, ahonnan e vackor telefonra paszzentos csengőhangokat tudnék tölteni!
Mindenhol csak ezek az iszonyatos magas polifóniaértékű midik vannak, amiket ugyebár kicsikém nem tud, tehát le kell butítanom őket, az eredmény azonban általában siralmas...

Csak van valami jó erre a kütyüre is!???

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#2) Sanya válasza Hókusz Pók (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

hali!

eddig én se találtam, de ha keresgélsz operával(tudja a wapot), akkor a www.try.hu wapos részén keresgélhetsz

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3) Hókusz Pók válasza Sanya (#2) üzenetére


Hókusz Pók
aktív tag

Nem teflonon keresztül keresem...Gépről...Átrakni nem téma, csak már találnék valamit, ami jól szól...
:F

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#4) acer_ válasza Hókusz Pók (#3) üzenetére


acer_
aktív tag

nekem van vagy 100 mega hangom/képem/alkalmazásom/játékom ehhez a telefonhoz. Tuti jók, mert kipróbáltuk őket. Ismerős kérésére kerestem, és eltettem. Még mindig megvannak valahol..

(#5) Hókusz Pók válasza acer_ (#4) üzenetére


Hókusz Pók
aktív tag

:U

Esetleg többet is elárulnál, a kis kincecskéidről???
Más szóval, mit kell tennem, hogy nekem is legyen 100MB anyagom???

:F

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#6) acer_ válasza Hókusz Pók (#5) üzenetére


acer_
aktív tag

az a freemailes a rendes mail címed, ami az adataidnál van?
Küldj egy mailt nekem (cím adatoknál), és meglátjuk, mit tehetünk..

(#7) Hókusz Pók válasza acer_ (#6) üzenetére


Hókusz Pók
aktív tag

Mail ment!

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#8) acer_ válasza Hókusz Pók (#7) üzenetére


acer_
aktív tag

megkaptam, válasz is ment.

(#9) _Nünüke_ válasza acer_ (#4) üzenetére


_Nünüke_
csendes tag

Hali! Engem is érdekelne az a 100 megás cucc, mer nekem is ilyen telóm van!!!! :U

The sun is shining, the sky is blue, the dogs are fucking, I LOVE YOU!!!

(#10) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi

Nekem egy kérdésem lenne...
Nem tudja valaki, hogy ha letöröltem a saját mappámban tárolt sms-emet
azt esetleg valami prg. segitségével vissza lehet varázsolni??

3njoy the Lif3

(#11) Digital


Digital
addikt

Ajánlom figyelmetekbe a totyikom:Bővebben: link igaz nem 6610,de találtok a linkek közt sok csengöhangot is:))

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#12) Hókusz Pók


Hókusz Pók
aktív tag

Szerbusztok!

Újfent én... Na szóval, most az lenne a kérdésem, hogy létezik-e valamilyen program, vagy akármi, aminek segítségével a topik alanyáról az SMS-eket le lehet tölteni PC-re???

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#13) Wen


Wen
csendes tag

Hali lenne egy kérdésem ezzel a mobillal kapcsolatban, de nem akartam új topicot nyitni.
Szóval a kérdés:
Van egy ilyen telóm és az infrán nem tud senki átküldeni rá se képet se csengőhangot.(akármilyen márkájú is legyen a mobil) Csak névjegyet tudok küldeni és fogadni. Hát ez most a mobilom baja vagy csak kéne v.mi progi, hogy tudjak rá küldeni?

(#14) sonar válasza Wen (#13) üzenetére


sonar
addikt

Nokia suchs

Amugy a kincs ami nincs zenéje nincs meg vkinek???
vagy bármilyen bud spencer & Terence hill film csenghangja kellene

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#15) nagymester


nagymester
csendes tag

Akinek ilyen telefonja van és kapott hozzá cd-t az tudna nekem küldeni valamilyen progit és drivert, aminek segítségével infrán tudok kommunikálni pc-vel??
A laptopom drivert kér amikor infrán ráirányítom a telót.
Előre is kösz!

PII Celeron 1000, 384Mb RAM, Diamond Viper II 32Mb, Segate 120Gb 8Mb ATA133, LG GSA-4160b. volt a régi configom

(#16) Kuvik válasza nagymester (#15) üzenetére


Kuvik
tag

szia!

Csak kábel használatakor kell egy DKU-5 névre halgató driver.
Ha az infrát ismeri a géped, akkor oda nem kell semmi, csak a PC Suite 5.0.
Ezt a kettőt le lehet lölteni a nokia honlapjáról.

(#17) v525uwhu


v525uwhu
csendes tag

Hali!
Nem bírom megismertetni haver 98SE-jével (98-ról felülvágva) a DKU-5-ös kábelt. Legfrissebb driver, meg kutyaf@sza, meg a driver fel is települ, de mikor bedugom a kábelt, az Eszközkezelőben az USB csoportba rak egy Ismeretlen eszközt.
Kézzel meg nem tudok neki megadni megfelelő inf-et.
Kérlek írjatok ötleteket, nincs net ahhoz a géphez, a saját 98SE-m egyből megismerte a kábelt, minden ment, úgy, ahogy a nagykönyvben meg van írva.
Netezni szeretnének 6610-en és DKU5-ön keresztül és nem laptop a masina.
(A win újratelepítés, mint ötlet sajnos elvetve!)
Kérlek, akinek ötlete van (konkrét), az segítsen!

''A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagytok rá...''- - - - - - - - - - - - - - - MOTOROLA For EVER http://v525.uw.hu

(#18) v525uwhu válasza v525uwhu (#17) üzenetére


v525uwhu
csendes tag

UP

''A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagytok rá...''- - - - - - - - - - - - - - - MOTOROLA For EVER http://v525.uw.hu

(#19) v525uwhu válasza v525uwhu (#18) üzenetére


v525uwhu
csendes tag

Na, ma utoljára: juppííí

''A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagytok rá...''- - - - - - - - - - - - - - - MOTOROLA For EVER http://v525.uw.hu

(#20) v525uwhu válasza v525uwhu (#19) üzenetére


v525uwhu
csendes tag

A hardver volt gyenge. Utólagos 2.0-s USB kártyával áthidalva a hiba.

''A Világ IQ-ja állandó, csak egyre többen vagytok rá...''- - - - - - - - - - - - - - - MOTOROLA For EVER http://v525.uw.hu

(#21) Integra


Integra
titán

hogy a pékbe kell ezen a beszélgetés alatti hangerőt növelni????????

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#22) Tacso válasza Integra (#21) üzenetére


Tacso
aktív tag

Ha szemből nézed a telót, akkor balra az oldalán fönnt van egy kis ''billenős gomb''! (Kicsit erőssen kell nyomni!)

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#23) Integra válasza Tacso (#22) üzenetére


Integra
titán

ááááá, aszittem valami dísz, kalapáccsal kell ütni hogy megmoccanjon:)
felvettem maxra, de így is borzalmasan gyenge a hangminőség.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24) Tacso válasza Integra (#23) üzenetére


Tacso
aktív tag

:DDD
A hangminőségre: ''Lehet nem az Ön készülékében van a hiba...!'' (Nekem Pannonnál kifogástalan volt!)

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#25) Uborka válasza sonar (#14) üzenetére


Uborka
tag

Pont ilyet keresek én is, ha van alakinek legyenszives küldje el nekem mailben.
Köszönöm

'00 Impreza Gt turbo, for fun:)

(#26) Integra


Integra
titán

van olyan funkció ezen a roncson, hogy ha csörög, akkor egy gombnyomással elhalkítsam ha nem akarom felvenni, de a hívó félnek továbbra is kicsörögjön, mintha nem tudnám felvenni??

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27) Viktor0610 válasza Integra (#26) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elvileg, mikor csörög, alapból a jobb oldali soft-gombhoz van társítva a némítás.

Samsung Galaxy A54

(#28) Integra válasza Viktor0610 (#27) üzenetére


Integra
titán

mi a pék az a soft gomb? :)
mod:
ok, megvan kipróbáltam :)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#29) tutty


tutty
csendes tag

Hello! Honnan tudnám megszerezni 6610esemhez a klasszikus ringring csörgés poly változatát? Kerestem de ugy látom alapbol nincs benne:S Konzervativ vok, 6310röl váltottam, zavar ez a sok zenebona amik benne vannak... Tud vki segiteni?

(#30) SzalaiG válasza tutty (#29) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nokia weboldal letöltés részén van egy csomó csengőhang ott nézz körül.

(#31) yooccoo


yooccoo
aktív tag

sziasztok
milyen programot használtok?
pcsuite nekem elég gázos

(#32) adalbert1


adalbert1
veterán

Sziasztok!
Bele akarok fogni egy hozzuk gyári állapotúra vagy legalább annak a közelébe a 6610-em projectbe ( ez még mindig a kedvenc telefonom, szeretném jó állapotban megőrízni, sőt lehet hogy az e50-em downgradelem is rá, miután kész a projekt).

Kérdéseim: különböző dolgok ki és beszerelése forrasztással történik? (hangszóró, csatlakozósor, stb).
Az előlap alatti kis csavarokhoz pontosan milyen csavarhúzó kell?

Néztem a speedshop oldalát, még mindig elég sok dolgot be lehet szerezni hozzá. Ha valaki tudna egyéb oldalt az alkatrészek beszerzéséhez, akkor megköszönnék egy linket, ha nem akar reklámozni, jöhet priviben is.

(#33) Mawyx


Mawyx
senior tag

Az akkuidőt szeretném kideríteni, hogy meddig birja folyamatos telefonálás mellett. Hogy lehet ezt kideríteni- azon kívül, hogy elkezedem felhívni az összes rokonomat és mérem az időd? Bekapcsoltam a rádiót rajta, de az nem tudom mennyit fogyaszt a beszélgetéshez képest.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#34) Viktor0610 válasza Mawyx (#33) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ügyfélszolgálat. :D

Samsung Galaxy A54

(#35) Mawyx válasza Viktor0610 (#34) üzenetére


Mawyx
senior tag

:D :(((

A rádió vajon mennyit fogyaszt a telefonáláshoz képest?
A héten szükségem lenne rá, hogy hozzányúlás nélkül birjon kb1 órát, nem rakhatom töltőre és nem is lehet hozzányúlni. Ha nem megy, akkor vennem kell holnap egy új telcsit, de ezt jó lenne elkerülni, legalábbis potyára nem vennék.
Az 1777-tel negyed óráig birtam, aztán meguntam nyomkodni.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#36) Viktor0610 válasza Mawyx (#35) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem lehet megmondani, hogy a rádió menyit fogyaszt a telefonáláshoz képest... :U

Pontosabban igen, nyilván, ha felszerelkezel műszerekkel. :D

Egyébként egy órát szerintem biztosan bír, ha teljesen feltöltötted előtte az akkumulátorát, és az nincs lestrapált állapotban.

Samsung Galaxy A54

(#37) -NOKIA- válasza Mawyx (#35) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Indíts el egy zöld számot, az hátha megy 1órán át... ;]

(#38) Mawyx válasza Viktor0610 (#36) üzenetére


Mawyx
senior tag

Negyed óra telefonálás után meg 2óra rádióhallgatás után semennyit nem jelzett, hogy merült volna. Remélem kibírja.
Van még 2 telcsim, kipróbálom őket. Egyik SE K750i, másik meg Nokia 3110 classic.

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#39) -NOKIA- válasza Mawyx (#38) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Negyed óra telefonálás után meg 2óra rádióhallgatás után semennyit nem jelzett, hogy merült volna.

Ebben az esetben szerintem száz-százalék, hogy kibír 1 órát!

(#40) domojko


domojko
senior tag

Sziasztok!

Ezen a készüléken tudok otthon valahogy szoftvert fríssíteni?
DKU-5 kábelem van hozzá.

(#41) meroly válasza domojko (#40) üzenetére


meroly
veterán

Sajnos nem, ez a készülék még nem támogatta ezt a funkciót :(

Impossible is nothing

(#42) domojko válasza meroly (#41) üzenetére


domojko
senior tag

Köszönöm a gyors választ.
Esetleg valami tipp hogy hol tudom esetleg frissíttetni korrekt áron?

(#43) meroly válasza domojko (#42) üzenetére


meroly
veterán

Merre keresel? Bp?

Impossible is nothing

(#44) domojko válasza meroly (#43) üzenetére


domojko
senior tag

Nem az enyém a telefon, ezért csak érdeklődés szinten kérdezném hogy mibe kerülne.
Igen Budapesten van környékén.

(#45) meroly válasza domojko (#44) üzenetére


meroly
veterán

Azt nem tudom sajnos, nem odavalósi vagyok :(

Impossible is nothing

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 6610
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.