Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 5510 formázása windows alól (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Dávidxxx


Dávidxxx
aktív tag

Sziasztok! Lenne egy fatális problémám. A körülmények illetve indítékok lényegtelenek, ne is beszéljünk róluk. A fontos az, hogy elkezdtem windows alól formázni a telefon memóriaegységét, ami ügye 12bit-es kiosztásban van, 16bit-esre. Nem nehéz kitalálni hogy nem sikerült.Hogy tudnám visszacsinálni(12bit-esre formázni) lehetőleg software-es úton?Lehetséges, vagy szét kell szednem? És akkor mit csinálok vele? Mindenféleképp szervízbe kell vinnem? Előre is köszönöm a segítséget. :F

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#2) Dávidxxx


Dávidxxx
aktív tag

Halló!

(#3) Dávidxxx


Dávidxxx
aktív tag

Na, senki?

(#4) net84


net84
őstag

Hello!
Mivel próbáltad formázni? Azzal nem tudod visszaformázni? (Még ilyen mélyen nem mentem bele a telóba)
Lement a formázás, vagy menet közben meghalt?
Ha lement és csak nem tudja a teló értelmezni, akkor lehet, hogy szerencséd van.
Adok egy címet:
[L]http://mobile.box.sk[/L]
Ha még létezik a cím, akkor itt tudsz a telódhoz progihat és leírásokat (ált. angolul) leszedni.
De lehet, hogy így is szervíz lesz belóle, és ugrott a memóriád....
Ha nem ment le a formázás, hanem megakadt, akkor szinte biztos, hogy kaput a memoriának.
Nem ismerem a teló felépítését, nemtom, hogy a memóriát hogyan lehet kiszedni belőle, de szerintem szervízbe felesleges vinni. Lehet kapni bontott alkatrészeket és újakat is. >>>> www.speedshop.hu

Ennyit tudok segíteni, ha h*lyeséget mondtam BOCS!

Read only...

(#5) VadMacs 2 válasza Dávidxxx (#1) üzenetére


VadMacs 2
csendes tag

Úgy tudom az Audio Manager is tudja formázni. Azzal próbáltad? :))

NF7-S V2.0, XP 3000+, 1Gb DDR400, ASUS Radeon 9600XT/TVD, 120Gb Sea. 7200rpm IDE / Maxtor 20Gb 5400rpm IDE / Sea. 20Gb 7200rpm SCSI, Pioneer DVD-116 & DVR-107D, Leadtek WinFast TV2000/XP Deluxe, SB Live Value, + RTL8139, Adaptec AHA-2944U, 17c CRT & 15c LCD (Dual), MSI Bluetooth, IrDA, HP PSC 2410

(#6) Dávidxxx


Dávidxxx
aktív tag

Kösz.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 5510 formázása windows alól (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.