Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 3310 / 3330

Hozzászólások

(#51) Flooder


Flooder
csendes tag

szevasztok!

volt régen egy szoftverem 3310-esre vagy az volt a neve hogy x-project vagy z-project. nem emléxem már rá pontosan a lényeg hogy másabb volt a menü sokkal jobban nézett ki. én marha eladtam a készüléket és nem volt másolatom a szoftverről. nincs meg véletlen valakinek?

"Nem utalok előre! Még neked sem!"

(#52) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Sziasztok!

3310- hez honnan lehet kideríteni a biztonsági kódot? Vagy van valami "alap" kód ami általános és, ha nem változtatom meg akkor az marad? Köszi!

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#53) meroly válasza Lacuss20 (#52) üzenetére


meroly
veterán

Általában 12345 az alap kód.

Impossible is nothing

(#54) Lacuss20 válasza meroly (#53) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Köszi! azóta ráleltem és talált :D ez minden telefonnál ennyi alapból vagy csak Nokia :D?

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#55) Ironhand válasza Lacuss20 (#54) üzenetére


Ironhand
tag

Nokiánál tuti, de más gyártó is szereti :)

PM! az gyorsabb!

(#56) perzeus


perzeus
tag

Sziasztok!

Van egy idegen nyelvű 3310-em. Hogyan tudnék rá magyar nyelvet tenni?

Köszi

Gábor

(#57) meroly válasza perzeus (#56) üzenetére


meroly
veterán

Valószínű csak boxal, de kérdezd meg a srácokat itt: Retro teló rajongók OFF topicja

Impossible is nothing

(#58) novoszath


novoszath
senior tag

Érdeklődnék hogy nekem is van egy ilyen telóm és FW-t miként kell frissíteni mi kell hozzá?

láttam hozzá frissebbet mit ami rajta van

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#59) quailstorm válasza novoszath (#58) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Még nekem se jött össze eddig...
Kell hozzá MBUS kábel és FBUS kábel, leírás, FW csomag. Én majd customot fogok felrakni. De a legfontosabb, hogy kell egy MAX WinME-et futtató gép. Win 3.11 95, 98 98SE is jó, én 98SE-t használok.
Meg akkor a másik telóról le tudod menteni az fw-t és átmásolni.

Ha komolyan érdekel nekem van egy szép csomagom hozzá, feltöltöm. Viszont csak MBUS kábelem van.

(#60) novoszath válasza quailstorm (#59) üzenetére


novoszath
senior tag

érdekelne

esetleg kábelt honnan lehet szerválni?

PSN ID: NOVADA1988 Az élet egy sz@r játék de Qurva jó a grafikája!! Nokia Lumia 640XL, Lumia 650 Windows Phone 10. Xiaomi Mi Max 2, Redmi Note7, Poco X3 NFC, Oneplus Nord 2 5G, Samsung Z fold 2

(#61) quailstorm válasza novoszath (#60) üzenetére


quailstorm
nagyúr

gigatelnél van FBUS az tuti, MBUST fórumon vettem

akkor töltöm felfele

(#62) quailstorm válasza novoszath (#60) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Itt a csomag: mega

(#63) Rockorg


Rockorg
csendes tag

Sziasztok!

Van egy 3330-as Nokiám és szeretnék bele Magyar menüt tenni, illetve a legutolsó firmware-t is.
Köszi.

Rob!

(#64) quailstorm válasza Rockorg (#63) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Be kéne szerezni a két kábelt, a Win98SE gépet, meg a firmwaret. Utóbbi a legnehezebb, akkor jársz legjobban ha szerzel egy magyar 3330-at (van a családban de nincs FBUS kábelem).

(#65) Lumiaman


Lumiaman
csendes tag

Ez volt az első telóm, nagyon szerettem, mert akkoriban még csak játékokra meg egy-két hívásra használtam :)

(#66) bozsokiandra


bozsokiandra
tag

Ebayen kapható manufacturer refurbished 3310-esek mennyire jók? Mit jelent konkrétan hogy felújított? Új akksi és ház vagy ennél azért több?

(#67) Atomixx válasza bozsokiandra (#66) üzenetére


Atomixx
tag

Szia

Amiket én vettem régebben, ott minden új volt - töltő is - kivéve a panel.

<~>

(#68) hakkan


hakkan
tag

Sziasztok! Nemrégen szereztem be egy 3310-est. Papíron egy 1300 mAh-s akkumulátor van benne, de játszottam vele 4-5 Bantumit és lement egy csíkra teljesről. Mennyit kellene hogy bírjon ha játszom vele?

[ Szerkesztve ]

Amiből befőttet, abból pálinkát is!

(#69) meroly válasza hakkan (#68) üzenetére


meroly
veterán

1300-as gyári nokia akku nincs. Utángyártott lehet és abból sem egy mai darab. Egyébként az eredeti akkuval is legalább 4-5 napot el kell mennie ha játszol vele.

Impossible is nothing

(#70) zoetsa


zoetsa
tag

Esetleg van vkinek egy felesleges aksija, ami még működik is?

Az egyik Athén közepén, ja nem, szélén purcant ki, a másik meg itthon közben...

(#71) Titi76


Titi76
aktív tag

Tudja valaki az eredeti Nokia Tune csengőhang keypress listáját?

iPhone 14, Kia NIRO 2018 PHEV, Lenovo Legion

(#72) prozodus válasza Titi76 (#71) üzenetére


prozodus
őstag

Kotatalapokkal játék innen pl.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#73) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Nem tudok hívást fogadni billentyű zár alatt, hiába nyomom a középső gomgot nem reagál rá. Csak akkor fogadja a hívást, ha előtte feloldom. Mi a megoldás erre?

Alister from Hell

(#74) Veetyaa


Veetyaa
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy Nokia 3310-es készülék fellelt állapotban, 2004 környékén volt utoljára használva - az haverok között is kemény 14 év - még az akksit is sikerült megmenteni, egy gond van, hogy anno a Telenornál, akarom mondani Pannon GSM-nél vásároltuk, azóta pedig az egész család átesett szolgáltatóváltáson, és vodás kártyával lenne használva ha lehetne. :DDD Szóval kellene valami információ függetlenítéssel kapcsolatban. Köszi előre is!! :R

(#75) prozodus válasza Veetyaa (#74) üzenetére


prozodus
őstag

Ugy emlékszem van fenn a neten infó. De amúgy a sufnigsm-ekben sztem még ki tudják nyitni.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 3310 / 3330
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.