Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nap


nap
addikt

Sziasztok!

Sok helyen nézegettem a tulajdonságait a telefonnak, de a profilokrol sehol nem írtak semmit.
Azt szeretném kérdezni, hogy van-e profilválasztási lehetőség a telefonban?
A másik, meg, hogy mennyire zavaró az inverz képernyő?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#2) Viktor0610 válasza nap (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy [link] sok képpel (köztük az inverz kijelzőével).
A magyarnyelvű információi szerint vannak benne profilok.

Samsung Galaxy A54

(#3) nap válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


nap
addikt

Köszi a linket.
Remélem, nem csak kék billentyűzetvilágítással lesz kapható.

Ja, és a nokia.hu-n másnak sem megy a bemutatóprogram?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#4) Viktor0610 válasza nap (#3) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én általában a gsmarena.com-ról szerzem az infókat, legyen szó bármilyen típusról. Azért jó ez az oldal, mert az összes gyártó összes telefonja megtalálható itt, altalában rengeteg képpel.
A bill.világítás sz.tem max. sufnituninggal lehet más színű, a ''hivatalos'' a kék lesz...
A bemutatóprogram nálam sem megy, sz.tem a Java telepítővel lehet gond (hibás lehet az oldalon a hivatkozás).

Samsung Galaxy A54

(#5) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Feltepítettem az oldal által kért Java ActiveX-vezérlőt, de semmi. (Megjegyzem, még a Sun Java oldalán is hibát jelzett ki az egyik -a rövidebb- programra.) :Y
Aztán feltelepítettem v.mi Demicron WireFusion nevű progit, de a problémát ez sem oldotta meg (más oldalakon ment gond nélkül)... :F
Ennyit a 1294361248912 féle különböző böngészőkiegészítésről... Utálom mindet...

Samsung Galaxy A54

(#6) nap válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


nap
addikt

Lehet, hogy a nokia szervizben megcsinaljak garanciavesztes nelkul.
Soha nem ertettem meg ezt a szembanto kek led mizeriat... :(

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#7) nap


nap
addikt

Azt szeretnem kerdezni, hol lehet valahol emberi aron venni _boltban_ 1110-est?
A nokia markabolt arat nevetsegesen magasnak tartom, neten meg nem akarok venni.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#8) Zoli bácsi válasza nap (#7) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Euronics boltban láttam, ha jól emléxem 16,9e. forintért.

(#9) nap válasza Zoli bácsi (#8) üzenetére


nap
addikt

koszi! :)

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#10) GuardianHero válasza nap (#1) üzenetére


GuardianHero
csendes tag

Profil választás van benne, ugyanolyan, mint mondjuk a 3310-ben (azzal szinte teljesen megegyezik a menüje). Az inverz képernyő szerintem egyáltalán nem zavaró.

Viszont létezik, hogy nincs adatkábel 1110-hez?

(#11) Viktor0610 válasza GuardianHero (#10) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Létezik az, csak meg kell találniNézd meg ezen a [link]en.

Samsung Galaxy A54

(#12) GuardianHero válasza Viktor0610 (#11) üzenetére


GuardianHero
csendes tag

Köszi a tippet!

(#13) nap válasza Zoli bácsi (#8) üzenetére


nap
addikt

Itt Szegeden, nem is hallottak az Euronicsban róla. :)

Viszont, a tizedik telefonos boltban, ahol érdeklődtem, hajlandó volt rendelni a fickó.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#14) nap válasza GuardianHero (#10) üzenetére


nap
addikt

Amikor nézegettem, sehol nem írták, hogy lenne benne profilozás.
Az inverz képernyő nem igazán jött be. Eleve sötétített a kijelző, így nincs olyan kontraszt, mint a normál kijelzőnél, csak ha bekapcsolom a világítást. Mondjuk kint a napon százszor jobban látható, mint egy színes kijelző.

Az adatkábel mire jó?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#15) nap


nap
addikt

Nem tudja valaki, hogy lehet-e allitani a beszelgetesi hangerot, es a ha igen, akkor hogy???

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#16) Viktor0610 válasza nap (#15) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A használatiban nem találtam erre utalást, így bár elég nehezen, de elképzelhetőnek tartom, h. nem lehet változtatni a beszélgetési hangerőt. :F
Nem tudom, próbáltad-e, de beszélgetés közben a négy irányú navigombbal talán lehet a hangerőt változtatni...

Samsung Galaxy A54

(#17) nap válasza Viktor0610 (#16) üzenetére


nap
addikt

Koszi!
Tenyleg a negyiranyu navigombbal lehet a beszelgetesi hangerot valtoztatni beszelgetes kozben.
Mivel ilyenkor nem a kijelzot nezem, igy nem vettem eszre a lehetoseget. :)
Menuben sehol nem volt benne.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#18) Viktor0610 válasza nap (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, ez az alsókategóriás Nokiák ''velejárója''. :D

Samsung Galaxy A54

(#19) #27070592


#27070592
törölt tag

Két 1110-es Nokiám is van, mindkettő elmúlt két éves és mindkettő hibátlanul működik. Az egyiket aránytalanul gyakrabban használom(céges), el is van koszolódva rendesen de mindkettő mindig nálam van.
Sosem vágytam több funkcióra egy telefontól, ha fotózni vagy netezni akarok azt sosem tenném telefonnal, számomra igazi sallangmentes, strapabíró retromobil a 1110.

Egy kép:

(#20) nap válasza #27070592 (#19) üzenetére


nap
addikt

Most nezem, hogy mar harom eve megvan a telefonom... :D
Teljesen le van kopva a billentyuzetrol a folia, es le van lassulva. Ez azert erdekes, mert amikor megvettem, kifejezetten gyors volt.
Szeretem, mert egyszeru es szep, de utalom a 10 karakteres nevmemoria miatt.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#21) nap


nap
addikt

Le van lassulva, kissé elhalkult és már majdnem minden héten tölteni kell. Lehet rajta valahogy segíteni?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#22) meroly válasza nap (#21) üzenetére


meroly
veterán

Persze, szoftver frissítés (vagy újrahúzás) és egy új akku, de már nem éri meg. :(

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#23) nap válasza meroly (#22) üzenetére


nap
addikt

Egy szoftverfrissitésnél megmaradnak benne a telefonszámok, sms-ek, meg a beállítások?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#24) meroly válasza nap (#23) üzenetére


meroly
veterán

Nem, mivel ennél otthon nem tudod, így csak szervízben, ott meg törlődnek.

Impossible is nothing

(#25) nap válasza meroly (#24) üzenetére


nap
addikt

Ok. Köszi.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.