Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13156) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.

A napokban vettem egy wii u gépet. Lenn egy pár kérdésem. A gépet használtan vettem (Nyilván újat már nem kaphatok.).Volt rajta egy account gondolom ehhez kapcsolódik a Monster Hunter 3 játék is ami rajta volt ezért nem érdemes a gépet legyalulni. Csináltam rá új fiókot és Nintendo ID-t is. A beállítások közt szerettem volna Angliát vagy Magyarországot beállítani alapértelmezettként de Dánián kívül mást nem fogad el akkor ha böngészni vagy letölteni is akarok. Miért van ez? Továbbá ha belépek a tablettel a wii u ba akkor is dánul írja ki a dolgokat utána ha bekapcsolódott a konzol már angol minden.

Másik vásároltam egy Super Mario Bros u-t hozzá. Van lehetőség letölteni hozzá valahogy ingyen a Super Luigi u-t?

Harmadrészt érdekelne hogy kaptam a játékokhoz Nintendo pontokat kód és QR kód formájában. Azt be tudom még valahol váltani?

Negyedrészt érdekelne hogy ha veszek egy játékot azt látom hogy a gép telepít hozzá frissítést. Az érdekelne hogy ha kiadnak hozzá ingyen plusz dolgokat (mint a Mario Kart 8 Mercedes autója) akkor azokat csak az e shopból a játék saját oldalán érem el?

Köszönöm a válaszokat előre is.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.