Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13151) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

(#13152) Faterkam


Faterkam
addikt

Én olyanba futottam bele, hogy a Gamepad-en akadozik a Mario Kart 8, a TV-n simán fut! Utána keresve másnál is előfordult! A megoldás, a routerben ki kellett kapcsolni az 5GHz-es Wifit, mert a Gamepad is 5GHz-en kommunikál!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13153) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#13152) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszi, ezt nem árt tudni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13154) Vebber válasza Reedly (#13143) üzenetére


Vebber
tag

Nem. Egyedül switch működik a figurák nélkül, ha egyszer már bekerültek.

(#13155) Reedly válasza Vebber (#13154) üzenetére


Reedly
tag

Köszi! Közben már vettem portált, meg pár figurát. Nem leszek Skylanders fan, de néha jól elszórakoztat.
A wii hdmi átalakító vagy bejön, vagy nem. Tv függő is a dolog. Nekem többek közt azért van plazmám, mert a régi analóg jellel is szép képet ad. Az újabb lcd tv-k inkább csak a HD jellel képesek jó képet adni. Az analóg fokozattal nem is nagyon foglalkoztak a tervezők, elintézték egy scart bemenettel, vagy azzal se.
Ha van a tv-n komponens bemenet, akkor érdemes egy olyan kábelt venni a régi konzolokhoz, mert kellemes meglepetést okozhat.

https://www.konzoluzlet.hu/118-kabelek/432-komponens-kabel-wii-hez.html

(#13156) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.

A napokban vettem egy wii u gépet. Lenn egy pár kérdésem. A gépet használtan vettem (Nyilván újat már nem kaphatok.).Volt rajta egy account gondolom ehhez kapcsolódik a Monster Hunter 3 játék is ami rajta volt ezért nem érdemes a gépet legyalulni. Csináltam rá új fiókot és Nintendo ID-t is. A beállítások közt szerettem volna Angliát vagy Magyarországot beállítani alapértelmezettként de Dánián kívül mást nem fogad el akkor ha böngészni vagy letölteni is akarok. Miért van ez? Továbbá ha belépek a tablettel a wii u ba akkor is dánul írja ki a dolgokat utána ha bekapcsolódott a konzol már angol minden.

Másik vásároltam egy Super Mario Bros u-t hozzá. Van lehetőség letölteni hozzá valahogy ingyen a Super Luigi u-t?

Harmadrészt érdekelne hogy kaptam a játékokhoz Nintendo pontokat kód és QR kód formájában. Azt be tudom még valahol váltani?

Negyedrészt érdekelne hogy ha veszek egy játékot azt látom hogy a gép telepít hozzá frissítést. Az érdekelne hogy ha kiadnak hozzá ingyen plusz dolgokat (mint a Mario Kart 8 Mercedes autója) akkor azokat csak az e shopból a játék saját oldalán érem el?

Köszönöm a válaszokat előre is.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13157) eeXaa válasza mirci18 (#13156) üzenetére


eeXaa
addikt

"Másik vásároltam egy Super Mario Bros u-t hozzá. Van lehetőség letölteni hozzá valahogy ingyen a Super Luigi u-t?"
...ingyen semmi sincs a nintendónál. :D
van a játéknak olyan lemezes verziója amivel adják, de amúgy fizetős... gyakorlatilag egy külön játék....

(#13158) mirci18 válasza eeXaa (#13157) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a választ .
Sejtettem.Eddig Wii-n toltam így az online móka és az eshop csodálatos világa mostanra ért el. És meglepődve tapasztaltam hogy a demo játékokért is kell fizetni. Nem mindegyiknél csak a nagy részénél.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13159) eeXaa


eeXaa
addikt

Lego city undercovernél ki lehet optolni a tabletet? a nyomozásnál láttam hogy tablettel rohangál, amit abszulúte nincs kedvem használni....

(#13160) mirci18


mirci18
addikt

Sajnos úgy látom nem sokan járnak ide. Nincs egy válasz sem. Mario kart szakértő esetleg van?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13161) koncsik válasza eeXaa (#13159) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A gamepad (tablet) a lényege a wii U-s LC UC-nek, ez az egyetlen játék, ami igazán jól kihasználja. Kell a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13162) koncsik válasza mirci18 (#13160) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Régen játszottam a wii U-val már, de nem emlékszem, hogy bámilyen demo-ért fizetni kellett volna...

"...Dánián kívül mást nem fogad el akkor ha böngészni vagy letölteni is akarok. Miért van ez? Továbbá ha belépek a tablettel a wii u ba akkor is dánul írja ki a dolgokat utána ha bekapcsolódott a konzol már angol minden."

Nem valamiféle dán bolti demogép ez? Nagyon furák ezek a dolgok.
illetve: ha jobban meggondolom, az is lehet, hogy a dán accounthoz van kötve a gép és ez okozza a jelenségeket... :F

"Harmadrészt érdekelne hogy kaptam a játékokhoz Nintendo pontokat kód és QR kód formájában. Azt be tudom még valahol váltani?" - elvileg eShop...

"Negyedrészt érdekelne hogy ha veszek egy játékot azt látom hogy a gép telepít hozzá frissítést. Az érdekelne hogy ha kiadnak hozzá ingyen plusz dolgokat (mint a Mario Kart 8 Mercedes autója) akkor azokat csak az e shopból a játék saját oldalán érem el?" szerintem ez valamilyen DLC-vel jött (mercedes), de hogy az honnan lett megvéve...

Remélem komolyabb szakértő tud segíteni, én csak találgatok... :B nagyon régen használtam aktívan, bocs.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13163) Dr.F.E.R.I. válasza mirci18 (#13160) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szakértője ugyan nem vagyok, de az ingyenes DLC-ket szerintem le tudod húzni gond nélkül. Én csak közvetlen eShop felületről töltögetek, onnét biztosan megy.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13164) eeXaa válasza koncsik (#13161) üzenetére


eeXaa
addikt

kár. ezzel van pedig elrontva. nem csak ez a játék sajnos..... xboxon játszom gp-ben, gondoltam megveszem de túl drága... wii u ra viszont nagyon olcsó, de így nem kell...

(#13165) Dr.F.E.R.I. válasza eeXaa (#13164) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ennél olcsóbban nem fogod megkapni, csak nem tudom PC ügyileg hogy állsz otthon. Nekem meg van U-ra, csak még mindig nem jutottam el odáig :O

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13166) eeXaa válasza Dr.F.E.R.I. (#13165) üzenetére


eeXaa
addikt

ez steam-es kod?
..van elég jó gémer pc-m

[ Szerkesztve ]

(#13167) mirci18


mirci18
addikt

Köszönöm a válaszokat.
Mint megtudtam facebook Nintendó csoportban kutakodva valószínűleg az eredeti dán fiók miatt nem enged más országot.
Sajnos az előző tulaj is használtan vette a gépet így lehetőség nincs az alap account törlésére.

A club Nintendo pontokat már elviekben nem lehet felhasználni sehol.

Játék demokból sokat nem találtam ingyen max 5 db-ot. A Star Fox Guard nagyon megtetszett De a negyedik pályától már game over vár.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13168) Dr.F.E.R.I. válasza eeXaa (#13166) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Steam lesz, mert a Mortal Kombat az volt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13169) solti


solti
aktív tag

Picit off, de Mario Kart Tourral játszik valaki telefonon? Nem olyan rossz, persze a pénzre játszanak, de egész sokat lehet játszani ingyen is.
Ha valakinek kell friend rajta: 321808552938

(#13170) mirci18 válasza solti (#13169) üzenetére


mirci18
addikt

Belenéztem.
Élményben meg sem közelíti a wii u címet hát még irányíthatóságban.
Maradtam inkább ott.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13171) BorsóKorsodi


BorsóKorsodi
tag

Sziasztok
Most készülök wii vagy wii u-t venni. Engem kifejezetten a mozgás érzékelős inkább party játékok érdekelnek. Kérdésem h így is érdemes rákölteni a wii u ra vagy maradjak a sima wii nél ?

Ryzen 5600//TUF gaming B550M WIFI II//NITRO RX 580 4GB// G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz//Samsung 980 1TB M.2 PCIe//RM550X 550W 80 Plus// LG 27MP59G-P

(#13172) mirci18 válasza BorsóKorsodi (#13171) üzenetére


mirci18
addikt

Bőven elég a Wii is akkor neked.
Én sokat toltam wii-vel. De ha nem érdekel téged a Hd-sabb grafika meg a tablet kontroller akkor ne költs rá 15 helyett 40-50 e ft-ot.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13173) BorsóKorsodi


BorsóKorsodi
tag

Na megnéztem mik azok a hd-seb tartalmak és még is a wii u mellet döntöttem.
Ez korrektnek tűnik,
Kérdésem h akkor az a sensor bar amit ad hozzá az motion pluszos ?
És olvastam h jó a wii hez a kinai Remote joy+Nunchuk, de azért az ebayos 1500ft-tosat még se merném megrendelni. Van valami megbízható tipp olcsó joyra ?

Ryzen 5600//TUF gaming B550M WIFI II//NITRO RX 580 4GB// G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz//Samsung 980 1TB M.2 PCIe//RM550X 550W 80 Plus// LG 27MP59G-P

(#13174) Dr.F.E.R.I. válasza BorsóKorsodi (#13173) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Mármint a wiimote? Az már plusszos ezekben, igen. Azért rákérdezhetsz, hogy a gyári darab-e, mert az eredeti csomag tartalmazta. Elvben előfordulhat viszont, hogy bármi miatt másikra kellett cserélnie.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13175) BorsóKorsodi


BorsóKorsodi
tag

És akkor ez korrekt ár szerintetek megéri ?

Ryzen 5600//TUF gaming B550M WIFI II//NITRO RX 580 4GB// G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz//Samsung 980 1TB M.2 PCIe//RM550X 550W 80 Plus// LG 27MP59G-P

(#13176) Dr.F.E.R.I. válasza BorsóKorsodi (#13175) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szép állapotúnak tűnik, simán megéri szerintem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13177) mirci18 válasza BorsóKorsodi (#13173) üzenetére


mirci18
addikt

Korrekt cucc.
Ha megvan a gép jöhetnek a játékok.
Én ezeket vettem:
-Nintendo Land
-New Super Mario Bros U
-Mario Kart 8
-Mario Maker
-Super Mario 3d World
-Rabbids land

A Rabbids land egyenlőre nem jön be. Ha társasjáték érdekelne akkor már inkább Mario Party 10.

Alapvetően ha használni akarsz wii-s játékokat Nunchuck és Wii mote kell hozzá.
Nekem volt eredeti darabom.
Vettem Kínából már többször utángyártottat.
Jelenleg egy motion plus-os fullos pack kint 4800 ft.

Az utángyártott kontrolerrek ugyanúgy könnyen jól működnek.
Viszont azt tapasztaltam hogy eredeti Wii mote nem mindíg szereti az utángyártott Nunchuckokat.
Így olyan szettet használj ami teljesen eredeti vagy azonosan utángyártott.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13178) Faterkam


Faterkam
addikt

Eddig csak Feriről tudtam, hogy fehér mániás, de most nekem is sikerült ehhez szereznem egy ilyet :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13179) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#13178) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Üdv a klubban :D Meg van még errefelé is

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13180) Faterkam válasza Dr.F.E.R.I. (#13179) üzenetére


Faterkam
addikt

Sajnos nálunk a gép felkerült 2m. magasra, így nem könnyű fotózni. Sajnálom, hogy ilyen nehéz fehér Pro Controllert beszerezni, pedig ez is nagyon jól néz ki! :K

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13181) Dr.F.E.R.I. válasza Faterkam (#13180) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Japánba gyártottak sok fehéret, mert ott a deluxe konzol is fehér színű volt. Én is onnét rendeltem kontrollert.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13182) Faterkam válasza Dr.F.E.R.I. (#13181) üzenetére


Faterkam
addikt

Ez is Japán honból jött ;)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13183) Ganz-[HUN] válasza Dr.F.E.R.I. (#13181) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Nem nézhet ki xarul a Zelda Limitedes ami nekem van fehérbe. Kár hogy nincs.

Szegény gép agyon van harcolva de a tab hibátlan.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#13184) Dr.F.E.R.I. válasza Ganz-[HUN] (#13183) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ez fura, mert pont a géptestet nem nagyon fogdossuk :F

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13185) gzoll


gzoll
tag

Én is pro kontrollert vadászok, újonnan kb esélytelen, úgyhogy most azon filózom, hogy beszerzek utángyártott kínait fityingekért... Van pár wii mote meg nunchuck meg egy wii pro kontroller azok azóta is jól teszik a dolguk

(#13186) Ganz-[HUN] válasza Dr.F.E.R.I. (#13184) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Ezért volt viszonylag áron alul pedig :K

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#13187) #91166208


#91166208
törölt tag

Sziasztok. Super Márió 3d world öt keresem. Magyarországon egyetlen egy konzolboltba se lehet kapni. Ötlet valakinek? Köszönöm.

(#13188) Dr.F.E.R.I. válasza #91166208 (#13187) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Töltsd le akkor digitálisan, a tartalmához képest jó áron van.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13189) #91166208 válasza Dr.F.E.R.I. (#13188) üzenetére


#91166208
törölt tag

Esetleg egy linket tudsz nekem adni? Nem nekem lesz. Soha életemben nem kezeltem még wii u t. Azt se tudom hol kell beirni a kódot de azt youtuberol megnezem. Letoltes után ugyan úgy tud a kezéből a gépről is játszani? Na ezt jól meg mondtam remélem érted.

(#13190) Dr.F.E.R.I. válasza #91166208 (#13189) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Rápislantottam kicsit a játékra és a Gamepark úgy tűnik, még árulja.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13191) #91166208 válasza Dr.F.E.R.I. (#13190) üzenetére


#91166208
törölt tag

Nem árulják. Beszéltem velük telefonon. Senkinel nem lehet kapni. Hiába hozza arukereso.

(#13192) Dr.F.E.R.I. válasza #91166208 (#13191) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Akkor marad a letöltés. NNID-t kell hozzá készíteni a konzolon, amire le lesz töltve. Kell egy bankkártya is, amit hozzá kell rendelni, arról szedi le a pénzt a vásárláskor. Annak idején írtam a mikéntjéről 3DS-re, de Wii U-n is hasonlóan kell létrehozni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13193) #91166208 válasza Dr.F.E.R.I. (#13192) üzenetére


#91166208
törölt tag

Köszönöm a segítséget innen már megoldom :R

(#13194) koncsik válasza #91166208 (#13191) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Jatekaim.hu-n van 1-2 eladó példány, ma is rakott fel valaki 6000 pízért.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13195) #91166208 válasza koncsik (#13194) üzenetére


#91166208
törölt tag

Köszi már megvettem a hivatalos oldalon keresztül. Szóval de van egy kis gond. El kezdi letolteni a gép wifin keresztül és frissült is a gép és valamiért mielőtt végezne azt írja ki hogy error. Miért? 24 GB hely van még a gépen és 2 GB a játék.

[ Szerkesztve ]

(#13196) koncsik válasza #91166208 (#13195) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Gép és shop ugyanaz a régió? Mintha wii U-nál számítana még...? :F Most nem vagyok biztos benne... :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13197) #91166208 válasza koncsik (#13196) üzenetére


#91166208
törölt tag

Már minden oké. Másodszorra lejott és siman fel is ment. Köszi mindenkinek.
Másik téma. A Nintendo switch az új megeri az árát? Konzolvilag 110 körül mozog. Asszony imádja a Máriót és csak ezen van. Ugye most elovettuk a wii u t de ez olyan régi és lassú szegény gondoltam beruhazom egyre majd karácsonykor.

[ Szerkesztve ]

(#13198) koncsik válasza #91166208 (#13197) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ujabb kiadásút (Switch topik ÖF javasolt) kell venni belőle és szeritem inkább bf körül kell odafigyelni, karikor drága lesz.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13199) ldave válasza #91166208 (#13197) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Hát ami klasszikus Mario játék, mármint platformer, és csak Switchre van, az talán egyedül a Mario Odyssey. De ezen felül van már sok más Mario világbeli játék Switchen, ami miatt már megérheti. Most jelent meg a Luigi's Mansion 3, amiről csupa jót hallani. A Kingdom Battle is jó játék, de ezek ugye nem platformer játékok.

A Slime draws near! Command?

(#13200) gzoll válasza #91166208 (#13197) üzenetére


gzoll
tag

Szerintem a Wii U nem lassú, nekem ugyanolyan gyorsan szedi a lábát Mario minden játékban, mint ahogy megszoktuk. 🤣😂🤣

(#13201) Petreszku válasza #91166208 (#13197) üzenetére


Petreszku
senior tag

WiiU-ra használt piacon lehet kapni Mario-t kicsit keresgélni kell. Csak Mario miatt nem éri meg a Switch.

(#13202) mirci18 válasza #91166208 (#13187) üzenetére


mirci18
addikt

Vaterán jófogáson mindíg van plusz facebook-os Nintendo fórum..
Én onnan szerzem be a játékokat.
Ez annyira jó ötletnek bizonyult a wii u két hónappal ezelőtti megvételekor hogy az elején még mókolt gépet akartam csinálni. Mára 11 játékom van hozzá eredetiek.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13203) #91166208 válasza mirci18 (#13202) üzenetére


#91166208
törölt tag

Köszönöm a segítséget.

(#13204) gzoll válasza mirci18 (#13202) üzenetére


gzoll
tag

Nekem egyik gépem se mókolt (najó van egy PSP-m, az igen), minden játékom eredeti. Nem azért mert gazdag vagyok, nem is azért mert sznobéria lenne, hanem mert egyszerűen annyira olcsók már a játékok, hogy nem éri meg a rizikó. Pár hónapja van Wii U-m, és az AC Black flag, Mass Effect, Watch Dogs mind 5€ volt a Media Marktban, a Need For Speed Most Wanted volt drága az 11,99€ volt. Gondolkodom, hogy veszek egy használt sima Wii-t (van otthon egy de az első szériás volt, úgyhogy már szépen dobozban tárolom) és azt feltöröm, de azt is csak azért, mert van pár játék, amit szívesen kipróbálnék, de beszerezhetetlen, vagy a használt piacon is drága. :-)
Van Xbox-om is, ott a beépített store-ban vannak állandóan egy két éves játékok leárazva pár ezer forintra. Szóval, ha valaki nem ragaszkodik mindig a legfrissebb legújabb játékokhoz, akkor nem tragédia eredeti játékokkal játszani. Persze a mókolt rendszer mindenféleképpen megtakarítást jelent, és nagyobb játék könyvtárat 😁😁😁

(#13205) ldave


ldave
félisten
LOGOUT blog

Március óta most hétvégén kapcsolltam be először a WiiU-t és meglepődtem, hogy volt egy system update :)

A Slime draws near! Command?

(#13206) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#13205) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Gondolom, akkor már régen kijátszottad az összes játékodat rajta :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13207) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#13206) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Persze, mindet. Kétszer is, meg párat visszafelé is :)

A Slime draws near! Command?

(#13208) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#13206) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sőt az enyéimet is, még visszacsomagolni is volt ideje :DDD :DDD :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13209) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#13208) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én is rengeteget visszazártam-pecsételtem :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13210) mirci18 válasza gzoll (#13204) üzenetére


mirci18
addikt

Én is így vagyok vele.
2-4 k között vettem eddig a játékokat.
S a spóroláson kívül ami a legjobban boldogít az hogy jól mutatnak a polcon.
Maga a gép és a játékok nagyon megfogtak.
Jobban illik hozzám mint a wii.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#13212) Dr.F.E.R.I. válasza toza (#13211) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ez tiltott téma az itteni fórumokon sajna, nem adhatunk ebben segítséget.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13213) BorsóKorsodi


BorsóKorsodi
tag

Sziasztok
Wii u konzol egyik napról a másikra úgy döntött hogy nem csatlakozik többé az internetre. Mindenféle beállítás megpróbáltam több wifit és telefonhoz hotspotot is megpróbáltam, de nem segített semmi. Végül vissza raktam gyári beállításokat, és továbbra is semmi. Mit csináljak ?

Ryzen 5600//TUF gaming B550M WIFI II//NITRO RX 580 4GB// G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz//Samsung 980 1TB M.2 PCIe//RM550X 550W 80 Plus// LG 27MP59G-P

(#13214) ldave válasza BorsóKorsodi (#13213) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Sajna nincs ötletem :( Nekem a 6 éves tévémben ment tönkre nemrég a wifi modul...

WiiU-hoz létezik ethernet adapter, ha más megoldás nincs.

A Slime draws near! Command?

(#13215) Dr.F.E.R.I. válasza BorsóKorsodi (#13213) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Pont néhány perce állítottam be az enyémet, én router csere miatt. Pöccre működött az egész. Te cseréltél eszközt mostanában?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#13216) BorsóKorsodi válasza Dr.F.E.R.I. (#13215) üzenetére


BorsóKorsodi
tag

Nem sajnos nem semmi nem történt ami indokolhatná. Szervízben tudnának vele valamit kezdeni?

Ryzen 5600//TUF gaming B550M WIFI II//NITRO RX 580 4GB// G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz//Samsung 980 1TB M.2 PCIe//RM550X 550W 80 Plus// LG 27MP59G-P

(#13217) Dr.F.E.R.I. válasza BorsóKorsodi (#13216) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Gamepark-ot hívd fel, ők foglalkoznak vele. Nekem olyan szinten nincs ezzel tapasztalatom, hogy nem is hallottam/olvastam ilyen jellegű hibáról. Alapvetően a Wii U egy biztonságos konstrukció, relatív kevés hibalehetőséggel. De hátha tudnak mondani rá valamit.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Wii U (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.