Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  NieR: Automata™

Hozzászólások

(#38) Vistaboy válasza [Prolixus] (#34) üzenetére


Vistaboy
veterán

Tökmindegy, hogy a PS4 vagy a PC topikba kerül, ez a játék keveseket érdekel, pedig az utóbbi idők egyik legjobb alkotása lett. Mondom ezt úgy, hogy nem ismertem az előzményeket. De a sztori, a hangulat, na meg a zseniális zene... magába szippant. :K ;)

Komolyan, jobban leköt, mint a Mass Effect: Andromeda, pedig kevesen játszottak nálam többet az eredeti trilógiával, ennek ellenére azt még jóformán végig sem vittem és egyáltalán nem is érdekel már, mi lesz benne, majd egyszer talán megnézem, de annyira nem izgat.

Ellenben a NieR: Automával épp most fejeztem be a "Route A"-t, vagyis most kell majd 9S-t irányítva végigmenni, és már alig várom a holnap reggelt, hogy folytathassam. 22 órába telt, hogy eljussak a végére, remélhetőleg a Route B és Route C legalább unyanennyi lesz egyenként. És még tutira így is marad benne olyasmi, amit első teljes végigjátszáskor nem tapasztalunk meg.

Szóval ez egy mestermű, amit sajnos sok játékos nem ért meg, mert ők csak azt látják, ahogy egy lengén öltözött csajszi három méteres karddal robotokat kaszabol és már legyintenek is rá, hogy nem fröcsög benne elég vér. A többit fel sem fogják, mert a szövegeket lusták elolvasni, elléptetik a párbeszédeket, a történet pedig nem is érdekli őket annyira, csakis azért néztek bele, mert le lehet robbantani 2B szoknyáját és szexi a segge... :)

(#35) vhw: A Konzolok Szervizénél még lehet rendelni dobozosan, de jelenleg nincs raktáron, így nem tudni, mikorra tudnak belőle szerezni. Nekem 24 órát kellett várni megrendelés után, két napra rá már meg is kaptam. A CD Galaxisban már rendelni sem lehet, mert nincs az oldalon.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  NieR: Automata™
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.