Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  NieR: Automata™

Hozzászólások

(#22) Vistaboy válasza morfondőr (#20) üzenetére


Vistaboy
veterán

Jaja, én is valami effélére gondoltam, hogy hátha másik karakterrel lehet majd őket lenyomni. Elvégre három főszereplő van, ahogy a zárt ládákat és ajtókat is majd később lehet nyitni, itt is hasonló a szitu. :K

(#21) vorosmarti: Én is egérrel és billentyűzettel játszok és most már teljesen ráállt a kezem. Az oldal-, és felülnézetes részeknél tényleg nagyon szar, de szerencsére a játék 90%-át TPS módban játszod végig, azt pedig simán lehet egérrel és billentyűvel is. Mondjuk nem ártott volna, ha jobban testre lehet szabni, ez tény.

Ettől függetlenül nem olyan vészes. Én is be voltam tojva, mert ha kontroller nélkül nem lehetne vele játszani, akkor kidobtam az ablakon egy csomó pénzt, mivel én egyszerűen képtelen vagyok megszokni azt. Emiatt sajnáltam nagyon, hogy nincs PC-re demó, ezt jó lett volna vásárlás előtt kipróbálni.

Nekem amúgy a kontroller a mumusom. Már rég konzolom lenne, ha meg tudnám szokni, nem kellene PC-t fejlesztgetnem, bőven több jutna játékra és még maradna is. De sajnos nem megy. Pedig van egy "komoly" ötezer forintos kontrollerem, amit a Tesco-ban vettem egyszer, mondom, hátha megszokom, de nem ment. Még oldalnézetes platformjátéknál csak-csak, de egy 3D-s TPS-nél még a tutorialt sem tudnám végigvinni. Szerencsére eddig még nem jártam miatta pórul. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  NieR: Automata™
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.