Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nfsu multiplayer pecs honnan?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) bbking


bbking
tag

Hali!
Tudom láma kérdés, de plíz help!! Nah szal hol van az a pecs, amivel LANba lehet jáccani a játékot?? Kell a peccshez valami crack vagy iesmi? THX all!

(#2) drwho


drwho
tag

HI!

Próbáld meg ezt:
[L]http://nfs.kani.hu/[/L]

de ez biztosan az amit keresel:
[L]http://hades.gothic.at/iforum/attachment.php?s=f5178c48ae2506a6d27de64a73ab155c&attachmentid=2113[/L]

[Szerkesztve]

(#3) bbking válasza drwho (#2) üzenetére


bbking
tag

Nah hali!
Namost így az első linken lévő cucc valamit feltelepít, de aztán a probléma vele, hogy így megint nem megy az indítófájlal a game és megint be kell másolni a krekkest, mert csak úgy indul... szal nem igazán...
A másik az nagyon jól indul, h LAN beállítást kér, csak ahhoz meg nem igazán értek... Szal lécci még help! :) Meg még az a kérdésem lenne, hogy a másik gépen is kéne valamit állítani? Szal ez nálad hogy műkszik?

(#4) Mazka05


Mazka05
őstag

Én is telepitetem ilyen nevü patch et de semi állitolag futot volna nem eredeti game el de nem !!

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#5) Zoller34 válasza drwho (#2) üzenetére


Zoller34
aktív tag

Ehhez minimum 3 gép kell ha ketten akartok játszani , mert az nfsuserver.exe-t meg az nfsuclient.exe-t egyszerre 1 gépen nem tudod futtatni . De ha hülyeséget írtam volna , akkor bocsika .

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#6) bbking válasza Zoller34 (#5) üzenetére


bbking
tag

3 gép? fura...

(#7) I_Am válasza bbking (#6) üzenetére


I_Am
veterán

1 gép csak a server, és annak neten is kell lennie.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#8) drwho


drwho
tag

Hi!

Tök egyszerú az egész!

Az egyik gépen fusson a szerver + a kliens file, a másikon csak a kliens, és még akárhány gép van azokon is csak a kliensnek kell futnia a játék közben.
Aztán a játékban simán mintha lenne internet csatlakoztok on-line, felismeri a virtuális szervert és űxik rendesen.

A gépek hálózati beállításánál csak annyi, hogy fix ip, és a kliensnek beírjátok azt az ip címet!

Ha valami nem világos kérdezz bátran, nálunk működött, néha a szerver prg kilépett, vagy ilyesmi de ujrainítás után ment ujra a játék.

(#9) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Interneten amúgy hogyan lehet játszani ''biztonsági másoéattal''?

I am having fun staying poor.

(#10) Enclave válasza drwho (#8) üzenetére


Enclave
aktív tag

HI!

Nos mi is próbálkoztunk a 0.9.9-es verziójú LAN progival és valahogy nem akart összejönni a dolog... :(((
Az IP-ket megoldottuk a Lan működött tökéletesen, be is joinoltunk de mivel semmi readme nem volt így inkább csak kísérleteztünk. A lényeg pedig,hogy a menüben állandóan account-ot kért amit nem igazán tudtunk mire vélni ugyanis ennek egy saját szervernek kellett volna lennie ezért hagytuk az egészet a fenébe. :((
A kérdésem az lenne, hogy akkor itt mégis mit kellett volna csinálnunk azért,hogy tökéletesen működjön?

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#11) drwho válasza Drizzt (#9) üzenetére


drwho
tag

Általában azokkal nem szokott működni:(((

(#12) drwho válasza Enclave (#10) üzenetére


drwho
tag

Egyszerűen próbálj újabb/régebbi verziót!
Most nem tudom pontosan melyik volt amivel nekem sem mennt, de másik verzióval ''tökéletesen'' működött!
Az a baj, hogy az itthoni gépen nincsenek meg ezek a cuccok, így nem tudok pontos verziószámot mondani:(
Egyébként teljesen úgy működik, mintha interneten menne, csinálsz magadnak accountot, meg minden egyebet! Volt még olyan eset, hogy azt irta, hogy az account már létezik, nem érvényes stb..., de ilyenkor csináltunk egy ujat!


[Szerkesztve]

(#13) Mazka05


Mazka05
őstag

egyébkáént patch-nek irják !! :)) De ezt csak azért irtam hogy bele kösek a topic cimébe :))

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#14) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Egy kérdés. Oda az Accountnak mit kell beírni illetve mit jelent illetve passwordnek? Lehet hülye kérdés.

Öreg vagyok már bohócnak!

(#15) bbking


bbking
tag

engem is ez az account izé akaszt meg... Szal te iet hogy tudsz csinálni, meg változtatni meg minden???

(#16) LOTR válasza Drizzt (#9) üzenetére


LOTR
addikt

regisztráltatni kell magad EA-nál
aztán sokadik lépés után nem akar továbblépni, mondván (ha jól emlékxem :DDD )
ez már egy létező cd key, na akkokr kell kilépni és mehetsz is játszani
hát ennyi
ja ezt nekem is úgy mesélték el :DDD:DDD

One Ring to rule them all

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nfsu multiplayer pecs honnan?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.