Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oliverda


Oliverda
félisten

Most bukkantam rá erre a júli 7.-én kiadott legfrissebb driverre. Esetleg valaki felrakta már?

Innen letölthető: [link]

Windows XP/2000 Driver Versions

* Audio Driver (v4.65) ''WHQL''
* Audio Utility (v4.51)
* Ethernet Driver (v50.25) ''WHQL''
* Network Management Tools (v50.19)
* SMBus Driver (v4.57) ''WHQL''
* Installer (v4.89)
* WinXP IDE SataRAID Driver (v6.66) ''WHQL''
* WinXP IDE SataIDE Driver (v6.66) ''WHQL''
* WinXP RAIDTOOL Application (v6.63)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#2) Gorneck válasza Oliverda (#1) üzenetére


Gorneck
titán

Igen. Szokásos nv minőség...szart se ér!:)

Gorneck#1239

(#3) slayer006 válasza Gorneck (#2) üzenetére


slayer006
addikt

thx :C

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#4) Oliverda válasza Gorneck (#2) üzenetére


Oliverda
félisten

Már kipróbáltad? Én most raktam fel. Idáig semmi különöset nem vettem észre, csak a tűzfalban tapasztaltam némi változást.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5) Gorneck válasza Oliverda (#4) üzenetére


Gorneck
titán

Igen.
- IDE kezelés még mindig okádék. 2-3 variálás után ezzel is jó lett!
- Tűzfal nem megy.
- Sebességbe semmi változás.

Jahh vidkari drivert újra kellett raknom, me vmiért összefosta magát! Aszhem én nem értek ehhez...

Gorneck#1239

(#6) Oliverda válasza Gorneck (#5) üzenetére


Oliverda
félisten

- IDE kezelés még mindig okádék. 2-3 variálás után ezzel is jó lett! - Mi (volt) a hibajelenség?

- Tűzfal nem megy. - Az előző driverrel (6.70) a KN8 Ultra, és a jelenlegi AN8 SLI lapomon is tökéletesen ment a tűzfal. Eddig ezzel sincs probléma. Amúgy nálad konkrétan mi nem működött rajta?

- Sebességbe semmi változás. - Idáig én sem vettem észre különösebb gyorsulást. Talán mintha kicsit gyorsabban indulna a WIN, de egy barátom szerint ez lehet hogy csak placebó. :D

Söt, nekem még a vidkari drivert sem kellett újraraknom... :U

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7) Oliverda


Oliverda
félisten

Majd elfelejtettem, nekem is van egy problémám. Most vettem észre, tehát elképzelhető hogy már az előző driverrel is megvolt.

Control panel, device manager, system devices alá betelepülő NVIDIA nForce PCI System Management eszköznél a resources fül alatt a következő hibát jelzi:

Conflictin device list

Input/Output Range 1C00 - 1C3F not available.
Input/Output Range 1C40 - 1C7F not available.

Látott már valaki hasonlót?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#8) Gorneck válasza Oliverda (#6) üzenetére


Gorneck
titán

Ezzel nem vitát indítani akarok így részemről ki is szállok a topikból...a véleményemen senki nem fog változtani, hisz én ezt tapasztaltam. Jahh az nv még mindig képtelen normális drivert írni!:)

- Másolásnál nem gyenge rendszerlassúlás tapasztalható. Mint egy mozgókép.
- Ügyes vagy. Biztos bennem van a hiba.
- Sztem is.
- Jó neked.

Gorneck#1239

(#9) Gorneck válasza Oliverda (#7) üzenetére


Gorneck
titán

fficial" target="_blank">[link]

Gorneck#1239

(#10) Oliverda válasza Gorneck (#8) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem vitázni szerettem volna, pusztán kíváncsi voltam hogy nálad milyen hibák jöttek elő. Ígérem többet nem kérdezek. ;) A google-t pedig én is ismerem, de azért köszi!

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#11) mycso válasza Oliverda (#1) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ja énis már régen.

A hangkarihoz az új driver/progi egy hányás.

Csak win alatt működik az 5.1, 4ch, stb. stereotol eltérő hangkibocsátás.
Játékok alatt csak sima stereo. --> régi driverrel ment gamek alatt is az 5.1

Csak a driverből állítható külön a különböző csatornák hangereje /sub, rear,center, stb./ --> a régi chipset/audio driverrel a jetaudioba is berakta a csatornákhoz a hangerő csúszkát.

Hát, hogy a sata samsung winyómat miért cserélhető lemeznek ismeri fel???? azt nemtom
szépen ott van a tálcán az óra mellett --> hardver biztonságos eltávolítása, stb.

kb ennyi.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#12) #65675776 válasza mycso (#11) üzenetére


#65675776
törölt tag

A SATA-s vinyók esetén teljesen normális, hogy eltávolíthatónak jelzi őket. A szabvány tartalmazza a hot swap-et.

Hangvezérlőhöz meg nem kötelező felrakni az nV drivert, tökéletes a Realtek féle is, csak nincs annyira szétdesignolva.

[Szerkesztve]

(#13) slayer006 válasza #65675776 (#12) üzenetére


slayer006
addikt

Hy

Szerinted ebből a driver -ből mit érdemes feltelepíteni, és mit nem :F

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#14) Gorneck válasza slayer006 (#13) üzenetére


Gorneck
titán

Szinte semmit! ;]

Gorneck#1239

(#15) slayer006 válasza Gorneck (#14) üzenetére


slayer006
addikt

szinte mit :F :DDD

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#16) Oliverda válasza slayer006 (#15) üzenetére


Oliverda
félisten

Nyugodtan felrakhatod az egészet. Semmi baj nincs vele. ;)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17) Gorneck válasza slayer006 (#15) üzenetére


Gorneck
titán

Tudod mit?! Rakd fel az egészet. Nekem a régi ami most működik teljesen megfelel... :)

Gorneck#1239

(#18) slayer006 válasza Gorneck (#17) üzenetére


slayer006
addikt

Azé ne nyeljtek le keresztbe :R :R
Only one answer ... :U

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#19) Gorneck válasza slayer006 (#18) üzenetére


Gorneck
titán

:)

Gorneck#1239

(#20) slayer006 válasza Gorneck (#19) üzenetére


slayer006
addikt

Megy el a portáról az ájemdé és a ''legjobbat'' kell kinyögnie :DDD

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#21) Gorneck válasza slayer006 (#20) üzenetére


Gorneck
titán

:DDD

Gorneck#1239

(#22) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Hali mindenkinek! :)

Látom itt is van probléma néhány embernél az Nvida nForce drivereivel. :D Én is felraktam az újabb nForce 6.86-ost igaz a tűzfalat nem mert nem volt humorom beállítgatni azt a sok opciót amit a program felajánl lehetőségnek. [kép] Ezt az egy részét nem raktam fel, de nálam tökéletesen működik ez a driver és az elöző(6.66) is minden gond nélkül ment. Amúgy tényleg érdekes hogy egyes lapoknál gond van vele más lapoknál meg nincs semmi probléma vele. :F

Ja és még a hangkarinak sem raktam fel a driverét mert az nForce-os driverrel kicsit zajos volt a hang és ezért felraktam a Realtek féle drivert és ezzel már nem zajos a hangkarim. ;)

Nálam kb ennyi a történet. :))

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#23) Oliverda válasza LeslieG Jr. (#22) üzenetére


Oliverda
félisten

Az nV Firewall-hoz sem kell feltétlenül nagy szaktudás. Van 3 biztonsági szint, kiválasztod és működik is.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#24) LeslieG Jr. válasza Oliverda (#23) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Hát ja. :D De nem is ezért töröltem le igazán. Azért szedtem le mert ez a Nvidia tűzfala webes felületen add lehetőséget a szöszmötölésre(beállítgatásra ;) ) és nekem elég sokszor nem töltötte be a kiválasztott oldalakat mivel be szerettem volna konfigolni a tűzfalat saját magam. :O Ez még nem is baj hogy webes felületen lehet szöszmötölni, de mindig kiírt valami hülyeséget bármelyik böngészőt felraktam.(Firefox..ezt használom :B ...vagy a hön szeretett bugxplorer-t) Mindkettőnél ezt csinálta. :(

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#25) Oliverda válasza LeslieG Jr. (#24) üzenetére


Oliverda
félisten

Az tény hogy nekem is csak bugxplorerben megy normálisan, Netscape-ben nem ment el dolgokat. Más nincs fent.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.