Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nikk


Nikk
senior tag

Nahát ===> Először IG3/Philos/CDV ===> majd Andromeda Galaxy/Mithis/CDV ===> végül NEXUS The jupiter incident

Na végre idáig is eljutottunk. Marhára jó a játék. Már fansite-ot (MAGYART) is találtam. ===> Bővebben: link

Na a demó is fenn van. A régi és új is. Töltsétek kedvetekre, aztán jöhetnek a vélemények. Pozitív negatív minden. Írok nekik e-mailt.

Na jöhetnek a vélemények...

DIGIC

(#2) Dilikutya válasza Nikk (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

Már van Nexus demó? Nem olyan régen az origóról lehúztam az akkor még IG3 demóját (kb 2 éves), az a régi demó?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) Dilikutya válasza Dilikutya (#2) üzenetére


Dilikutya
félisten

megnéztem, sztem a régi demó még az IG3 demója. nekem az se jött be, echte olyan volt mint a Haegemonia. nem igazán tetszett ez a nagy szabadság, full 3D. azt aláirom hogy gyönyörű, és az elején nagyon bejött, mert szép, meg végtelen űr, de nekem kezelhetetlen volt. az IG 1-2-őt ugysem lehet felülmúlni. Inkább azokat kéne átportolni valami korszerűbb engin-re (persze ugyanilyen 2D stratégia), és akkor tarolna

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) Nikk


Nikk
senior tag

Nem! Ez nem IG3-as demó! Új NEXUS demó!

Adok linket:
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

Az utolsó linkről, le tudjátok tölteni a demó-t, ugyanis semelyik oldalon sincs rajta, már kerestem. Asszem csak az újságok kapták meg a jogot a terjesztésre.
Hála a szent égnek, ők azért felrakták, ha nem is legálisan. Nembaj azért csak töltsétek.

Na itt lehet böngészni a legújabb magyar űrstragégiaról. Ez lesz az űrstratégiák újdonsült királya. (Legalábbis szerintem) :DD :DD :DD


[Szerkesztve]

DIGIC

(#5) Raymond


Raymond
félisten

Egy interview a jatekrol Nyulászi Zsoltal:
Bővebben: link

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6) Forest_roby


Forest_roby
őstag

Hali!

Mikor jelenik meg a teljes játék (, vagy már megjelent)?
És lesz magyar változata, mert ahogy elnéztem a demoját elég bonyolult?

Csá,

Forest

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#7) b.bone


b.bone
senior tag

a hardwired-en azt írták, hogy tagnap már a boltok polcain lesz. soha nem csináltam még ilyet, de egyből elmentem megvenni.
576 kbyte meg hasonló helyeken nincs. sőt 576-ban azt mondták ,hogy mégcsak nem is hallottak róla. ehh...

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#8) b.bone


b.bone
senior tag

játszik már vele valaki?

nekem nagyon tetszik. azthiszem a szerdai zh-m sem lesz meg:D

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#9) Forest_roby válasza b.bone (#8) üzenetére


Forest_roby
őstag

Hi!

Nem lehet, vhogy felgyorsítani az időt, így kib(irhatatlanul) lassú?
De persze szerintem is jó játék! : - )

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#10) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

hát,nem lett egy nagy szám....még építeni sem lehet benne,kapsz egy flottát,pár hajó,azt fölszerelheted ennyi.Nem vagyok tőle elájulva.Az irányítás meg főleg botrányos,meg vannak még bugok rendesen.Még szerencse hogy nem IG3 a neve,mert akkor eléggé lehúzná...

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#11) b.bone válasza Forest_roby (#9) üzenetére


b.bone
senior tag

#9 :nem lehet.

#10 :az irányítással szerintem nincs baj. a játékot azóta kinyomtam. annyi a véleményem, hogy tényleg nem nagy szám. de az engine tetszik. talán lesznek alá jó modok.



[Szerkesztve]

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#12) BOOSTER


BOOSTER
aktív tag

Segítsetek elakadtam a játékban!!!! A sáskák című küldetést nem tudom megcsinálni egyszerűen lehetetlennek tűnik...Ha valaki már túljutott ezen a pályán akkor irja meg hogy csinálta vagy ha tud valaki végigjátszást(lehetőleg magyar nyelvű) azt is írja meg....Köszi....

Mindenki hülye aki nem normális?

(#13) b.bone válasza BOOSTER (#12) üzenetére


b.bone
senior tag

ez mikor a sáskakirálynőt kell kicsinálni?

nekem alapból mindig a legjobb fajta flakkek meg hajtóművek voltak a hajókon. plussz a mission elején teleraktam az összes hajót figheterekkel.
mikor indul kapásból beállítottam őket ostrom lézer formációba és attack. az összes fighternek meg F9 (vagy F10? mindegy. a legjobboldali. ''egész flotta védése'')
mondjuk itt nem mindegy milyen felszereléssel jutottál el odáig.

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#14) Spensers


Spensers
aktív tag

Hi skacok én jáccogatok vele nemkem is teccik nem egy nagy durranás de kafa...

(#15) b.bone válasza BOOSTER (#12) üzenetére


b.bone
senior tag

jaj. bocsánat. te az első sáskásra gondolsz:B

misson elején vegyél minél több flakkot meg fightert.
ahogy indul, angelwinget uszítsd rá a mechanoidra hogy scennelje, az összes többi hajó meg védje angel-t. miután vége a szkennek angelwing védje az avalanche-t, a maradék meg továbbra is angelwinget.

aztán lehet hátradölni és remélni, hogy sikerül. :D van egy jópár hullám, a cél a túlélés.

nekem fókuszált üzemmódban voltak. pajzsokon energia max. viszont a két kishajót elkönyveltem veszteségnek.

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#16) BOOSTER válasza b.bone (#15) üzenetére


BOOSTER
aktív tag

A második hullám után már csak egyedül voltam és a harmadik hullám már tuti végzetes...kicsinálják a pajzsot aztán a fegyvergenerátort és vége a dalnak....
A harmadik hullám után van még?????Az Angelwingre két flaknál többet nem tudok felrakni és a többi hajónál pedig az erőforrás 0 és nem tudok rajtuk módosítani pedig jó volna még több flak...

Mindenki hülye aki nem normális?

(#17) b.bone válasza BOOSTER (#16) üzenetére


b.bone
senior tag

nekem ott az összes hajön van flak. plussz egy csomó squadron. azok nélkül szvsz lehetetlen. ha nincs a hajón flak és no erőforrás akkor csöcs.

arra hogy van-e a harmadik hullám után már nem emlékszem.

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#18) BOOSTER válasza b.bone (#17) üzenetére


BOOSTER
aktív tag

Flak van csak hajónként egy flak plussz nekem kettő iszonyú kevésnek tűnik...
Vadászok is vannak de nem elegendő és mikor jönnek harmincan akkor négyen is alig bírunk velük nemhogy egyedül mert ugye egyedül egy hullámot nem lehet visszaverni...

Számomra a játék nem tűnik végigjátszhatónak pedig tetszik de ha nem végigjátszható nálam egy játék akkor süllyesztő....

[Szerkesztve]

Mindenki hülye aki nem normális?

(#19) Spensers válasza BOOSTER (#18) üzenetére


Spensers
aktív tag

Igen ez nekem is feltűnt hogy egyes pályák nagyon nehezek Szinte csak egyféle taktikával tudod meg csinálni de mire arra rájössz pffffff addig agyadra megy a játék pedig az jó lenne!:(

(#20) Petrisz


Petrisz
tag

Ti hol vettétek a Nexust? Nézegetem üzletekben, de még sehol sem láttam...

''Magad légy az a változás, amit a világban látni szeretnél'' (Mahatma Gandhi)

(#21) BOOSTER válasza Petrisz (#20) üzenetére


BOOSTER
aktív tag

Háááát izééé....
Na ez-az....

Mindenki hülye aki nem normális?

(#22) Petrisz


Petrisz
tag

Végigjátszhatósággal kapcsolatban: a játékban van egy olyan buga, hogy amikor az elején beállítod a nehézséget, végig az is marad. Mármint ha eccer íziben elkezded játszani a játékot, legközelebb hiába nyomod át hardra, ugyanúgy easy marad. És fordítva. Patch asszem még nincs rá, de a Nexuséknál le van írrva, hogy mit kell kézzel berhelni. Szóval ha túl nehéz, lehet, hogy csak beragadt hard-on a játék.
A szomorú hír, hogy játék polcokon még mindig sehol. Állítólag azért, mert mégis lesz ''magyar'' kiadás, ami azt jelenti, hogy lesz magyar könyvecske meg doboz meg ilyesmi hozzá. Ez folyamatban.
Mindenesetre nekem egyelőre a gépem sincs kész, úgyhogy végülis amúgy sem tudnék játszani :)

''Magad légy az a változás, amit a világban látni szeretnél'' (Mahatma Gandhi)

(#23) Petrisz


Petrisz
tag

up: ki tud róla, hol lehet kapni a játékot?

''Magad légy az a változás, amit a világban látni szeretnél'' (Mahatma Gandhi)

(#24) BOOSTER


BOOSTER
aktív tag

Sajnos megint elakadtam....HELP ME!!!!!!!
A csata a földért című pályát nem tudom megcsinálni....Úgy gondolom hogy nem ismerem a nyerő taktikát...Ha valaki már megcsinálta írja le hogyan mert a játék kezd az agyamra menni habár most kicsit jegelem a játékot ez segített a múltkori elakadásnál is....
Előre is köszi....

Mindenki hülye aki nem normális?

(#25) BOOSTER


BOOSTER
aktív tag

UP...

Mindenki hülye aki nem normális?

(#26) BOOSTER


BOOSTER
aktív tag

UP...

Mindenki hülye aki nem normális?

(#27) ballington


ballington
addikt

sziasztok
nekem még nincs meg, de nem is akarok költeni rá ()boltban nem veszem meg)
amúgy nekem a hagaemonia is nagyon teccet, bár a IG1-2-t egyik sem fogja felülmúlni
:)

[Szerkesztve]

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#28) bátor60


bátor60
csendes tag

HELP ME!!!!!!! A vardragok bukásánál elakadtam.:O
Megcsinálom az elsődleges és a másodlagos objektívákat, és mégsem enged tovább.:F
Amúgy nekem magyar felirattal van meg a játék.
Amúgy jó a sztori grafika meg minden :)) Csak ezen a fránya küldetésen túllenék.:(

[Szerkesztve]

ASUS A7V8X-X, AMD Athlon xp 2600+ @2105, 512 MB(400) ram, MSI FX 5200 128MB 64 bit

(#29) bátor60


bátor60
csendes tag

nem is kell a help már megcsináltam

ASUS A7V8X-X, AMD Athlon xp 2600+ @2105, 512 MB(400) ram, MSI FX 5200 128MB 64 bit

(#30) Steelheart


Steelheart
senior tag

Hát, lehet, hogy magyar fejlesztés, de már akkor sem a jó öreg IG. Az ilyen típusú játékokkal én már jóllaktam Haegemoniánál, és ahhoz képest, hogy mennyivel később jelent meg ez, nem tudott sok újat hozni szerintem a nagy elődökhöz képest.Simán a grafika miatt nem fogom erre pazarolni az időmet.

Én IG3-at vártam, űrSTRATÉGIÁT, és nem szimpla űrTAKTIKÁT, de így tényleg jobb, hogy Nexus a neve, mert tényleg nagyon lealacsonyító volna az IG sorozat számára, ha Imperium Galactica 3 lenne ennek a neve.

XFire profile: http://profile.xfire.com/crystalheart ________>>--(O.o)-->________ http://www.youtube.com/watch?v=0NM45lYPb_A _________>>--(X.x)-->_________ http://crystalheart.extra.hu/e107_files/downloads/video/myvid/ggstart_f2_3kbps.avi

(#31) Smoothy


Smoothy
tag

Hali!
Nekem a felirat sajna angol, nem tudja valaki honnan lehet szerezni hozzá magyar szöveget? :O

(#32) Smoothy


Smoothy
tag

:U Ok csak be kellett állítani! most már szupi

(#33) Somydemy válasza Smoothy (#32) üzenetére


Somydemy
senior tag

Na. Most telepítem..
Remélem hasónló az 1-2. részhez.
Magyar szöveget hol kell beállítani?

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#34) Somydemy


Somydemy
senior tag

na, megy a game, és magyar..
király!!:C

Nyisd nagyra Füled, és Látni fogsz!™ (by demy) ®

(#35) dDiego


dDiego
aktív tag

Van egy kis gondom, mégpedig az, hogy ha ezzel játszom, akkor újraindul a gépem, de eddig csak ezen az egy pályán tapasztaltam, előbb nem. Most ott tartok, amikor kijöttem a féregjáratból és a egy konvojt kell megvédenem. Ennél a résznél valamikor 1-2 perc után újraindul a gép, valamikor 5 perc is eltelika 10-ből, tehát nem tudom megcsinálni.
Valakinek hasonló tapasztalat?

báránybőr = juhhéj

(#36) OpT3r


OpT3r
csendes tag

látom kicsit behalt atopik, de szerintem nagyon jó lett a gama, sokkal jobb mint a haegemonia nekem bejön

(#37) OpT3r válasza dDiego (#35) üzenetére


OpT3r
csendes tag

lehet hogy nembírja géped ?

(#38) OpT3r válasza dDiego (#35) üzenetére


OpT3r
csendes tag

nézd meg a procin és a vga-n a ventilátorokat :)

(#39) Elrond válasza OpT3r (#38) üzenetére


Elrond
senior tag

Sziasztok!

A játékhoz külön van a magyarítás,
vagy a nyelvek között ki lehet választani?


[Szerkesztve]

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#40) Elrond


Elrond
senior tag

Jól kihalt ez a topic,

pedig jó kis játék,és nem is olyan könnyű szerintem

mint a többi hasonló game!

Valaki nyomja multiba neten?


[Szerkesztve]

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#41) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Gyerekek ha valaki akar multizni szóljon. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#42) Liberatus


Liberatus
csendes tag

Sziasztok!

Nem reménykedem benne, hogy választ egyhamar kapok, de azért kérdeznék. A probléma az Alfa-kapu nevű pályával van ahol ki kell deríteni merre mennek a mechanoidok. Ez eddig oké. Háromszor kezdtem neki, de egy hajó mindig megsemmisült úgy, hogy rá sem lőttem. Így viszont nem enged tovább. A lopakodást még nem próbáltam, de ezen kívül nincs több ötletem.

Ettől függetlenül szívesen várom az észrevételeket.:)

(Tudom,hogy ez egy bug, de patch-el sem tudtam kikerülni a problémát.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.