Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netgear Stora (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van egy netgear stora ms2000 típusu Nas-om.
Mivel koleszos vagyok ezért szeretném onnan is elérni(a koleszból), hogy tudjak rá tenni torrenteket hétköznap is amikor nem vagyok otthon. Valaki nem tud erre megoldást??? Tp-link routerem van.

Előre is köszönom a segítséget.

(#2) antyg


antyg
csendes tag

Sziasztok,

Nekem is van egy NetGear Stora MS2000-es NAS szerverem, és érdeklődni szeretnék, hogy lehetséges-e úgy megoldani a torrent kliens-et, hogy ne kelljen előfizetni a NetGear oldalán? Van esetleg erre valami megoldás?

Köszönöm előre is!
antyg

AntyG

(#3) b3d válasza antyg (#2) üzenetére


b3d
csendes tag

Vannak módosított firmwarek ezeket a netgear fórumán éred el. Ezekben általában van torrent kliens és egy sor más szolgáltatás is bár ezekkel akad némi szopó időnként. Pl. eltűnik a fejlesztő. ehhez képest 10 dollár egyszeri leperkálása után a netgear által támogatott szoftvered lesz.

Amúgy a kliens ott van a gépeden csak az ellenőrzés után tűnik el :)

(#4) pezoka


pezoka
csendes tag

Sziasztok

A cégnek van egy Stora MS2000, ami feldobta a talpát. 2db 500GB-os winyó volt benne.

Kérdésem:

NAS nélkül hogy tudom az adatokat lementeni a winyókról?

Köszönöm!

Üdv

PeZo

(#5) RtgLaci


RtgLaci
tag

Vettem egy Storát és hozzá 2 db 3 TB-os WD RED NAS HDD-t. Megcsináltam a szükséges beavatkozásokat, hogy kezelje a 3 terrás HDD-t ennek a leírásnak az alapján. Sikerült is, látja, írja, olvassa a vinyókat. DE: folyamatosan van valamilyen HDD aktivitás, még akkor is, ha kihúzom a net kábelt.
Van-e ötlete valakinek erre?

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#6) RtgLaci válasza RtgLaci (#5) üzenetére


RtgLaci
tag

Mindjárt válaszolok is (részben) a saját posztomra :W
Az állandó HDD aktivitást -úgy tűnik- hogy a miniDLNA nevű kis program okozza. Ha a konzolban leállítom, azonnal megszűnik a kerregés. A baj csak az, hogy valamiért pár perc múlva automatikusan újra elindul a program... Esetleg egy linux guru segíthetne kilőni.

Angol nyelvleckéket adok - veszek :) <<Xiaomi Mi 10T... :)>>

(#7) soslajos1987


soslajos1987
csendes tag

Sziasztok!
Nemrég került hozzám egy ilyen kis masina. NetGear ms2000-es. A kérdésem az, hogy hogyan tudom bekonfigolni? Mert folyton elakad a mystora.com-os hozzáférésnél. De amint látom ez az oldal már nem is elérhető... Valaki valami opciót? :(

SM-G780G

(#8) Multibit válasza soslajos1987 (#7) üzenetére


Multibit
veterán

Adj neki fix IP címet a routerben MAC address alapján, és próbáld elérni böngészőből IP címmel!

(#9) Fecogame válasza smallmer (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

Itt nagyobb eséllyel kapsz választ a kérdésedre:

Home server / házi szerver építése

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Netgear Stora (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.