Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  néró nem ismer fel semmit! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) darnics


darnics
aktív tag

üdv! lenne egy problémám megindt.egy jó ideje nem tudok irni egyik néroval sem most épp nero 7 essentiel de ma szereztem egy soni külsö dvd irot nem tudok kiirni semmit mert a nero hülyeségeket csinál pedig évek óta irok vele és semmi baja nem volt de most mindenre azt irja ki KOMBATIBILIS FÁJL NEM TALÁLHATÓ legyen az mp3 zene vagy divix film semmit nem akar hozzáadni és ez rohadtul nem jó.probáltam leszedni aztán feltenni a 8-at amit a sony külsö dvd irohoz adtak de azzal sem ugyan az a hiba.feltettem egy régebbit még a neró6 ott sem engedi mitöl van ez??elég aggasztó ennyi év után!!köszöntem!!

(#2) yvsmad válasza darnics (#1) üzenetére


yvsmad
őstag

Ilyet akkor szokott kiírni, ha pl. DVD-Videó vagy audio CD van kiválasztva a bal oldali oszlopban és te nem annak a formátumnak megfelelő fájlokat akarsz hozzáadni.
Jó lenne tudni, hogy milyen lemezt akarsz írni, milyen formátumban és milyen kiterjesztésű fájlokat akarsz hozzáadni.

[ Szerkesztve ]

(#3) Calogero válasza darnics (#1) üzenetére


Calogero
addikt

Itt tedd fel a kérdésed.
[link]

(#4) darnics válasza yvsmad (#2) üzenetére


darnics
aktív tag

köszi a választ de ahogy irtam kb 6 éve irok már vele mp3-at és divix filmeket is ugyhogy tudom mit csinálok de most hiába állitok mindent ugy ahogy kell semmi nem engedi.eddig csak néhánnyal most már mindel

(#5) yvsmad válasza darnics (#4) üzenetére


yvsmad
őstag

Sima adatlemez írásakor a Nerot nem érdekli a fájl formátuma, tehát nem is vizsgálja azokat - legfeljebb, ha ISO fájlrendszerben 2 GB-nál nagyobb fájlokat akarsz hozzáadni. .iso fájok kiírása meg másképpen történik.
Szóval jó lenne tudni a részleteket, mert így nagyon általános a kérdés.

(#6) darnics válasza yvsmad (#5) üzenetére


darnics
aktív tag

mp3 és divix filmeket szoktam kiirni ennyi.6 éve csinálom nem volt gond most minden mp3 zenére azt irja ki kompatibilis fájl nem adható hozzá ha másik nérot rakom fel ott azt irja segédprogrammal lehet hogy mégis hozzá lehet adni ugyhogy pedig már mindenféle meghajtót állitottam be stb dehát egy laptop dvd iró van ami nem ir ezért van egy sony külső dvd iró de hiába állitom bármlyikre ugyan azt csinálja

(#7) yvsmad válasza darnics (#6) üzenetére


yvsmad
őstag

Konvertálós kiírás esetén lehetséges, hogy nincs a gépeden a forrásfájl tömörítésének megfelelő codec.
Pl. ha MP3-ból akarsz audio CD-t írni, vagy konvertálod a DivX-et. A Neronak van saját MP3 codec-je, ha az nincs feltelepítve, akkor lehet gond.
Egyébként az sem túl egészséges, ha adatlemezre írsz MP3-akat különböző tömörítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#8) darnics válasza yvsmad (#7) üzenetére


darnics
aktív tag

nem tömöritek semmit csak kiirok.a gépen alapból divix van és mp3 azokat csak kiirom.e legjobb kodekpack van fenn kettö is ugyhogy szerintem a létező összes kodeck fenn van de ha nem akkor tudsz nekem valamilyet??köszi!

(#9) yvsmad válasza darnics (#8) üzenetére


yvsmad
őstag

Ha nem konvertálsz, akkor nem a codec a probléma.
Egyébként milyen fájlrendszert használsz, ISO-t vagy UDF-et?

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  néró nem ismer fel semmit! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.