Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Néró fagyás xp alatt!!! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bupi


Bupi
csendes tag

Van egy nagy problémám. A Néró 6.3-as ahelyett hogy megírná a CD-t szépen kifagy. Track at once módban az írás végén, disc at once módban már az elején fagy. A CD-hez pedig hozzá sem nyúl, hanem üresen hagyja. Valaki találkozott már hasonló gonddal?

(#2) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Én igentalálkoztam újra írható CD-t akartam írni és gyönyörűen kifagyott de nem tudom az okát máskor semmi bajom nem volt vele.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#3) Bupi válasza zsolt501 (#2) üzenetére


Bupi
csendes tag

Az a furcsa hogy nem csak a Néró fagy hanem bármilyen más író progi is. Szóval egyáltalán nem lehet írni XP alatt :(

(#4) zsolt501 válasza Bupi (#3) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Az viszont az XP hibája lesz

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#5) Lord Zero


Lord Zero
addikt

az XP-ben van egy beépített CDíró program, ő szokott ütközni másokkal
ki kell lőni a service-ből
vmi ilyesmit keressetek: IMAPI CD-Burning COM Service, aztán -> disable
ha a registryben startuppolni akar, onnan is tiltsd le

hajrá

nem, mindegy

(#6) AND1 válasza Lord Zero (#5) üzenetére


AND1
őstag

Szép kikapcsolás :) :

Sajátgép(jobb katt) -> kezelés -> szolgáltatások és kiszolg. alkalmazások -> szolgáltatások -> IMAPI cd égető -> dubble katt és indítás tipusa: leállítva



[Szerkesztve]

Egy régi PH-s.

(#7) Lord Zero válasza AND1 (#6) üzenetére


Lord Zero
addikt

mosmivan???
csak mert szűkszavú voltam? :))

nem, mindegy

(#8) Bupi


Bupi
csendes tag

Bocsi a megkésett reagálásért.
A probléma megoldódott! Chaintech nForce-os alaplapom van és az IDE driverrel volt a gáz. Egyszerűen nem kell feltenni a drivert, hanem az XP IDE driverét hagyni fent és megy minden mint a kisangyal. :) Azért köszi a segítséget.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Néró fagyás xp alatt!!! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.