Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hapcimano


hapcimano
csendes tag

Sziasztok! Tenyleg korbeneztem, de nem talaltam semmit a temat illetoen: Az ujonnan vett (jo tudom, nem mai darab) LG GSA-4021B iromat nem hajlando a Nero Cd-DVD Speedje letesztelni, ahogy a DVDinfo nevu program sem. Mindeketto No additional sense information hibaval szall el. Probaltam a DVDinfoban az aspikat allitgatni, illetve a legujabb adaptec ASPI-t felrakni, de ez sem vezetett eremenyre. Az iras amugy idaig (1 lemez) jol ment, bar 8x irasnal 60% kornyeken mindig elkezd ugralni a buffer, ettol fuggetlenul megirja 10 perc alatt.

A konfigom:
Abit alaplap VIA chipsettel, AMD Duron 1300 procival, 512 sdram, samsung 120 gigas vinyo ata100-on 80 eres kabellel a primary masteren, illetve a fent emlitett dvdiro szinten 80 eres kabelen a secondary masteren, VIA 4in1 servicepack, PCI latency patch es IDEtool fenntvan. Defragmentalas gyakran van, ill nem fut felesleges process iras kozben.


Barmi otlet a tesztelhetetlenseg illetve a bufferugralas kapcsan?


Koszi!
Balazs

(#2) fokukac válasza hapcimano (#1) üzenetére


fokukac
nagyúr

hali, a problémára az Aspi- ill. alaplapi IDE-vezérlő-problémán túl nekem sincs ötletem....

-------------------------------------
OFF :

Viszont jó a nickneved.
Csak nem Telekis voltál?
kedvenc énektanárunk állandó mondása jutott a nickedről eszembe....
''Hapcimanó! látod-látod, miért nem húztál zoknit az ágy mind a négy lábára!'' :D :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3) erdoke válasza hapcimano (#1) üzenetére


erdoke
titán

Semmilyen LG író nem tud ilyen adatot szolgáltatni a tesztprogiknak, így nem is tudsz hibaeelenőrzést csinálni vele. Miből gondoltad, hogy menni fog? Sehol nem láthattál ilyet. :F

A legjobb aláírás a héten

(#4) hapcimano válasza erdoke (#3) üzenetére


hapcimano
csendes tag

Huha. Hat en errol oszinten szolva nemtudtam, hogy az LG meghajtok nem hajlandoak a tesztre. Bar igazsag szerint most utananeztem es tenyleg csak DVD-RAM olvasasi tesztet lattam neroval. Ennek ellenere valamivel leteszteltek tobb reviewban is a driveokat. Meg tudnatok mondani, hogy mivel? A plextoolst most szedem, de mas programot nem lattam ilyen teren.


Mas: nem, semmi kozom ahoz a kozosseghez, ez a hapcimano nev csak ugy jott nekem egyszer regen, de elismerem: jo tudni hogy nem vagyok egyedul :)

Balazs

(#5) erdoke válasza hapcimano (#4) üzenetére


erdoke
titán

Másik íróval tudsz tesztelni. Háromféle író elfogadott többé-kevésbé erre: Lite-On (K-Probe, CD-DVD Speed vagy DVDInfo Pro progikkal), Plextor (PlexTools vagy PxScan/PxView progikkal) illetve a BenQ/Philips újabb írói (CD-DVD Speed vagy DVDInfo Pro progikkal).
Némelyik olvasó is hajlandó erre, de nem érdemes.

A legjobb aláírás a héten

(#6) hapcimano válasza erdoke (#5) üzenetére


hapcimano
csendes tag

Okeoke, de en nem a lemezt szeretnem igazandibol tesztelni, hanem az irot :)

mas:
Egyebkent most be is fosott az xp egy hulye VIA IDE accellerator miatt, ami mint utolag kiderult 10 emberbol 9nel elrontja valamilyen modon az oprendszert. Nalam pl IRQ confilctot csinalt, amit nem tudok feloldani mert ket konkurens driver vetekszik az ide csatornakert, es barmelyik torlese safe es sima modban is azonnali lockuppal jar. Bravo VIA.

Ez persze azzal jar hogy a primary masteren levo egysegen kivul mast nem igazan lat a rendszer, ahogy a dvdiromat sem.

(#7) erdoke válasza hapcimano (#6) üzenetére


erdoke
titán

Ez furcsa, nekem is VIA déli hidam van, de az egyik legstabilabb és leggyorsabb IDE kezelést nyújtja. :F

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.