Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nero + clonecd

Hozzászólások

(#1) mobal


mobal
MODERÁTOR

hi' (bocs de nemtaláltah ehez hasonlo topicot)
azt szeretném megkérdeni ,hogy lehet ,hogy az összes nero + clonecd összeakad? mert most van neke m nero 5.5.10.42 + clonecd 4.1.7 *** és azt tudom ,hogy a nero + az új clonecd összeakad de a régi is? up! sürgős! :F :F :F

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#2) mobal


mobal
MODERÁTOR

bocs clonecd 4.3.1.7. csak azért mert a haveromnak meg megy igaz régebbi a nerója. :F ötlet? (csak mert egy cd-t elcseszett a clonecd óta?)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3) Viktor77 válasza mobal (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Nekem 5.5.10.20-as Nero van fent, és 4.2.0.2-es CloneCD. Hibátlanul megy mindkettő.

Amúgy, hogy érted azt, hogy összeakad?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) Pala válasza mobal (#1) üzenetére


Pala
veterán

nálam Nero 6.3 vs. CloneCD v5.0.0.0 = minden perfekt

(#5) mobal


mobal
MODERÁTOR

ok akkro közi de csak azért mert nekem is ír csak elcseszett egy cd-t és megijedtem! :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6) mobal


mobal
MODERÁTOR

hát nemtom. amióta letöröltöm azóta a clonecd két cd-t is kiírt rendesen. elötte meg 2 elcsesztem egyet meg nehezebben olvas.

[Szerkesztve]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7) kodani


kodani
tag

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni? :F

Adott
egy CCD file (méret: 0,7 Kbyte)
egy SUB file (méret: 30 Mbyte)
egy IMG file (méret: 700 Mbyte)

Meg tudja nekem mondani valaki, hogy hogy lehet ezekből CD-t írni? CloneCD-vel? Nero-val? Hogyan.....? :F

(#8) Viktor77 válasza kodani (#7) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, CloneCD-vel. Elindítod, kiválasztod az írást, és a .CCD fájlt kell neki megmutatnod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) kodani válasza Viktor77 (#8) üzenetére


kodani
tag

A Nero ezt nem tudja valahogy megírni?

(#10) Viktor77 válasza kodani (#9) üzenetére


Viktor77
titán

De. Ha Daemon-ba bemountolod, akkor a Nero-ban cd másolást választva kiírhatod.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) kodani válasza Viktor77 (#10) üzenetére


kodani
tag

Magyarán a leggyorsabb ha inkább töltök le CloneCD-t és azzal kiírom...... ugye?
Amúgy köszi a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nero + clonecd
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.