Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Nero cdspeed nem látja a lemezeket. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) szucsi


szucsi
őstag

Sziasztok!

Egy túlírás tesztet akartam csináltatni a CdSpeeddel (több verziót is kipróbáltam) semmit nem észlel a lemezből. Normál írás-sebesség méréskor pörgeti, méri. A Disc Info és az Overburning Test funkciók viszont kukák. Többféle lemezt is beleraktam, régen mindet megette, csak a 99-esen akadt ki rebootra. Most nem lát semmit.

Pedig korábban nem volt ilyen gond, próbáltam ASPI-t frissíteni, nem az volt, gyanítom, hogy a w2ksp4 rak neki keresztbe, tudtommal ez volt az utolsó nagyobb változás a gépen.

Plex482448 1.05 - ezzel a firmmel is lehet a gond, nem emlékszem, mikor tettem fel.

Van köztetek valaki, aki hasonló cipőben jár, vagy legalább hallott ilyen cipőről?

köszi!


mod: nero 6023-sal próbálkoztam, aztán leoperáltam, és külön is kipróbáltam az exéket. Elvileg a cdspeed független program, a nero csak bekebelezte.

[Szerkesztve]

(#2) SLi válasza szucsi (#1) üzenetére


SLi
tag

Lehet vmi közös van a ''problémánkban'',nekem is a neroval van vmi gond,plextor mellett.Itt az én topicom,azért olvasd el,hátha tudsz segiteni.
[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=33607[/L]
bár a plextorok elvileg nem szeretik a philips cdket,ezt is hozzáteszem.

(#3) szucsi


szucsi
őstag

UP!

Van valaki a tisztelt tagtársak között, akinek hasonló problémái vannak a cdspeed túlírás tesztjével?

Sajna azóta nem egy cédét baltáztam el, mert nem volt infóm, hogy hol a vége.

Köszi!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Nero cdspeed nem látja a lemezeket. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.