Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nero aszongya:''track following error'' (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) suste


suste
veterán

Track following error

mi a rák ez?
elindulna az írás, azt kiírja, kiköpi a cd-t, és hála istennek nem cseszi el a cd-t

(#2) Warlock_42 válasza suste (#1) üzenetére


Warlock_42
senior tag


[L]http://www.nero.com/en/helptool/475.htm [/L]

Itt megtalálod a hivatalos választ rá.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#3) Warlock_42 válasza Warlock_42 (#2) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Lefordítva, besűrítve a következők okozhatják:

1. nem szereti az íród a teszkó gazdaságos cd-t
2. kevés a táp
3. nagy a rázkódás, ezt nem szeretik a cd-írók.... pl: nem kéne hangerőn Thunderdome-ot hallgatni mellette ;]
4. kábelhiba
5. melegedés
6. piszkos az írófej

Szerintem az 1,2 a legvalószínűbb. Nézz rá az említett oldalon lévő linkekre ott konkrét példák is vannak milyen író mit nem szeret.


[Szerkesztve]

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#4) suste válasza Warlock_42 (#3) üzenetére


suste
veterán

megtenném én, de sajna munkahelyről vagyok, és le vagyok korlatozva:) ), már a legelején ezt írta ki
közben cserélgettem a kábeleket, szóval.....
5: nem hiszem, nincs semmi agyonhúzva -viszont alapból 30 fok van a helyiségben
6: ez lehet, de ilyen hamar, 1 napos írónál???

azért előre is köszi, már ez is vmi

segítene ha bemásolom az ''írás'' utáni log file-t?

(#5) suste válasza Warlock_42 (#3) üzenetére


suste
veterán

lehet attól is, hogy közben cserélgettem az író helyét (master/slave, primary/secondary), és újra kell reg-elni???

(#6) Warlock_42 válasza suste (#4) üzenetére


Warlock_42
senior tag


A helyedben két dolgot próbálnék meg:
- alacsonyabb sebességen írni, bár a nagyobb sebesség másféle hibát okozna
- más CD-t kipróbálni... én TDK-t és Philips-et szoktam, azokkal még nem nagyon láttam sehol gondot

A Yamaha írókról a követekezőt írja a Nero oldala:

problematic CD-R/RW
--------------------------------
would be a long list - through firmware updates it should be possible to solve most problems. (1.0q: Lead Data 80min)

unproblematic CD-Rs
-------------------------------
At the moment Yamaha recommends the following makes of CD-R: CD-R: Yamaha, TDK, Ricoh, Memorex, Mitsui-gold, Mitsubishi, Sony, Imation and Pioneer; CD-RW: Yamaha, TDK, Ricoh, Mitsubishi and Verbatim

Szerintük a Sony-t pont ajánlja a Yamaha. Ezenkívűl firmware frissítést ajánl, de ezzel vigyázz mert el lehet vele rontani a cuccot, meg a garancia is repül vele.



What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#7) suste válasza Warlock_42 (#6) üzenetére


suste
veterán

firmware 1.0q van benne
ez most szerintük akkor jó, vagy nem?

(#8) suste válasza suste (#5) üzenetére


suste
veterán

lécci lécci valaki küldjön nekem emilben 5.5.10.7-hez (szerintem bármelyik 5.5 is jó) új szériaszámot, mert megpróbálnám azzal
nem akarok újratelepíteni, meg nem is tudok, mert nincs nálam a cd:(

(#9) suste válasza suste (#8) üzenetére


suste
veterán

juhejj!
kvázi tag lettem:)
de ez az író problémámat sajan nem oldja meg
de azért jó érzés!!!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Nero aszongya:''track following error'' (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.