Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Neo blogja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Angie™


Angie™
addikt

Egy szép nyári napon én is úgy döntöttem, hogy megpróbálkozom a blog írással.. bár egyenlőre kissé tanácstalan vagyok hogy milyen mélyen szabad belemerűlni a nyílvános naplóírásba..

Aztán sikerült megnyugtatni magam hogy olyan nagy baj nem lehet ebből.

Szóval nyár van nagy a meleg, de ezzel szerintem nem mondtam nagy újdonságot..

Tegnap este barátnőmmel elmentünk Tescoba vásárolni, még mindig 1 óráig kell sorba állni a pénztárnál.. készítettem egy érdekes képet, (sajnos nem tul jo minőségű..) telefonnal.. az akciós 990 ft-os DVD lemezeket nézegettem, és megakadt a kezemben egy ritka darab.. A csomagolása valami félelmetes..:DD

tessék:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#2) Angie™ válasza Angie™ (#1) üzenetére


Angie™
addikt

szóval ide nem lehet képet berakni?:(

remélem így már jo lesz..

[L]http://neonoize.atw.hu/kep039.jpg[/L]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#3) Angie™


Angie™
addikt

YÁYY de meleg van..:D

Milyen szivesen lennék most a beachen!!:D persze csak az árnyékban..:D

Tegnap voltunk bnémmal a plakátkiállításon... nagyon jók lettek az idén is.. :C
van egy plakát, amire bárki írhat, bármit.. :B fél óra gondolkodás után sikerült kiszenvednem magamból, egy ATI RODEN FUN CLUB feliratot..:D

Na megyek vissza dolgozni, csak benéztem hogy miujság..:D

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#4) Angie™ válasza Angie™ (#3) üzenetére


Angie™
addikt

Ja igen,majd el felejtettem..

Harsányi Levente éppen elöttem írta fel a plakátra hogy mennyire szereti a bnöjét, és hogy ő élete értlme, semmi más nem számít..:D

Háát nemvolt olyan rossz a csaj, a feje nem volt túl szép... de a lábai... ehh.:D

itt egy elég komoly plakát.. :C (sajnos még mindig csak telefonnal készűlt)

[L]http://neonoize.atw.hu/kep002.jpg[/L]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#5) Angie™


Angie™
addikt

Egy kisebb szünet után ujra itt :D
hétvgén vidéken voltam, rokonlátogatás :O
Ami önmagáben nem lett volna rossz csak ne kelett volna hossz hosszu órákat utazni ebben a nagy hőségben..

talán a legemlkezetesebb pillanat az volt,mikor egy régi ismerősömmel összefutottam, és volt szerencsém végignézni ahogy a rokon gyerekek ''megkinozzák'' a kutyájukat.. na nem volt ez annyra szörnyű, csak felöltöztették a kutyust a gyerekek és ugy játszottak vele..
készítettem megint egy képet, ahogy a hintaágyban ül a kutyus.. hát nem aranyos?:DD

[L]http://neonoize.atw.hu/kep038.jpg[/L]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Neo blogja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.