Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

(#2) hallerlaller


hallerlaller
addikt

"szemben az előd optikai képstabilizálásával, mert az éppúgy ugrott, mint a mögé helyezett, fejlettebb főszenzor. "

Na, pont ebben volt a legjobb :/ akkor erről ennyit is.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#3) Orgi válasza hallerlaller (#2) üzenetére


Orgi
őstag

Kint is van a GSMArena tesztje, egyáltalán nem tűnik akkora katasztrófának ez, előző telefonomban sem volt OIS és mégis lehetett vele normális képeket lőni...
[link]

(#4) Luck Dragon válasza Orgi (#3) üzenetére

Pont most néztem én is, jó lesz ez. Lehet ,hogy a stabilitást elvették meg a kamerából is egy kicsit vissza vettek , de kaptunk mellé annyi plusz ami ezt azért kompenzálja és egy kicsit még még többet is.

Nagy lesz az esélye, hogy Xiaomi után inkább ezt választom.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) kbyte1024


kbyte1024
addikt

És a pro+ nem azt a hulladék snapi 695 kapta :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) Luck Dragon válasza kbyte1024 (#5) üzenetére

Sima "Pro" kapta meg amire gondolsz, Pro+ Dimensity 1080-at kapta meg.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hááát nem tudom, nálam volt egy hónapig a Realme 9 Pro+ 5G, amiben számomra nagyon ütős volt a kamera, és tényleg egy jó készülék volt.

Valahogy az újdonságok butítása nem jön be, de remélem azért jó árcímkét kapnak.

De nekem pont emiatt volt nyerő a 9 Pro+ 5G, mert IMX788 és OIS is volt, szóval akinek fontos a fotós képesség, az még most vegyen belőle :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Orgi válasza Graphics (#7) üzenetére


Orgi
őstag

Nekem az van és erre nem cserélném le, majd a 11 Pro+-ra esetleg... egy rohadt sd slotot azért bele rakhatnának vagy hybrid simet és némi IP védelem sem ártana azért.

(#9) Luck Dragon válasza Graphics (#7) üzenetére

Elkezdtem teszteket olvasni , nézni . Nem kész ez olyan rossz , főleg a kijelző az sokat fejlődött . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) hallerlaller válasza Orgi (#3) üzenetére


hallerlaller
addikt

Nekem nem tetszenek a képei, sajnos rosszabbnak látom mint a 9 pro+ főleg az estik.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#11) Orgi


Orgi
őstag

[link]
Azért nem olyan rossz az a 10 Pro+ az árához képest...
"Ha fontos a jó kamera, és nem akarsz egy vagyont kifizetni, akkor aligha találsz ennél jobb ajánlatot, esetleg még a Realme 10 Pro+ kerülhet szóba, ami szintén jól teljesített az árcédulájához képest."

[ Szerkesztve ]

(#12) Luck Dragon válasza Orgi (#11) üzenetére

Kiváncsi vagyok , mikor érkezik meg hozzánk is .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.