Új hozzászólás Aktív témák

  • Panel 10.en lakom, gyakorlatilag egy szinten a denevérekkel mert az ablak elött röpöknek. Párszor bejöttek bukó ablakon és már van rá megfelelő stratégia azaz full ablak kinyít lámpa lekapcsol és max 10-20 perc alatt kitalálnak maguktól. Amíg persze nem talál ki addig az egész lakásba össze vissza repked meg kattog-vinnyog mint egy régi hdd. Volt hogy nem talált ki és elrejtőzött na hát akkor majd másnap kitalált. Egyedül akkor aggódom ha nem talál ki és nem is lesz meg mert akkor esélyes hogy megdöglik valamelyik rejtett zúgban, volt olyan amelyiket nem láttam kimenni így nem tudom hogy kitalált-e vagy sem bár dögöt sem találtam meg később. Én örülök hogy vannak mert megzabálják a bogarakat, nem mintha a 10.-re feljönne akár mi is, szúnyog sincs nyáron ilyen magasan. Nem félek tőlük, már simogattam is párat. (bár ez nem ajánlott)

Új hozzászólás Aktív témák