Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Attyo


Attyo
tag

Az a gondom, hogy a gépemet nem tudom bekapcsolni. A ventik elindulnak, de csak egy picit, aztán semmi. A vinyók sem pörögnek fel. A tápom jelenleg egy cseretáp, mert a TT 420W-asom hibás volt. Ez egy Q-tec 300W vmi. A gép:
1400MHz Thunderbird
Abit KG7Raid
2*256 DDR
GeF2 MX400 64mb
20+40GB Maxtor
SB Live 5.1
SiS 900 LAN
Leadtek winfast tv2000xp deluxe
Sony 48x cd olvasó
LS120.
ennyi.
mondjatok vmit légyszi
Köszi
Sörgős lenne

(#2) Dufresne


Dufresne
addikt

Esetleg nincs felrakva rosszul a procihűtő:F Szokott ilyet csinálni, ha nem ér rendesen a procihoz...
Kábeleket nézd még át..aztán ha minden t rendben látsz és mégse indul, akkor mindent ki belőle, csak proci, meg ram legyen, meg mondjuk VGA, hogy potol-e egyáltalán.

(#3) Attyo válasza Dufresne (#2) üzenetére


Attyo
tag

A procihűtőhöz hozzá sem nyúltam. Kb 1 órát ment magában, aztán mikor megnéztem, ki volt kapcsolva. Aztán nem kapcsol be azóta. A kábeleket megnéztem, mindent kiszedtem, megmozgattam. most csak alaplap, proci, ram VGA van benn, és semmi.

(#4) Attyo válasza Dufresne (#2) üzenetére


Attyo
tag

Azért köszi.

Még valaki?? HELP!!!!

(#5) _Petya_


_Petya_
őstag

Nekem a táp gyanús, vagy az alaplap. Ha van multimétered, mérj rá a tápra. Ha nincs, köss rá egy winyót, (mást ne) és az alaplap tápcsatiján zárd össze a zöld és a fekete kábeleket (darab dróttal, gemkapoccsal) Elvileg el kell indulnia a tápnak. Ha nem, akkor nézd meg a táp biztosítékát (a gari ugrik, ha szétszeded!)

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#6) Attyo válasza _Petya_ (#5) üzenetére


Attyo
tag

Nekem is a táp a gyanús. Megpróbálom bekapcsolni, de vinyót nem akarok rákötni. Túl sok fontos dokumentum van rajta. Ha egy ventit kötök rá, úgy is működhet???

A táp az cseretáp, hibás volt a TT-m, és ezt kaptam helyette ideiglenesen.

[Szerkesztve]

(#7) Dufresne


Dufresne
addikt

Gondolom bios resettel már próbálkoztál... Tényleg táp, vagy alaplap gondnak tűnik:(

(#8) Dufresne válasza Attyo (#6) üzenetére


Dufresne
addikt

Akkor is el kéne indulnia...

(#9) Attyo válasza Dufresne (#7) üzenetére


Attyo
tag

Bios reset megvolt 1x, de még megpróbálom párszor.

(#10) Dufresne


Dufresne
addikt

Vedd ki az elemet, biztos ami biztos, bár nem ilyen hibának tűnik, szóval túl sokszor nem kell vele próbálkozni.

(#11) Attyo


Attyo
tag

Táp nem indul magában. A venti elindul, aztán leáll, kész. Úgy tűnik, megdöglött. Remélem nem vitt el semmit.

(#12) Attyo


Attyo
tag

Előkerestem a régi tápomat: 235W Acorp
Most nézem, hogy mi működik.
Eddig az alaplap meg a proci, ramok, VGA és az egyik vinyó van rádugva. Ezek jók. :DD

(#13) Attyo


Attyo
tag

Mázli powa :C :DD


Úgy tűnik, minden működik.

[Szerkesztve]

(#14) Attyo


Attyo
tag




Köszi Mindenkinek!

(#15) Attyo


Attyo
tag

Semmi nem döglött meg. Minden működik.

:C :C :C :C :C :C :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :DD :DD :DD :DD :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.