Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Nem sírok tovább ))) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) klepto


klepto
addikt

Megnyugtatok mindenkit, aki már fárasztónak tartotta az alaplapi rigolyámat, hogy egyenlőre befejeztem :)) A választásom az eredetileg eltervezett Acorp 7KT333-as lapra esett, és nem bántam meg :)) Nekem tetszik :)) Remélem két hét, két hónap mulva sem válltozik meg a véleményem :))

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#2) Edem válasza klepto (#1) üzenetére


Edem
senior tag

Nem tudom, hogy miről van szó, de szerintem pihenned kellene. :)

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#3) nap válasza klepto (#1) üzenetére


nap
addikt

Ennek orulunk. :)
/off
Kerlek, vedd ki az alairasodbol azt a vesszot, mert az alanyt es az allitmanyt nem szokas ket mondatreszre tagolni.
/off off

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#4) klepto válasza Edem (#2) üzenetére


klepto
addikt

Miért kellene pihennem? :)) Igazam lett :DD Most már nem szidom az ECS-t, mert már eladtam, és ezzel sok tagnak nagy megkönnyebbülést okozok, hogy végre egy panasszal kevesebb :t

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#5) Edem válasza klepto (#4) üzenetére


Edem
senior tag

''régi róka''? Inkább csak többet beszélek a kelleténél. :P

Egyébként gyakori, hogy valaki nincs megelégedve az ECS lapjával - szerencsére nekem eddig rendben üzemel. Az Acorp-ot én sem ajánlottam volna, de ez pusztán előítélet, ami sajnos gyakran félrevezeti az embert.

A lényeg azonban az, hogy sikeresen szereztél egy új lapot, amivel meg vagy elégedve. Minden jót a használatához! :P

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#6) klepto válasza nap (#3) üzenetére


klepto
addikt

kivettem :(

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#7) Edem válasza klepto (#6) üzenetére


Edem
senior tag

Az írásjelek megfelelő használata a nyelvtan része. :)

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#8) klepto válasza Edem (#5) üzenetére


klepto
addikt

Hát igen. Én már először is az Acorpot nézegettem, de mivel azt senki, az Ecs-t mieg mindenki ajánlotta, így azt vettem. Meg is bántam :O Volt ismerősnek is Acorpja, szerinte lassú, de mit lehet várni egy x éves laptól, amiben eredetileg 400-as proci volt, közben csak procikat cserélt és ramot bővített, és már több mint 1g procival ment a végén, persze, hogy lassú, amikor kiseb, lasabb procira volt tervezve. De még mindig tökéletesen működött! Elolvastam itteni, és más lapok tesztjét is az Acorpról, mindenhol azt írták, hogy egy kellemes csalódás. Volt egy tag, a nevére nem emlékszem, ezért elnézést, aki használta ezt a tipust, neki 3x volt Acorpja, 1x Asus, vagy Abit, és ismét Acorpot vett. Őszerinte ez sem lasabb, mint a drágább. A másik, ami miatt ezt választottam, az az a tény, hogy a P1-es gépek 99%-ában, ami a mai napig működi szintén Acorp alaplapú. Tehát stabil, és megbízható, és kis hibaszázalékú. Ezek alapján vettem most Acorpot. Bővebben pár hónap múlva írok tapasztalatot :P

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#9) klepto válasza Edem (#7) üzenetére


klepto
addikt

Nem! Az már a hejesírási rész :t

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#10) Edem válasza klepto (#9) üzenetére


Edem
senior tag

Ahogy akarod! :)

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Nem sírok tovább ))) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.