Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Andris21_


Andris21_
csendes tag

Hello!

Nem tudom melyik topicba kellett volna ezt irnom, majd a mod áttesz, ha nem jo helyre irtam...

szoval, van egy configom, ami rejtélyes dolgokat müvel. Az XP egy ideje kék halálba bootolt néha. most meg teljesen meghalt a gép. be sem kapcsol. illetve nagynehezen életre lehet kelteni, de olyat is csinál,.hogy beindul, 1 másodperc múlva kikapcsol, majd 3 mp múúlva be, és sekép se hang. próbáltam minden felesleges dolgot kiszedni belőle: VGA memoria csak egy modul, IDE kabeleket lehuztam. ugyse semmi. ha hagyod magara egy ideig kihuzva, akkor elindul, de kovetkezo ujrainditasnal megint befagy. vagy el se indul egyszerse rendesen mert az XXP megal. amugy az XP zsir uj rajta. amikor szedegettem ki belole a cuccokat, vegul beindult, es kiirta, hogy 1200MHZn megy a 2400as P4em. meg a vinyot sem latja mar. mi lehet a baj? SOS, most egy ezer eves P1rol irok,alig tudtam beberhelni. mar volt szervizben a gep, ott bekapcsoltak es ment, szal hazakuldtek. nekem van egy tippem, hogy mi leget a baj, de nem irom be inkabb.ja es a konfig: Abit IS7, P4-2,4, 1024 samsung DDR, abit ti4200 VGA. tanacstalan vagyok, help pls!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.