Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Myki19


Myki19
tag

Szóval nem lehet wint telepiteni mikor felmásolta a fájlokat ujraindul a gép,vár egy kicsit és bejön kb 10 sok amiben leirja hogy nem tudod valamit beolvasni a merevlemezről meg bla bla és nem megy fel!Már ramot is cseréltem meg minden!Ez azóta van hogy elszált a vinyóm egyzser csak kikapcsoltam és utána már nem lehetett vele csinálni semmit!De volt ugy is hogy felment a win de mostmár egyáltalán nem megy fel!Előre is köszike!

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#2) fügike válasza Myki19 (#1) üzenetére


fügike
senior tag

Nézesd meg a vinyódat egy másik Win alatt, mert lehet, hogy tökrement. Badsector, miegymás. Ha garis, vidd vissza - miután megnézetted -, ha nem, vegyél másikat.

Boci-boci tarka!:D

(#3) Myki19 válasza fügike (#2) üzenetére


Myki19
tag

ez már egy másik vinyó sok ramot is próbáltam mindenhogy! nem lehet hogy Alaplap hiba?az nagy szopás lenne!

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#4) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Minden tuningot vegyél le,néha a húzás is bekavar.
A vinyónak igazítsd meg a kábeleit.

(#5) fügike válasza Myki19 (#3) üzenetére


fügike
senior tag

Fentebbi kollégához annyit tennék hozzá, hogy esetleg csinálj egy LOAD BIOS Default-ot. Az sose árt. Utána ráérsz visszapakolgatni a beállításokat.

Boci-boci tarka!:D

(#6) Myki19 válasza fügike (#5) üzenetére


Myki19
tag

ezt már mind megtettem de nem ez a baj!

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#7) fügike válasza Myki19 (#6) üzenetére


fügike
senior tag

Nézd meg az alaplapon, hogy a kondik teteje nem púposodik-e. Igaz, ez mostanában nem divat, de láttunk mi már karón varnyút!:) jobb ötletem nincs hirtelen. Még filózgatok kicsit!

Boci-boci tarka!:D

(#8) delta9 válasza Myki19 (#6) üzenetére


delta9
senior tag

nekem volt egyszer egy olyan, hogy az eula-t nem tudta vmiért beolvasni, azt kézzel át kellet másolnom, és utána ment...

(#9) Polesz válasza Myki19 (#6) üzenetére


Polesz
addikt

Látom 160 gigás vinyód van. Azt a megfelelő progival formáztad?

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#10) Myki19 válasza Polesz (#9) üzenetére


Myki19
tag

most egy120 as van benne!az ne lehet a hiba

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#11) Myki19 válasza delta9 (#8) üzenetére


Myki19
tag

és azt hol lehet bemásolni? vagy hogyan kell?

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#12) Polesz válasza Myki19 (#11) üzenetére


Polesz
addikt

Particionálva van a 120-asod?

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#13) delta9 válasza Myki19 (#11) üzenetére


delta9
senior tag

az eula.txt-t kellene a cél vinyóra a gyökérbe másolni, hátha..., ill arra a partícióra, ahová installni akarod


[Szerkesztve]

(#14) Myki19 válasza Polesz (#12) üzenetére


Myki19
tag

persze ne nézzél már lámának!Szerintem alaplam hiba kikéne próbálnom egy másik lapban csak nem tudok szerezni másikat!

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#15) Dirtyz válasza Myki19 (#14) üzenetére


Dirtyz
őstag

Most vittek el tőlem egy gépet, ami itt volt javításon, az ugyanezt a hibát produkálta és egy tápcsere megoldotta a problémát.
Szvsz, egy próbát megér.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#16) Myki19 válasza Dirtyz (#15) üzenetére


Myki19
tag

esküggy ugyan úgy kb 10 sorban leirta hogy nem fér hozzá s mit tudom én mihez?

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#17) macy válasza Myki19 (#14) üzenetére


macy
addikt

A vinyó és a CD-ROM egy IDE kábelen van?

(#18) Dirtyz válasza Myki19 (#16) üzenetére


Dirtyz
őstag

A BIOS-ból még láttam a vinyót, amikor elkezdtem felrakni a winfost azt írta ki, hogy a gépben nem található merevlemez.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#19) Myki19 válasza Dirtyz (#18) üzenetére


Myki19
tag

iet nekem is csinált tönkre is ment a vinyó!Aztán kiirta hogy nem lehet telepiteni majd fájlok másolása után beszart kiirta azt a hülyeséget!először próbáltam más rammal és akkor jó lett!De mostmár sehogy sem jó! ha igazd lesz meghivlak egy sörre vagy bármire:)

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#20) Dirtyz válasza Myki19 (#19) üzenetére


Dirtyz
őstag

Szavadon foglak, remélem menni fog a gép:)
PS: nekem egy Vargáné táp volt benne:(

Védd a fákat, egyél hódot!

(#21) Myki19 válasza Dirtyz (#20) üzenetére


Myki19
tag

szavamon foghatsz mert ha igazad van sok gondtól szabaditasz meg!Nekem egy Codegen van benne 12Cm ventis!

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#22) Dirtyz válasza Myki19 (#21) üzenetére


Dirtyz
őstag

Próba cseresznye, annyit megér a dolog, hogy egy másik tápot rákötsz.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#23) Myki19 válasza Dirtyz (#22) üzenetére


Myki19
tag

mindenképpen vagy alaplapot kell cserélnem! mert szervizbe meg nem akarom vinni 6 éve nem volt szervizben a gépem!

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#24) Myki19


Myki19
tag

beszarás:) kivettem a háló karit meg a modemet és most megy minden további nélkül!

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.